1. . .45678910. . .1819
arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dejnicka
Názory na mytí hlavy se různí. Moje kadeřnice říká, že vzhledem k tomu, že mám jemné vlasy bych je měla mýt obden, protože mám potom křehké konce. Moje předchozí kadeřnice zase říkala, klidně si myjte vlasy denně, používejte kvalitní přípravky a vlasům to neuškodí. Tak nevím, každopádně je fakt, že moje jemné a mastící vlasy mi nikdo neodpáře a tak je budu mýt tak, abych se cítila dobře.Taky říkala kadeřnice, abych byla ráda, že mám jemné vlasy, že se s nimi dají dělat divy, když mají dobrý střih a s kvalitními přípravky a že holky, co mají husté a silné vlasy mají problém je upravit. Asi na tom něco bude, naštěstí mám sice jemné vlasy, ale mám jich údajně hodně, což je po umytí vidět, ale bohužel vydrží jen do druhého dne.

Jo,přesně tak-bez suchého šamponu bych nemohla existovat-je to vždy moje záchrana.
Taky pozorujete,že při menstruaci je to maštění ještě horší?
Já si ráno umyju hlavu a večer jsem jak santus :(
No a teď jsem s nemocným dítkem doma,takže vylezu ven max. ráno se psem,takže mám na hlavě asi lahev oleje-a to je mám umytý od úterý.Katastrofa...

Jinak s tou genetikou to bude pravda-mojí mámě se mastí vlasy taky hodně a to je máme každá úplně jiný...

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
To jsem ráda, že ten sucháč taky někdo používá, z mého okolí ho nikdo nezná a všichni na mě koukají jako na blázna.Jinak k té genetice - moje mamka má svoje husté, silné a černé vlasy, které jí drží ještě teď v 63 letech a myje je tak jednou týdně a taťka jemné, světlounké a musí je denně umýt. Kontrolní otázka - po kom jsem je podědila?

stone
S tím jsem se taky setkala :))Nikdo suchý šampon nezná..

že by jsi je měla po tatínkovi ? :))))

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
ehm - jo trefa, ještě že to ostatní mám po mamce...
Je pravda, že suchý šampon byl dřív běžně v prodeji a pak se mi zdálo, že na chvíli zmizel. Tuhle jsem ho viděla asi za 90 korun, už nevím, co to bylo za značku, ale já ho mám za 19,- z internetové lékárny a je to stará, dobrá AMICA.

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Taky jsem nosila dlouhé roky vlasy úplně nakrátko v domnění, že s nimi bude míň práce a že to bude líp vypadat, ale vůbec to tak není.Já osobně jsem měla s krátkými vlasy víc práce než teď.Po umytí jsem dala gelík na vlasy, nosila jsem rozcuch, ale v průběhu dne už to byl jen slepenec a po probuzení ráno - to už se nedá ani popsat. Vlasy jsem měla zničené od věčného gelování a musela jsem pořád chodit ke kadeřnici.Přítel mě přemluvil, abych si nechala vlasy narůst, ze začátku jsem protestovala, že mi to nebude slušet, ale teď zjišťuju, že měl pravdu. Vlasy se mi nějak líp udržují, i když je musím často mýt, ale to jsem musela vždycky.A na fotkách s krátkými vlasy jsem vypadala jako ten zpěvák ze skupiny SCOOTER.

stone
Ha,ha tak to jsi mě pobavila-zpěvák ze skupiny SCOOTER :)))

Já nosím dlouhé vlasy od 8 třídy-v sedmičce jsem se nechala ostříhat nakrátko a pořídila si apartní trvalou :-))))
Už nikdy více....
Když mám dlouhý vlasy mastný tak na ně nandám sucháč a když je úplně nejhůř,tak vlasy stáhnu do culíku a je to /jako momentálně teď/

Taky mám amicu -ale za 21,-

arrow
Neprodává v Bazaru

stone Já mám taky jemné a taky sušší konce, ale i tak mi řekla, že klidně mýt každý den(což stejně musím, když jdu mezi lidi) a že jen by bylo lepší dávat do konců místo kondicionéru masku a nechat jí 3 min působit. Což nezvládám každý den , ale sem tam se snažím, střídám to s kondicionérama a včera jsem byla na vlasové diagnoze Kerastese a tam mi ta "odbornice" řekla, že díky tomu mám jen oslabené tak poslední 4 cm(mám dlouhé vlasy) a jinak jsou vlasy zdravé. A když jsem jí přesně jako ty ;-) řekal,že mastné a jemné vlasy jsou podle mě to nejhorší, tak mi to taky začla vyvracet, že ty s kudrnatýma a s hřbíkama to mají daleko horší.. Takže bych to shrnula: můžem být vlastně rády, mohly jsme na tom být i hůř a stejně si je budem mýt denně, tak co.. Jen teda pokud to ještě neděláš, zkus těm koncům aspoň sem tam dopřát kvalitní masku (já měla teď Shiseido a chystám se na Kerastase) a uvidíš, že to bude lepší! Ty masky mi sice přijdou drahý,ale má se toho použít 1-2 lískové oříšky,takže to vydrží dlouho..

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi Takže po té Amice se mám ptát v lékárně?

Dejnicka
ne,ne zajdi do obyč drogerky,tam jí určitě mají..

Dejnicka
to je on

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi Děkuji!

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Dělám to stejně a ta AMICA je přesně ona.
Dejnicka
Tu masku mi taky kadeřnice doporučovala, mám od Welly masku s proteiny na jemné vlasy a dávám tak 2x týdně.Stejně ale vždycky když přijdu ke kadeřnici, tak vezmě moje vlasy do prstů a už hlásí: "zase ty konečky". Tak vždycky kousek zastiřhne a jede se dál.Jinak mám vlasy taky celkem zdravé, ještě v létě jsem byla platinová, teď jsem tak dva měsíce taková něco jako karamelová, ale mám to promelírované tón v tónu a vypadá to moc hezky a hlavně to vypadá, že mám hodně vlasů.Takže ty vlásky už netrpí odbarvováním,tak se pomalu dávají dohromady.Ale mastí se mi ať mám na hlavě to či ono, takže si myslím, že nezbývá, než poslouchat kadeřnici, mýt si hlavu obden, pokud to jde a mít kvalitní šampon.Akorát tohle všechno jde, když jsem doma, pokud někam jedu,tak mám nervy z toho, kde a jak si umyju hlavu.

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě jsem se chtěla zeptat, kdo máte jemné vlasy a mastící se k tomu, používáte kondicionér na objem nebo na mastné vlasy?teď jsem tady někde četla, že je dobrý ukončit mytí politím pivem nebo jablečným octem, myslíte, že to není blbost? Já to nikdy nezkoušela...

stone
Co já vím,tak to na vlasy dobrý je.zkoušela jsem oboje i obyč ocet.Já pivo nemusím,takže mě "nevonělo"-musíš počítat s tím,že to bude chvilku cítit.

Po tom jab.octě jsem měla nádherně lesklé vlasy :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené