V červnu jdu na operaci nosu do kliniky Esthe. Samozřejmě jako každý, kdo se na tuto operaci chystal, si procházel spousta diskuzí, fotek a pod. Poslední dobu mi ale přijde, že čtu jen ty špatné názory, komentáře. Proto se začínám bát. Myslíte si, že se lidi rozdělují spíše se špatnými výsledky a o těch dobrých, co je většína, se nepíše?

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že jestli jdeš do esthe k dobrému operatérovi, tak je riziko fakt malé...já třeba mám kamarádku a té nový nos hrozně prospěl, ale asi tak rok ho měla divný, hrbolatý, ale ten rok, co ho masírovala, tak to nakonec stálo za to a po roce to byl perfektní nos....takže když ze začátku se ti bude zdát, že to vypadá blbě, tak vydrž, po tom roce je až výsledek konečný....myslím, že není moc čeho se bát....ale kdyby jsi šla někam jinam za levno k někomu, kdo to moc neumí, tak už by bylo riziko velké

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LucieAd: a o těch dobrých, co je většína, se nepíše?

asi tak, protože proč bych psala na diskuzi, že jsem spokojená, tam spíš píšou nespokojení, co si chtějí postěžovat a mají potřebu to nějak řešit, pokud máš dobrý nos, tak nic neřešíš

arrow
profile_image
corinkaa
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neni vubec ceho se bát, byla jsem v Esthe začátkem února a jsem spokojená...

Cituji LucieAd: Myslíte si, že se lidi rozdělují spíše se špatnými výsledky a o těch dobrých, co je většína, se nepíše?

Ano ano, když se něco nepovede, lidé to většinou chtějí sdílet, chtějí to řešit, ulevit si tak a ukázat na viníka Když jsou spokojený, tak nemají tak velkou potřebu zpětné vazby a tudíž ani potřebu vykřikovat cokoli světu.
Kvůli diskuzím se ničeho neboj, nikdo na světě není dokonalý a s každou operací podstupuješ riziko, ať půjdeš k nevím komu, tak to prostě je
A když už se jednou pro něco takového rozhodneš, nesmíš se pak bát a musíš myslet pozitivně
Good luck

arrow
profile_image
Irma28
od 1. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že je fajn jít do toho i s tím, že to nemusí dobře dopadnout, mam za sebou dvě plastiky a ikdyž jsem vybírala pečlivě chirurga, tak ani jedna operace nedopadla ve finále tak jak jsem chtěla, z počátku jsem byla nadšená, ale postupně se nos vždy začal měnit a jakoby opuchat, takže když se podívám na fotku úplně před a teď, tak nos mám ve špičce šírší než byl, sice nemám hrbol, ale i tak si myslím, že původní nos byl hezčí....na toto riziko mě nikdo z chirurgů neupozornil, ale držím ti palce ať to u tebe dopadne dobře

Děkuji holky za podporu. Určitě bych nešla k nějakému doktorovi, který to dělá za pár korun, vybrala jsem si právě kliniku Esthe. Byla mi doporučena od spoustu spokojených pacientů a myslím, že tam jsou opravdu dobří. Samozřejmě vím, že mohou nastavit komplikace, které neovlivní žádný doktor, ale ted mi opravdu přijde, že všude čtu jen to špatný, proto jsem potřebovala vědět, že to je menšina z těch, kteří operaci podstoupili..moc děkuji..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LucieAd: ano většinou lidé píšou o nepovedených operacích takže to pak vypadá že se málo kdy něco povede ale jak už jiní psali tak je uplně jedno jestli jdeš k dobrému chirurgovi protože riziko že se něco nepovede je tam vždy a nemusí to být přímo chyba operatéra . Samozřejmě základ je vybrat toho pokud možno nejzkušenějšího a pak už to záleží na spoustě dalších okolností Takže pokud jsi rozhodnutá svůj nos změnit a máš pocit že tvůj život se tím podstatně změní tak do toho jdi . Já toho taky nelituju i přesto že výsledek není dokonalý . Můj život se rozhodně zmenil k lepšímu i podle reakcí okolí to byla rozhodně změna k lepšímu!

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LucieAd: Určitě bych nešla k nějakému doktorovi, který to dělá za pár korun, vybrala jsem si právě kliniku Esthe

Ahoj, ne vždy je cena ukazatelem kvality. MUDr. Fahoun, u nás asi opravdu nejpovolanější z povolaných, tě odoperuje i za pár korun, jen to nebude s tou pompézní reklamou okolo, kterou vlastně platíš i ty v ceně zákroku. Ale jinak Esthé hodnotím za jedna podtržená, neboj Ať vše vyjde k tvé spokojenosti.

Cituji Alex81: vybrat toho pokud možno nejzkušenějšího

Četla jsem Alex, že jdeš nakonec k dr. Doležalovi, tak hodně štěstí.
Operoval nějaký čas s dr. Zárubou, ten je zase z Fahounovo školy, takže by kvalita zaručena být měla.

Upřímně, taky tvé komentáře mě spolu se "známým lékařem" odradily od úmyslu zkusit menší korekci u Měšťáka.
I dle zkušeností slečny z další diskuse, které u něj chtěla podstoupit reoperaci po dr. Válkovi: něco do sebe budou mít názory, že Měšťák do složitější operace prostě nejde - i když u tebe to snad nic složitějšího není.

Bohužel na stejný přístup jsem narazila i u MUDr. Kmenta - na kontrole po jiném zákroku jsem nadhodila možnost korekce předchozí rhinoplastiky... odpověď: Váš bývalý operatér ví, co dělal, tak jděte za ním.
No, ke "starému" chirurgovi půjdu stejně, jestli najdu odvahu, ale rychlost odpovědi mě překvapila.
I když možná lepší, pokud dr.Kment přiznal hned, že neví, co by s nosem dělal, než aby do nosu říznul a pak na sále dumal, co s ním... (jde o spadlou špičku)
(ale jinak jsem s ním jako s chirurgem maximálně spokojená, jiný zákrok byl na jedničku (tedy doufám, zatím se to hojí a tvaruje) a mile mě překvapila i pooperační péče, komunikace s pacientem - to abych nebyla nespravedlivá) .

Reaguji na teda: Ted nevím, zda jsem to pochopila správně. Problém se spadlou špičkou máš ty? nebo si o tom četla? toho se taky totiž bojím, ale nikde jsem neviděla, jak to vypadá...

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LucieAd: Problém se spadlou špičkou máš ty? nebo si o tom četla? toho se taky totiž bojím, ale nikde jsem neviděla, jak to vypadá...

Ano, já. Mrkni na diskusi strach z navrhovaného nosu, uživatelka mameluk tam vkládala fotku p. Bendlové.. špička se ti stáhne dolů, střední část mezi nosními dírkami taky není v jedné rovině s dírkami (jakoby se mi prověsila - zepředu ještě dobrý, ze strany má ale nos hodně nepřirozený tvar ).
Buď je to způsobeno ubráním až moc chrupavek nebo hojením měkké části (jizvením)

Každý má s operací nosu spojený obrázek odoperované skoby, ale bohužel problematičtější je - a to podstatně - měkká část a její následné hojení
Znovu opakuju, operace ale nelituju, nos jsem před měla dost hrozný, MUDr. si s ním poradil výborně- po sundání sádry bylo vše tip top, ale pak se začal nos měnit.

Jít ale na operaci s přáním malé opravy na špičce apod. je hodně velký risk- i pokud bude technika operace bezvadná, hojení může vše změnit a ve výsledku bude nos vypadat hůř ...je tu pár holek, u nichž nechápu, proč vlastně na operaci šly -..a teď řeší naprosto zbytečné problémy (zhoršené dýchaní je taky kapitola sama pro sebe).

Stejně tak mě pobaví různé počítačové simulace toho, jak nos bude vypadat apod: tohle nemůže totiž žádný doktor 100% odhadnout, i při sebelepší snaze.

A tak opakuju podruhé: pokud máš zdravotní problém nebo je nos esteticky nic moc, jdi do toho. Pokud chceš malou změnu (a obvzlášť jen měkké části), vykašli se na nos, přestaň ho řešit a peníze a čas využij jinak.

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...ke špičce ještě: stačí zagooglovat: revision rhinoplasty a vyjede ti toho spoustu
- tady je to vidět dost dobře - jizva zdeformuje jednak špičku a mrkni na část mezi nosmíni dírkami - ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji LucieAd: Poslední dobu mi ale přijde, že čtu jen ty špatné názory, komentáře. Proto se začínám bát. Myslíte si, že se lidi rozdělují spíše se špatnými výsledky a o těch dobrých, co je většina, se nepíše?

ahoj,když jsem šla na prsa,byla jsem jako ty z těch špatných zpráv zmatená a měla strach,než mi došlo,že to jsou ženy co měly nějakou komplikaci a ptají se jak jí řešit a ty spokojené nemají takovou potřebu psát...Takže ano je více záporných zpráv než kladných,ale kvůli možným komplikacím...

arrow
Neprodává v Bazaru

odeslalo se mi to 2x...

arrow
profile_image
Petti
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já podstoupila operaci nosu před třemi lety a byla jsem spokojená od chvíle, co mi pan doktor sundal sádru a jsem spokojená dodnes. Jsem ráda za to, že jsem se odhodlala k tomu zákroku, zvedlo mi to seběvědomí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené