1. . .6789101112. . .1314
arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: No nevíš absolutně vůbec nic o mě a naivní nejsem. Sice jsem nikdy s ženatým předtím nikdy nebyla ale i můj bývalý byl o hodně dost starší. Neměla jsem normální dětství od 17 se starám sama o sebe a nemám pocit že svět je růžovej. Nemám pocit že můj drahý je dokonalý že všechno je nice and pink. Jeho žena si udělala děti s kolegou děti jsou dost malý na to aby pochopily že mají modrý oči a blondatý vlasy a táta je poloviční větnamec.Tady neučí děti k respektu děti nebudou respektovat to že se rodiče nemají rádi a že spolu nechtějí být. Já jeho ženu znám sice s ní nechodim na kafe ale tady je to normální že si každej žije vlastním životem. Na co by se měl rozvádět? Copak já si ho chci vzít? Já jsem ok tak jak jsem. Rozvede se a já ho budu mít na krku? Ted žiju v Paříži za 5 let budu někde jinde a jestli on bude vedle mě to záleží jenom na něm. Dveře má otevřený a kdykoliv z nich poletí. Já nejsem člověk co se sebou nechá manipulovat a vorat. Dost často mi nadává že jsem despota a egoista nemá se mnou jako v ráji. Je mu 47 a já tu nebudu pořád a on to ví moc dobře. S jeho sestrou vycházim perfektně. O Vánocích jsem byla na Bali. Já dost ráda cestuju sice se nechodim bavit po diskotékách ale celý dny sedim po kavárnách. Jsem bohém a žiju tim co je ted. Nikdo z mých přátel ani moje rodina si nemyslí že jsem jeho hračka dřív říkali že on musí být můj koberec a nebo je větší despota než jsem já. A on na to říká že je despota kterej se schovává pod koberec. Můj problém je ten že já nebudu s mladým klukem a ani s klukem okolo 35 protože to jsou troubové co si musí pořád něco dokazovat a já jsem jak jejich máma. Jako malá jsem byla hodně nemocná nevyrůstala jsem s dětma ale s dospělýma. I kdybych byla se svobodným neplánovala bych s ním tři děti, psa domeček s růžovýma záclonkama.

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lidul: Bud v klidu. Píšou sem jenom vdaný ženský co si neuvědomujou že je to je i jejich chyba. Ano je hezký vidět starou babičkou s dědečkem jak se drží ruku v ruce je to moc hezký ale ne každej má to štěstí. Je těžký milovat někoho 20 let. Ne každej dokáže přenýst všechno co se za těch x let stalo ne každej dokáže jít ruku v ruce životem jako ta babička s dědou co občas potkáváme na ulici. A že by podváděli jenom chlapi to není pravda podváděj i ženský. Mám kamarádku co má přítele byl ženatej rozvedl se protože jeho žena mu na féra řekla že ji příjde návštěva. Nikdy člověk neví co se u dotyčných děje doma.

Cituji BiancaParadis: Neměla jsem normální dětství od 17 se starám sama o sebe a nemám pocit že svět je růžovej.

Cituji BiancaParadis: Jako malá jsem byla hodně nemocná nevyrůstala jsem s dětma ale s dospělýma.

Měla jsi dle svých slov těžké dětsví /na to se vymlouvají i třeba prostitutky/ a tak ho teď ničíš jiným dětem tím,že se taháš se ženatým........bez ohledu na to,čí děti v tom manželství jsou.

Cituji BiancaParadis: Nikdy člověk neví co se u dotyčných děje doma.

Přesně tak a proto by jsi se ty a tobě podobné neměla slušně řečeno hrabat do cizích rodin s ženatým mužem.

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dělá to i jeho žena dělají si to vzájemně.Jeho žena podepsala předmanželskou smlouvu nedostane nic pokud se rozvede. A já nebyla ta co za nim běhala 1300km

Cituji Laky: Přesně tak a proto by jsi se ty a tobě podobné neměla slušně řečeno hrabat do cizích rodin s ženatým mužem.


Jak jsi šlechetná, poradíš všem nevěrnicím a milenkám na diskuzích, že už nemají podvádět, otevřeš jim oči tím, jak jim konečně sdělíš, že jsou hloupé a na světě přestane být nevěra, manželé budou šťastní, pozorní , milí... Neb si našla recept na šťastné manželství. Nepodvádět.

Cituji Laky: Promiň,ale na to,že máš nějaké dítě,nějaké manželství a zřejmě i něco za sebou jsi úplně pitomá.
Přesně tvůj typ je to,co někteří muži mají na sex a co jim masíruje ego - blbá husa,co je sleduje s obdivně otevřenou pusou a žere každé jejich slovo.

Ty jsi asi chytrá labuť, co vychovává děti, miluje se se svým mužem a je bezmezně happy a proto má pocit, že může soudit druhé a říkat jim jací jsou.
Možná jsem úplně pitomá, ale úplně šťastná, že milého mám. A budu k němu vzhlížet jak ta husa, neb si to zaslouží. Každé jeho slovo je zajímavé a krásné a ještě že toho při tom sexu stihne tolik namluvit

Kolik Vám je a a co jste zažila dámo?

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už sem radši nic nebudu psát. Musim vyzvednout milencovo děti jeho žena má poradu. Já vim je to úchylný ale žijeme tak jak žijeme.Děti mě mají rádi malej říká že táta je šťastnější. Irunka mamku vůbec neposlouchá kdyby můj přítel od nich úplně odešel jeho žena by skončila v blázinci Iris ji ve 3 letech byla schopná říct bud zticha ted mluvím já.Od 4 se maluje .... Chápu že ženská co má doma děti stará se o ně má manžela a večer kouká na ordinaci v růžový zahradě je pro ni náš vztah nepochopitelnej. A může tu moralizovat od rána do večera jak chce ale chlapi nejsou zrůdy a srovnávat milenku s prostitkou? Jak řekla jedna moje kamarádka manželství není nemoc.

arrow
profile_image
BiancaParadis
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už sem radši nic nebudu psát. Musim vyzvednout milencovo děti jeho žena má poradu. Já vim je to úchylný ale žijeme tak jak žijeme.Děti mě mají rádi malej říká že táta je šťastnější. Irunka mamku vůbec neposlouchá kdyby můj přítel od nich úplně odešel jeho žena by skončila v blázinci Iris ji ve 3 letech byla schopná říct bud zticha ted mluvím já.Od 4 se maluje .... Chápu že ženská co má doma děti stará se o ně má manžela a večer kouká na ordinaci v růžový zahradě je náš vztah pro ní nepochopitelnej. A může tu moralizovat od rána do večera jak chce ale chlapi nejsou zrůdy a srovnávat milenku s prostitkou? Jak řekla jedna moje kamarádka manželství není nemoc.

Reaguji na BiancaParadis:
Je to dobrý, srandovní, ne úchylný. Prostě hlavně že Ti to vyhovuje. Mně se Tvůj model moc líbí, aspoň není nuda a děti se budou umět všemu přizpůsobit.
Bydlela jsem spoustu let naproti paneláku, když nedejbože otevřeli okno, měla jsem v přímém přenosu jak na sebe doma ječeli, sprostě si nadávali, z každého okna tam lítalo kde co... ale to jsou lidé, co moralizovat umí... Večer si pustí tu ordinaci, daji si spolu pivo a cigaretu a řeknou si, jak všichni kolem jsou blbci a jak ten svět je zkaženj a oni se maj taaaak rádi

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji katula: Holky, ale existují takové, kvůli ktrerým se ten ženáč rozvedl a vzal si je. Znám takové.

Já jednoho takového mám v příbuzenstvu Manželka ho uhnala na fiktivní těhotenství (v 80.letech) ve chvíli, dky by se s ní asi rozešel a hledal jinou, takže lež byla v manželství od začátku, pak teda přišly i děti a on s manželkou zůstal do plnoletosti té mladší dcery. Mezitím se mu v životě objevila láska a tak ano, manželku několik let podváděl. Aleona mu na to nepřišla, to on jí řekl co a jak, odešel, rzvedl se a teď má s tou novou tři syny

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lidul: aspoň není nuda a děti se budou umět všemu přizpůsobit.

Můj ty smutku Budu si raději myslet, že to byla nadsázka, i když v kontextu tvoje sdělení vypadá na naprosto vážně myšlený názor.

Laky, Amélie a další tu napsaly všechno - prostě ty si tu pusu musíš nabít sama. Jenže s sebou stáhneš i pár dalších a to je vcelku ******.

Jestli se nudíš, kup si medvídka mývala a nebourej životy lidem okolo.

Cituji Laky: Promiň,ale na to,že máš nějaké dítě,nějaké manželství a zřejmě i něco za sebou jsi úplně pitomá.Přesně tvůj typ je to,co někteří muži mají na sex a co jim masíruje ego - blbá husa,co je sleduje s obdivně otevřenou pusou a žere každé jejich slov

Jo, výstižný. Bohužel

teda: taky šlechetná skoročtyříctka, co už má na tachometru něco najeto, něco zažila, něco viděla, něco slyšela.....jo a s partnerem taky na sebe občas křičíme, bouřka čistí vzduch a dospělý člověk by měl být schopen konfrontace- ale na ordinaci pak nekoukáme, jestli nevadí

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji katula: Holky, ale existují takové, kvůli ktrerým se ten ženáč rozvedl a vzal si je. Znám takové.

Já netvrdím, že ne. A pokud se jim stalo tohle:

Cituji Laky: po letech se rozvedl znova a vzal si nějakou další,takže jeho poznala jaké to bylo,když ona ho táhla od rodiny - jí ho odtáhla nějaká jiná.

Tak jim toto jedině přeju

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moňas: My máme v rodině zrovna chlapa, kterej si našel milenku, je s ní už 15 let. Téměř s ní bydlí. S manželkou opravdu nespí a nerozvede se jen kvůli tomu, že jeho manželka by byla v háji. Sama by totiž nesplatila ani nájem, natož nalší výdaje.
Celá rodina se hrozně diví. Jinak ta jeho manželka žádnýho chlapa za celou dobu neměla. Jen řeší, jak jí je nevěrnej a je z toho psychicky v háji už x let.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji amelie1111: Já znám většinu takových, kteří se rozvedli prostě proto, že je manželka vyhmátla při nevěře a vyprovodila z domu .
Je málo takových "charakterů", kteří po sblížení s milenkou sami od sebeukončí vztah s manželkou a z milenky udělají oficiální partnerku. Většinou jsou k tomu dotlačeni okolnostmi a to tehdy, když to na ně rupne

Těchto případů je valná většina...

Cituji teda: Cituji Lidul: aspoň není nuda a děti se budou umět všemu přizpůsobit.

Můj ty smutku Budu si raději myslet, že to byla nadsázka, i když v kontextu tvoje sdělení vypadá na naprosto vážně myšlený názor.

Souhlasím. A pokud to Lidul myslela vážně, tak asi není normální...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kutunka: No vidíš. A já bych byla raději pod mostem, než s někým, kdo mě nerespektuje a nemá o mě zájem. Já bych to tedy netrpěla. Je to smutné

Cituji Moňas: já bych byla raději pod mostem, než s někým, kdo mě nerespektuje a nemá o mě zájem. Já bych to tedy netrpěla.

záleží na okolnostech
Některé rodiny to mají nastaveno stylem "dělej si co chceš" na oplátku za neomezené konto pro ženu.........v tom případě to chápu žena si najde hezky mladého milence,cestuje si s ním po světě a blbá milenka si může starého klidně půjčit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené