arrow
profile_image
pralinka96
od 3. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Něco přes měsíc chodim s mým uplně prvním klukem, ale hned jak sem ho poznala byl problém. Nemilovala sem ho jenom se mi líbil, v tu dobu sem totiž byla šíleně zamilovaná uplně do někoho jiného, ale tak trochu s to zvrtlo a začala sem s ním chodit. Po dvou týdnech mi to přišlo že ho opravdu začínám mít ráda. Ale teď to na mě znova přišlo a vim, že s ním už dál nechci být. Navíc se ještě ke mě doneslo, že všude vykládá, že "mě vyl*z*l", nebo že pořád pokřikuje na holky něco ve stylu, že má kondomy jestli si s nim nechtěji za*u*at. Ke mě se chová fakt krásně jako gentleman, až na to, že mě nutí do sexu (ještě sem se s ním nevyspala).Sem pitomá, ale nechci si s nim rozházet nějak náš vztah, protože je to opravdu fajn kluk až na těch pár věcí. Takže moje otázka zní mám to s ním ukončit? Popřípadě jak aby mě uplně nevyškrtnul ze svého života? Ale ještě k tomu všemu se strašně bojím, že o mě začne roznášet pomluvy ještě horší než jenom to co sem psala 'výše". Pomozte prosím.

arrow
profile_image
lena93
od 29. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě bys měla. Jsi ještě mladá takže určitě potkáš kluka, kterého budeš milovat a on o tobě nebude nikde nic rozhlašovat.

arrow
profile_image
ragazza
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pralinka96:
Ukonči to, dokud je čas. Čím později to bude, tím víc tě to pak bude bolet. Můj příběh - spolužák, snažil se, abychom někam šli a tak, já nechtěla, nelíbil se mi, pak se to obrátilo, začala jsem ho mít čím dál tím víc ráda, ublížil mi jednou hodně, pak občas řekl/udělal něco, co mě zranilo... A já pořád jak kr*va čekám jen na to, až mi napíše, zavolá, až ho uvidím. Nadávám si, trápím se, moc. Nepomáhá si vzpomenout na to, jak mi ublížil. Nechala jsem to zajít moc daleko. A tím déle a hůř se z toho budu dostávat...

Cituji pralinka96: Navíc se ještě ke mě doneslo, že všude vykládá, že "mě vyl*z*l", nebo že pořád pokřikuje na holky něco ve stylu, že má kondomy jestli si s nim nechtěji za*u*at.

Holka, tak se opravdový gentelman nechová, rychle pryč.

Cituji pralinka96: všude vykládá, že "mě vyl*z*l", nebo že pořád pokřikuje na holky něco ve stylu, že má kondomy jestli si s nim nechtěji za*u*at

Kolik tomu "gentlemanovi" je? Patnáct?
Tak se kluk, který tě má rád nechová.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené