1. . .567891011. . .1819
arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

AVI
Aha tak že bych to zkusila? Údajně jdou po tom octu i lépe rozčesat, je to tak, nebo to na to nemá vliv?A ředit to budu asi od oka že?Tak přiměřeně...

stone
No,nepřeháněj to :)teď je venku dost vhko,tak aby jsi nebyla cítit na dálku :)

Jestli to má vliv na rozčesávání,to už si nepamatuji-to víš,lahvička dojde,pořád zapomínám koupit...pak na to za pomenu docela...a ..až přijdeš ty a připomeneš mi to :))

arrow
profile_image
stone
od 18. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Tak zatím jsem nic z toho nevyzkoušela, ale mám v lednici jedno načnuté pivo, tak asi dneska, nebo radši ten ocet? Asi to vyzkouším,večer nikam nejdu (kvůli případnému smradu), tak dneska zkusím pivo a uvidím.A příště ten ocet.

stone
Tak víš co,já dneska večer vyzkouším zase ocet a dáme si vědět,ju? :)))

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,ocetje osvědčený-1 lžíce na 1 l vody a spláchnout to jako úplně nakonec,to pomáhá,ale chce to dělat pravidelně.
Jo a jak si myjete vlasy,tak moc nedřete a nemasírujte jen lehce polštářkama prstů a používat jen teplou vodu,ani horkou,ani studenou,to taky promašťuje a kondicionér do konců a pak jen lehce stáhnout k hlavě,ale neplácnou ho na kůži,to je to nejhorší,co můžete udělat,Je to dědičné,to maštění,al nejvíce se dělá chyba v mytí a přípravcích.papa

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě si raději kupte šampó u kadeřnice je kvalitnější než bývá v obchodech.Já jsem kadeřnice a používám Lóreál a tahle firma má skvělé přípravky,fakt můžu jen doporučit,ale to co je v obchodech,tak to né,to má úpně jinou kvalitu.

Zlatka
A co mám dělat když se mi vlasy mastí a ještě do toho mám lupy?
Už jsem vyzkoušela kde co-i z lékárny-vždycky to na chvíly zabere, ale pak se to zase vrátí.Měla jsem jeden šampon z kékárny co strašně smrděl po dehtu-teď si nemůžu vzpomenout-něcp jako liquid AZ nebo tak nějak a to jsem měla pokoj 3 roky a teď na podzim se to zase vrátilo.Teď používám opakovaně head§shoulders a je to celkem dobré-sice je mám pořád,ale ne v takovém množství.

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi Ahoj Avi, jen aby to byly lupy.. Radši si skoč na kožní. Já si taky myslela, že mám lupy, ale když se mi při stresu a po některých šamponech přidalo i svědění a šampony nalupy nezabíraly nebo na chvilku, tak mi to začlo být divné.. a bum! Dozvěděla jsem se, že mám seborhoickou dermatitidu...

Dejnicka
Neboj,to mám zmáknutý-tu jsem měla taky i s těmi lupy-měla jsem ji i v obočí,u nosu,u uší...
jenže díky tomu šamponu,jak nevím přesně název jsem se jí zbavila-dr.mi totiž radila ať to na to taky vyzkouším,takže jsem vždy pěnu z toho šamponu nechala i na těch místech 10min.působit a fakt mám 3roky klid-jen ty lupy se vrátili.
Jinak jsem na seb.dermatitidu vyzkoušela několik let úplně vše-mastí bylo-hrůza-a až tenhle šampon mi pomohl.

arrow
profile_image
Vačička
od 23. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak po Vichy nemam mastné vlasy 2 dny. Pokud si do nich moc nesahám. Ale mam je takové splihlé. Takže co ted? Asi se nenajde šampon, po kterým by vlasy byly dokonalé?

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi No jo,ale taky ti určitě doktorka řekla, že někdy je to boj na celý život.., že se to jen může zlepšovat nebo zhoršovat.. Mě to naštěstí do obličeje zatím neleze. Mě napsala dehtový roztok, co se používá jako šampon s názvem Polytar AF. Není to ono? Pak mám Belosalic-takovou vodičku,kterou mám potírat šupinky každý den, akorát mám pocit, že na jednom místě to zmizí a na jiném zas objeví.. A pak mi ještě řekla, ať si na prostřídání koupím šampon Nizoral, ten jsi zkoušela? je jak na lupy tak i na tu dermatitidu..

arrow
Neprodává v Bazaru

Vačička To asi ne.. To už by se o něm vědělo;-DDD Ale vypozorovala jsem, že jak ten dehtový šampon smrdí, tak se po něm aspoń méně mastí vlasy, 2 dny mi vydržely relativně dobré..

Dejnicka
No super,že aspoň ty znáš to jméno-jasně,že je to on :))

Já už měla velké fleky-nejdřív na čele,těsně u vlasů a pak to pokračovalo na obočí,uši,následně kolem nosu až skoro k puse-tam to svědilo nejvíc.Na všech místech to začlo svědit,zrudlo,pak to uschlo,oloupalo se to a nanovo.

Fakt jsem si to vyléčila tímhle šamponem.Nizoral jsem měla taky,střídala jsem to s ním a pak s tím head§sh. a u toho jsem zůstala.

Já teď naštěstí moc obtíže nemám,jen se mi hodně mastí vlasy a sem tam mám lupy,ani kůže na hlavě mě nesvědí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi tak to je super, že ti to takhle zabralo, snad mám taky naději... Taky si po tom připadala, že smrdíš jako spálená pneumatika nebo silnice v létě?;-D
Mě na obličej, kdyby mi to tam vlezlo napsala canesten... Mě bohužel Head-and-sh. nezabral..

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo holky a pokud Vám ty vlasy plihnou,tak je to určitě i tím maštěním,ale taky záleží nastřihu,pokud Vám to kadřnice dobře prostříhá a nadlehčí účes,tak se ty vlasy tak brzo nepřilepí na hlavu a tím pádem tak brzo nezmastí.A co se Avi týče toho maštění s lupama je dost těžko,ale zapomněla jsem napsat,že se mají šampóny strašně hodně vymývat a to je taky kámen úrazů.fakt splachovat hodně dlouho,ale nijak nemasírovat,protože se kořínek hodně prokrví a pak rychleji zamastí.Napsala jsem to srozumitelně?Klidně se holky ptejte.papa
P.S Loreál má i na lupy super šampón,je to novinka,už jeden byl,ale ten je fakt skvělý,vyzkoušel ho brácha a ten měl lupy od 15 a teď je v pohodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené