arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě přijde, že jíš dobře, ale fakt málo na svůj věk. To vypadá na zpomalený metabolismus.
Já mám při tvé výšce o těch deset kilo míň (ale jím o dost víc a je mi 37) a cítím se dobře, takže ten cíl je v pořádku

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

četla jsem, že aby tělo mohlo úspěšně hubnout, je potřeba někdy detoxikace (třeba máš tělo zatížené různými prášky, třeba antikoncepcí)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ke cvičení - líbí se mi, že máš kardio i posilování (spousta holek zapomíná, že svaly spotřebují víc energie během dne, takže ti spíš "sežerou" tuky). Na tvém místě bych celé kardio zařadila na začátku, těch 35 minut má být vkuse, jinak si tělo ani nevšimne, že to je to kardio. A taky bych ti doporučila hlídat si tep (na nízkým levlu, tj. by vočko do 150 tepů za minutu po celých 35 minut). Pak bych si zaposilovala, strečink a dom.

K jídlu - nehoní tě často mlsná nebo nemáš vlčí hlad? Pokud ano, přidala bych na komplexních sacharidech s nízkým GI - pohanka, jáhly, quionoa (to bych vlastně být tebou zkusila zařadit do jídelníčku tak jako tak). Taky koukám, že jsi hodně "mléčná" - samej sýr, jogurt, cottage. Neříkám, že to je špatně, ale co takhle luštěniny jako zdroj bílkovin? Za mě vede cizrna, fazole, červená čočka

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji všem za rady. Dneska jsem si vzala s sebou do fitka sporttester a zjistila jsem, že při kardiu makám až moc, a že musím zvolnit. Na jednu stranu doufám, že v tom je ten háček mého nehubnutí, ale na druhou mi to připadá takové nudné a dostatečně nevyčerpávající než když jsem předtím pořádně makala. Jinak zkusím zařadit i více kardia, ale posilovacího tréninku se vzdávat určitě nebudu.

Reaguji na Hannahka:
Ano, luštěniny teď jím také hodně....ty mívám v salátech, minimálně 4x týdně

arrow
profile_image
darig
od 1. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji trvalka: při kardiu makám až moc, a že musím zvolnit. Na jednu stranu doufám, že v tom je ten háček mého nehubnutí

Kočko, to nebude tím. Ono vydaná energie je jaksi přímo úměrná tomu, jak si mákneš. A to, že nejedeš v té tepovce, kdy ti pálí největší procento tuků ještě vůbec neznamená, že těch tuků nepálíš ještě daleko víc. Jen z jiných zdrojů. Za mě - makej tak, aby tě to bavilo.

Napadá mě, že by možná nebylo od věci zařadit více různých pohybových aktivit, aby mělo tělo šok a nedělalo stále to samé. Můj ideální týden je 2x posilování, jednou kruhový trenink, jednou až dvakrát hodinka běhu a jeden florbal. Zkus si to také nějak rozložit.

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak by me zajímalo jak pokračuješ. Jsem na tom totiž trošku podobne.

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zulajda:

Pořád žádná změna, dokonce jsem se i měřila...a to jsou to už 2 měsíce, co chodím cvičit a hlídám si jídlo Hrozně mě to demotivuje....už nevím, co mám dělat Když vidím ty změny u jiných, kterým stačí 30 days shred s Jillian, tak se mi chce z toho brečet, protože já trávím ve fitku 1,5 hod a nic z toho. Asi je to tím, že jsem zvyklá jíst zdravě, že to pro tělo není takový šok. Jenže, já už nevím, jak dál. Bojím se ubrat na jídle, abych si nezpomalila metabolismus Už takhle jím většinou k obědu i k večeři jen zeleninový salát (mix zeleniny) a k tomu přidám nějakou bílkovinu (tofu, mozzarellu, kuřecí, sóju). Opravdu se tu nenajde nikdo, kdo by mi poradil?

arrow
profile_image
doctorwho
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
Freyja
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji trvalka: Už takhle jím většinou k obědu i k večeři jen zeleninový salát (mix zeleniny) a k tomu přidám nějakou bílkovinu (tofu, mozzarellu, kuřecí, sóju). Opravdu se tu nenajde nikdo, kdo by mi poradil?

Na tvém místě bych si nechala vyhodnotit vyváženost jídelníčku specialistou. Co takhle vyzkoušet Test preference jídel nebo Nutriční snímek toho co sníš za týden. Asi bude důležitější nutriční vyhodnocení toho, co sníš. Fitko je dobrý doplněk, ale ovlivní tak 30 %. Zbytek je o vyváženém jídelníčku...

arrow
profile_image
Sušenkaa
od 2. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, doufám, že ti trochu poradím, protože jsem nebo mám podobnou zkušenost.
Také cvičím a stravuji se zdravě několik let a ze začátku jsem zhubla hodně a pak to šlo pomalu a nebo vůbec. Napíšu jen mé názory, neznamená to, že jsou pravdivé a ani že se podle nich musíš řídit. Já vidím zásadní chybu v tom, že jsem dělala dlouho pořád a ten stejný sport, určitě je dobré kombinovat. Viděla jsem výsledky nejen na sobě, ale i na kamarádce, když jsme začaly běhat a do toho jsem zapojila jogu + třeba TRX.. Já mám také raději sport takový po kterém jsem zničená, ale ani bys nevěřila jak se suprově člověk protáhne u jogy a jak to tělo pak vypadá ´´štíhlejší´´ - nebo aspoň něco podobného jako joga. Běh je super, sice výsledky nevidíš hned, ale krásně to formuje postavu + výborně udržuje tělo. TRX je super posilovací cvičení. Já být tebou tak se na fitko vyprdnu. Podle mě cvičíš špatně, já to třeba nepoznám, protože se moc fitku nevěnuji, ale můj přítel, který se leta věnuje fitness tak tvrdí, že v posilovnách už viděl hodně žen i mužů, kteří cvičili špatně, ale neznamená jen na špatných přístrojích, ale se špatnou vahou + málo nebo hodně sérií.. Dokonce tam viděl holku, která tam dřela každý den a hrozně pak přibrala. Taky pozor, jelikož v dnešní době má trenérskej kurz kde kdo, ale málo kdo tomu opravdu rozumí.... Proto i on sám říká, že je lepší dělat něco jiného než pak cvičit špatně. Být tebou tak začnu běhat a chodím na to TRX nebo by pro tebe byl super funkční trénink / sparťan nebo něco takového .... Co se týče jídelníčku tak asi také nebude úplně ideální, tak jako není můj.... Možná je až moc dokonalý ?! Hodně je taky v hlavě, ale chápu že na to tak myslíš, také na to hodně myslím.. Zkus si jedno za 3 - 4 týdny dát ´´prasácký den´´ , zkus jíst saláty jen večer a k obědu si dej něco výživnějšího... Já ale také s tím bojuju, taky bych řekla, že tomu docela rozumím, ale u mě je problém, že večer mám hlad a miluju celozrnné pečivo A nezkoušela si kalorické tabulky? Já jsem teď měla zdravotní problémy, takže jsem přibrala, protože jsem jedla hrozně a nemohla jsem cvičit... Byla to nejdelší pauza asi za poslední 4 roky a teď se do toho znovu pouštím.. Můžeme si pomáhat?

arrow
profile_image
JežekJežkovič
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ráda bych se přidala, protože jsem taky bezradná.
Už jako dítě jsem byla silná, pohybu jsem v té době moc nedala. První zásadní dieta přišla v mých 20 letech, kdy jsem díky dělené stravě a cvičení 6x týdně, zhubla za 4 měsíce 24kg. A pak už to bylo jako na houpačce, moje váha se pohybovala v rozmezí 72-102kg, celých 10let. Záleželo na tom jestli jsem byla v pohodě nebo na dně. Cvičila jsem celou dobu, fitness, spinning, brusle, flowin, heat. 102 na váze mě konečně vyděsilo a díky počítání kj a cvičení 5x týdně jsem zhubla na 83kg za 5 měsíců, to bylo v roce 2012. No a pak jsem se zamilovala do chlapa co měl rád macaté......takže jsme spolu jedli a do toho byla spousta starostí s jeho neodbytnou ex. On mě s ní podváděl (byla o dost silnější než já ) a já vesele kynula a odpouštěla. Co to udělalo s mojí psychikou si asi umíte představit, milovala jsem ho, chtěla s ním dítě a dopadlo to tak, že jsem našla odvahu ho opustit a skončila opět jako prasnice! Ale zase jsem se na sebe naštvala.......takže 1.1.2015, věk 33, výška 164 cm, váha 95 kg, prostě otřes! Začala jsem zdravým jídelníčkem, 5-6 menších porcí denně, sacharidy dopoledne, bílkoviny odpoledne. Snídaně: žitné pečivo s něčím+zelenina, nebo müsli s bílým jogurtem či ovesná kaše. Dopolední svačina buď ovoce nebo dva plátky knäcketbrotu s pomazánkou z tvarohu + zelenina. Oběd, chodím do restaurace, ale žádné smažené, omáčky, apod. ale vždy maso s poloviční přílohou a trochou salátu, žádná polívka ani kofola. Odpolední svačina, jogurt, tvaroh, zelenina. Večeře, tuňák nebo mozzarella nebo vaječná omeleta + zelenina. Vynechala jsem alkohol, přestala solit, zařadila luštěniny, sladké nejím, ani to kafe už si nesladím, porce jsou o 1/2 menší, piju dost. Leden a únor jsem jezdila 3x týdně na bruslích, do mokrého trika vždy hodinu. V březnu jsem to nahradila Heatem 4x týdně. A co myslíte? Dole je pouhých 5,6kg, za tři měsíce odříkání a dřiny, podotýkám že těch -5kg bylo za leden a únor a za celý březen pouze -0,6kg. Když jsem to dnes ráno na váze viděla chtělo se mi brečet a do všeho kopnout. Co dál?
Chystám se přidat fitko a inline brusle! Ale co ještě? Napadlo mě zařadit jeden den půst? Doufala jsem že do léta zhubnu 12kg a do konce roku pak dalších 6kg, nikdy nebudu modelka, ani štíhlá, moje vysněná váha je 77kg (vím pro některé z vás katastrofa ) ale jak se k ní dostat?
Pozn: Beru antikoncepci a léky na štítnou žlázu (nemám sníženou funkci ale problémy s protilátkami). Nesnáším dívčí sporty (aerobic, zumbu), běhat nemůžu (velká prsa a od dětství problémy s koleny). Moje obezita byla způsobena především večerním jídlem a velikostí porcí!
Trvalko: soucítím s tebou a držím pěsti, ať se ta mrcha (váha) hne!

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JežekJežkovič:

Děkuju za podporu a také držím palce

Jinak jsem od pondělí najela na přísnější režim a chci kombinovat více druhů pohybu. Tak dám vědět, jestli jsem se někam posunula.

arrow
profile_image
JežekJežkovič
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na trvalka:
Rozhodla jsem se, že to taky zkusím, teď počkám na výplatu a dochodím si Heat permici a pak asi takhle:

2x týdně fitko (30 minut kardio, 30 posilko)
1-2x heat
1-2x svižná delší procházka venku (možná to bude lepší než ta dřina), brusle - dle počasí

Pravdou je, že sice vážím hodně, ale cvičím 13 let, moje tělo je pevné, nemám pneumatiky a tak, takže ho asi taky lecco nevyděsí......
Na jídle bych mohla změnit, že si začnu vařit obědy......ale to se mi sakra nechce, žiju sama, nemám inspiraci, za chvilku se to přejí a poleze mi to na mozek.....to beru až jako poslední možnost!

PS: včera mi psala kamarádka, za období leden-březen má dole 11kg první dva měsíce držela Ketodiet

arrow
profile_image
trvalka
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak jsem zpět a hlavně kvůli těm, které měly podobný problém jako já. Zjistila jsem totiž příčinu mého nehubnutí (pravděpodobně). Včera jsem si poprvé zkoušela zapsat poctivě do detailu celý jídelníček na kaloricketabulky.cz a zjistila jsem, že můj jídelníček pokrývá zhruba polovinu mého příjmu doporučeného na hubnutí! Takže dnes je první den, kdy zkouším příjem pokrýt (kaloricky i živinami) a nestačím se divit! Tolik jídla! Už se nedivím, že jsem s mým předešlým jídelníčkem měla často chutě a hlad. Dřela jsem jako kůň a nehubla jsem. Škoda, že jsem na to nepřišla dříve. Teoreticky to všechno znám, ale pořád jsem si nějak nalhávala, že určitě jím až dost a jsem jen rozmlsaná. Mám teď sice trochu strach z toho, že přiberu, ale nedá se nic dělat. Musím ten svůj metabolismus teď nějak napravit. Zkusím teď poctivě počítat kalorie a uvidím, co se stane. Takže, pokud jste někdo v podobné situaci, určitě si zjistěte, jestli nejíte málo nebo příliš. Děkuji za podporu a hezký den všem

arrow
profile_image
JežekJežkovič
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na trvalka: To je snad telepatie........v neděli jsem se zaregistrovala na kalorických tabulkách a zjistila to samé. Jím málo!! Tedy jedla jsem, od té doby se "zdravě futruju". Je toho tak o půlku víc, než jsme jedla předtím a taky už nevynechávám jídlo po cvičení.....teorie je věc jedna, ale umět to v praxi!! Držím palce!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené