Cituji JežekJežkovič: Dole je pouhých 5,6kg, za tři měsíce odříkání a dřiny

A kolik na cm?

arrow
profile_image
sannutri
od 10. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dle toho co píšeš, je tvůj jídelníček na hubnutí optimální, možná někdy až trochu podhodnocený. Pokud budeš takto dlouhodobě omezovat energetický příjem, tělo se na to adaptuje a bude si dlouhodobě držet své zásoby. V tvém případě bych doporučila zvýšit intenzitu aerobního cvičení, alespoň hodinu v kuse minimálně třikrát týdně. Vypadá to, že máš zpomalený bazální metabolismus, proto by ses ho měla snažit co nejlépe nastartovat (tipy jak nastartovat metabolismus po ránu naleznete třeba tady: http://www.bezhladoveni.cz/zarucene-zpusoby-jak-na startovat-po-ranu-metabolismus/). Pravidelným posilováním navíc nabíráš svalovou hmotu, která je těžší než tuk, což také může způsobovat vyšší číslo na váze. Nejlepší by bylo nechat si provést zhodnocení vašich tělesných dispozicí u specializovaného odborníka, který vám sestaví jídelníček a režim přímo na míru. Přeji hodně úspěchů v hubnutí.

arrow
profile_image
JežekJežkovič
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
8cm pas, 7cm boky, 5cm prsa, 2cm stehna,tam je to trochu lepší.

Reaguji na JežekJežkovič:
A to ti přijde málo?

arrow
profile_image
JežekJežkovič
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07: No ty cm ne, ale na kg to mohlo být tak -8

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji JežekJežkovič: No ty cm ne, ale na kg to mohlo být tak -8

a ty máš napsáno na čele kolik vážíš? Míry jsou to co vidíš, miry jsou to co určuje velikost oblečení....radši vážit vice ve svalech, než mene v tucích

arrow
profile_image
JežekJežkovič
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Siiri: To číslo sice na čele nemám, ale pro mě je důležité. Když jde váha dolů, jsme motivovaná, ještě víc se snažím, když ne, mám chuť se vším praštit a vzdát to! Vím je to v hlavě, ale je to tak!

arrow
profile_image
jancmo
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na trvalka: Ahoj, chci se zeptat, jestli ti navýšení příjmu pomohlo? Tuto diskuzi jsem si přečetla až teď, tak jsem nemohla dřív reagovat. Ve stejné situaci jako ty jsem byla i já minulý rok a já jsem dokonce přibrala. Měla jsem pocit, že se na mně tuk snad lepí i ze vzduchu. A to jsem dřela jako kůň, jedla tak zdravě, že líp už to ani nešlo. Myslela jsem si, že se mi změnil metabolismus kvůli blížící se čtyřicítce. Pak jsem si přečetla informace o hubnutí na stránkách www.f-sport.cz a zkusila jsem to podle nich. Do té doby jsem škrtila sacharidy jak to šlo a ještě jsem přibírala. Podle těch stránek jsem začala přidávat sacharidy na současný stav cca 230 g sacharidů denně. První dva měsíce jsem myslela, že to vzdám, ale teď jsem nadšená. Mám nejlepší postavu svého života, zhubla jsem tuk nabraný minulý rok, a ještě nějaký k tomu. A ještě něco, omezila jsem pohyb. Asi to už bylo na mně moc. Cvičím podle Kayly 3x týdně a k tomu 2x týdně 40 min stepper. Před měsícem jsem schválně zkoušela asi 2 týdny cvičit stejně jako minulý rok a i s mým nynějším kalorickým příjmem jsem zase začala ukládat tuk. Když to shrnu, tak jsem se díky vyššímu příjmu energie dostala do pohody, tělo má díky omezení cvičení čas regenerovat, nejsem unavená a vím, že až se mi po čtyřicítce zpomalý metabolismu, tak bude mít z čeho. A saláty, které jsem tak vydatně jedla minulý rok k večeři, mám teď jen jako doplněk k normální večeři. Přeji hodně štěstí, doufám, že jsi zůstala u vyšších dávek jídla. Kdyby jsi chtěla, můžu ti doporučit skvělou knížku od Nancy Clark Sportovní výživa.

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, takže ted cvičiš 5krat tydne? A předtím jsi cvičila kolikrát? Mám stejný problém a i věk.

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jancmo:

Ahoj, zatím jsem se nevážila, ale cítím se tak dobře, jako nikdy předtím! Nemám vůbec chutě na sladké, mám plno energie, dokážu si takhle představit žít dlouhodobě, protože nejsem vysílená, cítím se zdravě, nemám hlad....Už se nikdy nechci vrátit k tomu hladovění, kterým jsem žila několik let. Příjem mám teď nastavený na 7500 KJ oproti předešlým zhruba 4500 KJ a hlídám si i jednotlivé živiny. Posilovnu jsem omezila na 3x týdně a do toho si občas zacvičím doma HIIT nebo Jillian. Nedivím se, že jsem předtím trpěla záchvatovitým přejídáním. Byl to začarovaný kruh....velmi nízký příjem a hodně cvičení, nezvladatelné chutě, přejídání, pocity viny, další hladovky....Dám sem vědět tak za měsíc, jaké jsou změny Toto jsou zatím změny, které pociťuji už teď po krátké době

arrow
profile_image
jancmo
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na trvalka: Ahoj, jsem ráda, že se cítíš líp. Taky jsem si myslela jak hodně jím, a pak když jsem si to zadala (stejně jako ty) do kalorických tabulek, tak jsem tomu nemohla uvěřit. Jedla jsem kolem 1.500 kcal, teď jím přes 2.200 kcal. Minulý týden jsem začala běhat a cítím, že už mi jídlo nestačí, tak jsem začala zase pomalu přidávat. Zjistila jsem třeba, že od té doby, co ráno vstanu, do té doby než přijdu do práce, spálím přes 500 kcal (mám malé děti a dům se schody), když v sobotu dopoledne uklízím, tak většinou spálím přes 700 kcal a pravidelné procházky s dětmi v sobotu a v neděli mě stojí každá přes 400 kcal. Takže na procházky nesu svačinu pro děti i pro sebe. Poprvé ve svém životě jsem spokojená a vůbec mě nevadí, pořád sebou nosit jídlo. Jediné, co mě překvapilo, že si tělo pamatuje, jak hnusně jsem se k němu chovala - jedno dítě teď bylo nemocné a vstávala jsem k němu týden v noci skoro každé 2 hodiny. Kvůli únavě jsem ani neměla moc chuť na jídlo, tak jsem jídlo flákala. A najednou se zase objevily špeky. A ještě jeden poznatek-musela jsem prohodit svačiny. Slanou svačinu (pečivo, šunka , sýr a pod. + zelenina) mám dopoledne a sladkou (ovoce, vločky, špaldové pukance, jogurt, tvaroh) mám odpoledne. Potřebuji mít víc energie odpo, abych zvládla péči o děti a domácnost. Takže ovoce odpo určitě postavu nekazí-alespoň v mém případě. Přeji ti hodně štěstí a doufám, že na základě tvého doporučení si alespoň někdo sedne ke kalorickým tabulkám, aby viděl, že málo jí a změní svůj pohled na jídlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené