Myslím, že tu potkávám celkem dost novopečených maminek... Jakou byste doporučily matraci do dětské postýlky (pro novorozeně) o rozměrech 120 na 60? Ale nejen pro novorozeně že, nějaký ten měsíc či rok by měla vydržet.

Nějak nerozumím té nabídce co na webu vidím a dostal jsem to za úkol vyřešit (prý mám největší zkušenosti s internetem, pch). Člověk může mít nějaký relativně obyčejný pěnový materiál (výrobci se vyhýbají slovu molitan), nebo klasické pružinové matrace (je to pro dítě potřeba?), nebo nějaké sendviče, kde je uprostřed pěna, kolem kokos a někdy dokonce pohanka!

Přiznám se bez mučení, že bych si rád ušetřil námahu o nabral zkušenosti u někoho, kdo si už tímto výběrem prošel.

(Na co pohanka v matraci...?)

Já měla čistě kokosovou, teď hodně doporučují kokos-pohanka. Kokos je pro mimina, pohanka pro starší děti. Na pohankovou stranu se doporučuje dávat ochranný povlak, protože pohanka nesmí přijít do styku s tekutinou.

arrow
Neprodává v Bazaru

jj,nejlepší je kokosová

angie
Na co pohanka v matraci...?
Pohanka i kokosové vlákno mají stejné vlastnosti, zabraňují množení roztočů, jsou antibakteriální, mají velmi dobré antipotové vlastnosti , zabraňují vadám páteře u dětí. A hlavně jsou přírodní.

angie
krylovaja
Díky moc. Takže kombinace kokos-pohanka neznamená žádný letní-zimní provoz jak jsem si odvodil od matrací pro dospělé, ale mimina-starší děti. To je hodně zajímavá informace.

Ta ochrana matrace by se ale pro mimina měla dávat vždy ne? Když se dítě pročůrá do kokosu, tak to také není žádná výhra, předpokládám

arrow
profile_image
Rina24
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě je lepší zajít do specializovaného obchodu... A taky doporučuji matraci s kokosovou vrstvou, je pevnější a pro mimčo vhodnější než molitan (nekřiví se mu páteř).

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám kokos a vybrala jsem celkem bez problému sama, stačilo si něco málo počíst a měla jsem jasnou volbu...

arrow
profile_image
A-shley
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý den, pro obnovení tohoto tématu připojuji svůj komentář. Ohledně dětských matrací - informace pro maminky ... ano, slovu "molitan" se vyhýbá několik občanů ČR, v podstatě je to ale to nejlepší, co svému dítěti můžete dopřát. Fascinují mě tzv. marketingové tahy, které spousta prodejců udává, avšak jednoznačně tvrdý molitan dostačuje. Žádné sendviče, žádné taštičky. Nic podobného. Dítě má spát na rovné, tvrdé, molitanové desce. Berte tento názor jako názor odborníka. Mějte se

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené