arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Radím terapii jiným chlapem - běž někoho ulovit třeba do baru, pokud nechodíš, tak na seznamkách najdeš spoustu chlapů, co chce jen sex, nebo kdekoliv jinde a hledej ještě někoho přitažlivějšího než je on - dostaneš jen ten sex, který by jsi měla i s ním a navíc o tom nebude vědět celá firma a nebudeš mít pocit, že jsi o něco přišla.
On bude celý rozrušený, jaktože na sex s ním kašleš a možná se začne víc snažit, když ne, tak aspoň víš, že by to o ničem jiném stejně nebylo. Sex už by jsi měla stejně zajištěný, takže on by byl v tomto ohledu nepotřebný.
Pokud ti to, co píšu přijde jako blbost, tak to s tebou není tak vážné a prostě na něj a nějaké rande- nerande kašli. Pokud tě pozve on sám třeba s tím, že co je v domě, může být pro mě, tak běž, jinak ne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodně bych s ním na to rande nešla. Pokud je takový ukecánek, tak by o tobě mohl rozlašovat co bylo a i různý výmysly. A hlavně takový chlap by mi za to nestál, když má takový přístup....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jak to dopadlo?

ahoj holky všem vám moc děkuji za příspěvky, pomohly ste mi abych si o něco víc vážila sama sebe a couvla, nikam jsem nešla, vlastně jsem od tý doby o tom s ním nemluvila, párkrát sme si psali, napsal mi dokonce sám od sebe, ani jsme neřešili sex nebo tak něco, psali jsme si o filmech, hudbě o životě.. ale stejně vím že z toho nic nebude ale níkam s ním nepujdu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené