Reaguji na Vivienka: Ano, já jsem brala 3 dny před, ale na klinice nebyli moc nadšení...raději zavolejte svému plastikovi a zeptejte se ho, jaký má na to názor. Každopádně nevím, jestli to bylo právě tím Wobenzymem nebo mám odolný organismus, byla jsem bez otoků i modřin a i dr hodnotil, že se hojím nadprůměrně rychle. Nikdy před tím jsem a operaci nebyla, proto to nemůžu porovnat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vivienka: wobenzyn před opkou NEEEE ! Může se max. užívat až po , já jsem si koupila homeopatika Arnica montana ch9 na radu děvčat tady - 2 balení za 170,- Kč , jinak mě už se to také blíží " 11 dní "

arrow
profile_image
Vivienka
od 22. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pràvě,že můj dr.mi říkal klidně 14 dní před OP?

Tady je vidět, jak je každý doktor jiný a zastává něco jiného. Kamarádka byla na modelaci jinde než já, kde jí Wobenzym neskutečně doporučovali a chválili. Proto jsem se nikoho neptala a začala ho brát ve vysokých dávkách taky... Svému dr jsem to ani neřekla, nenapadlo mě to, brala jsem to jako hotovou věc, že je to supr, ale zmínila jsem se letmo v den op anesteziologovi, který nadšený nebyl a hned to napsal do zprávy mému doktorovi.. Pak jsem na 2 dny vysadila a začala brát až 3. den zase doma ve vysokých - max. dávkách..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

TOTO JSEM VYTÁHLA Z PŘÍBALOVÉHO LETÁKU - mě to mudr výslovně před opkou zakázala !!

Kdy začít Wobenzym užívat?

Nejlepšího účinku dosáhneme, zahájíme-li podpůrnou léčbu Wobenzymem co nejdříve po operaci, samozřejmě po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem. Ze začátku se podává vyšší dávka 3x7 až 3x10 dražé Wobenzymu denně, která se postupně podle odezvy léčby a hojení rány snižuje na 3x5, minimálně na 3x3 dražé denně. Celkovou denní dávku je přitom možné rozdělit na dvě části, které se pak užívají ráno a večer. Příklad: místo 3x7 dražé denně lze užívat 2x10 dražé za den. Léčba Wobenzymem je vždy součástí celkové péče o pooperační ránu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na renka1:
Dakujem,zvladnem zvladnem

arrow
profile_image
Caramela
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dekuji,čekala jsem 5 min na taxi a myslela jsem že se složim.Jen se lehce osprš,ja uz jsem se vyspršila včera.Jdeš zitra na kontrolu k prim.A jsi spokojena s velikosti prsou?Me tvrdnou desně a boli.Prašky mi na to moc nezabiraji...Jsem rada že jsem tě nasla.

arrow
profile_image
Vivienka
od 22. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na J. Martina: no jsem z toho zmatená,pan dr mi ho doporučil z vlastní zkušenosti,ale na netu jsem našla spoustu názorů,že ho před op nedoporučují?;-(jak louo před op jsi ho brala a jaké pak bylo hojení,màš pocit,že zabírá?děkuji

arrow
profile_image
poiu
od 15. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky,já když tady čtu,jak jste na složení,tak je mi z toho úplně špatně

Reaguji na Vivienka: Tak jestli ti ho doporučil, tak ho ber. Já ho začala brát týden před operací 3x7 a 3 dny před op už 3x10. V den op jsem si nevzala a ani následující 2 dny strávené na klinice. Doma jsem pak další týden brala 3x 10 a pak do vybrání 3x7. Jak jsem už psala výše, neměla jsem jedinou modřinu ani žádný otok a po týdenní kontrole byl i dr překvapený, že už dlouho neviděl, že by se někdo tak dobře hojil.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na J. Martina: Jenže to nemusí být tím,já nebrala nic a neměla jsem žádné bolesti,nevzala si jediný prášek a modřina taky žádná.Od třetího dne jsem pomáhala s rekonstrukcí koupelny.Myslím s,i že ten wobenzyn jsou vyhozené peníze.To by měl brát ten kdo má opravdu špatné hojení.

arrow
profile_image
Vivienka
od 22. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Těžko říct,jà se právě hojení bojím,po císaři mám škaredou jizvu.uďělám maximum pro,aby jsem se dobře hojila.
Děkuji martina J.za dávkování

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené