arrow
profile_image
stanavaf
od 15. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla jsem se Vás zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s melírem na již černě odbarvenou hlavu. Teď mám na hlavě černou barvu Palette a chtěla bych ještě do vlasů přidat pramínky červeného melírů. Vím, že se nejprve tyto pramínky musí jaksi umýt, zkrátky zesvětlit, ale jak a čím, aby to bylo opravdu účinné, protože zatím jsou moje zkušenosti negativní, černá je u mě zatím prostě černá. Prosím poraďte mi. Děkuji S.

arrow
profile_image
ROMYNY
od 16. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,ty pramínky které chceš mít na červeno, tak je musíš zesvětlit a to znamená, odbarvit. Je to na vlasy zátěž a počítej, že je budeš mít zničené, protože pokud máš teď černou a aby si docílila zesvětlení, tak ten pigment musíš stáhnout a pro vlasy to je záhul. A pak se na ty zesvětlené vlasy dá červená barva, čím větší zesvětlení, tím ta barva bude zářivější. Radši bych to nechala na dobré kadeřnici, aby si z toho pak nebyla neštěstná.

arrow
profile_image
Romana2063
od 23. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, taky si dávám melír ma černě obarvenou hlavu. Pokud si dáš melír od Welly ( Magma), nebo L Oreal (Majicontrast), odbarvovat se to nemusí. Ceny ale nejsou nikterak lidový a červenej melír drží ze všech melírů nejmíň. Pořád řeším, jak to udělat, abych ty pramínky neměla za dva týdny vymytý...:(((

arrow
profile_image
x-Gabulinka-x
od 26. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Odbarvovacím praskem a peroxidem zesvetleni takovy problem neni. Potom si na to muzes dat jakoukoli cervenou barvu. A nebo existuji pripravky, ktery ti raroven odbarvi a nabarvi v jednom kroku. Uz jak tu byly zminovane pripravky, nebo si kup v drogerii pytlicek odbar. prasku, ktery je cerveny + peroxir a je to totez. A odbarvuji se vlasy suche ne mokre!

Já jsem si nedávno do svých barvených vlasů, spíš hodně tmavě hnědých, nechala udělat červený výrazný melír na prosvětlení. Nejdříve mně to stahovala na blond a pak mi tak dávala červenou.

Už bych to nikdy neudělala, melírované vlasy byly vysušené a nevypadalo to hezky. Jen první den co mi vlásky udělala. Pak jsem šla za dva dny do bazénu a 90 % barvy z melíru pryč a vlasy růžovo - oranžové u hlavy tmavší a konce světlé. Dala jsem za pár pramínků 800 a musela se za pár dní barvit znova.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na stanavaf: Černé odbarvení? Co to je, snad obarvení ne? Odbarvení je zesvětlení. K tématu, na černou ti to nechytne, pokud ano, výsledek bude hnědý, možná zrzavý, ale blond ani náhodou. To je to neuvážené barvení na černo, když vás to pak omrzí myslíte si, že jde barva jen tak přebarvit na jinou. Nejde, a už vůbec ne barva jako třeba Palette, která drží jako přibitá, více než profesionální.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené