arrow
Neprodává v Bazaru

Mladší muži (18-29) vs: starší muži (30-50)
Myslíte si, že na tomhle záleží? Je jasné, že každý je jiný a nemůžeme je hodit všechny do jednoho pytle, ale berme to jako většinu případů, se kterými jsme se setkali. Zajímal by mě váš názor či pohled na věkovou hranici u mužů. Možná pozitiva a negativa. S kým vám je lépe, kdo vám víc vyhovuje a proč? A co si myslíte, že je třeba očekávat ve vztahu se starším či mladším mužem. Budu ráda za jakýkoliv názor a vaše zkušenosti.

arrow
profile_image
berushka.kacenka
od 29. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

takže moje zkušenosti .. celý život si říkám, že se mi líbí starší chlapi .. ale ve výsledku vždycky chodím s klukama, kteří jsou tak o rok nebo dva mladší než já .. nevím, čím to je .. jsem hodně temperamentní a energický člověk a možná, že právě starší muži mi nestačí a proto si vybírám ty mladší .. a nebo jsem jenom v životě měla hodně štěstí na "vyspělé" mladé muže .. každopádně ať je to jak chce, tak si myslí, že každý chlap je jiný .. i když spousta ženských říká, že ve výsledku jsou všichni stejní, tak já si to teda rozhodně nemyslí ...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

URLURL

četla jsi tyhle diskuze a najdeš tady i řadu dalších

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji La.Mari: Mladší muži (18-29) vs: starší muži (30-50)
Myslíte si, že na tomhle záleží?

Toto je ale dosť nepresná otázka a vlastne celá téma. Iné je keď má žena 40 a iné keď má 20. Pre 40 ročnú môže byť aj 30 ročný mladý a pre 18 ročnú 30 ročný starý...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji zuzak: Toto je ale dosť nepresná otázka a vlastne celá téma. Iné je keď má žena 40 a iné keď má 20. Pre 40 ročnú môže byť aj 30 ročný mladý a pre 18 ročnú 30 ročný starý...

Máš pravdu, taky jsem se nad tím ted zamýšlela. Chtěla jsem se zamyslet nad různými objektivními názory na tyhle muže, nebýt konkrétní a zaujatá, ale je pravda, že z toho bych asi moc vycházet nemohla jelikož i my ženský máme nějaký věkový hranice. Lepší by bylo kdybych se zeptala konkrétněji holek kolem 20 let proč je pro ně třeba lepší být s mladším než se starším mužem a naopak. Trápí mě totiž, že moje blízké okolí reaguje dost negativne na staršího přítele a o to víc se zamýšlím nad tím jaké by bylo představení rodine když přítel je starší jak matka. Jestli se dá od tohodle vůbec něco čekat, zda to má budoucnost nebo jen mrhám svým a jeho časem i přesto, že to myslím vážně a už to nějaký ten čas trvá. I kdyby ale nebyl, tak to nezmeni fakt na tom, ze mi je lépe s muži o dost staršími než jsem já. Ovšem jen co se partnerství týče. Přátelé mám pak vyhradně v mém věku a proto všichni věčně reaguji špatnými poznámkami, které mě už přivádí k tomu, že se zamýšlím nad tím proč si radši fakt nenajdu někoho v mém věku. Proto jsem se o tom chtěla bavit objektivně, ale radši to nechám být. Pročtu si diskuzi kterou mi zaslala Tiakia a bude to.
Tady to můžou kdyžtak smazat.

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na La.Mari:
Tak teraz je to už trochu jasnejšie keď si to takto opísala
Pozri, ja mám dve spolužiačky zo strednej, ktoré chodia s o dosť staršími mužmi a už to trvá dlho. Jedna je dokonca zasnúbená. Mám tetu, ktorá má o 20 rokov staršieho manžela. Takže v dnešnej dobe sa mi zdá, že to už neni nič neobvyklé. A myslím, že si to aj väčšina ludí uvedomuje a tak už trochu opadajú tie predsudky. Niektorí ludia ich ale stále mať budú
Väčšinou sa to objasňuje tým, že žena hladá v mužovi otca. No neviem...to je trochu sporné. Možno je len jednoducho na svoj vek dosť vyspelá a vyhovuje jej skúsenejší, vyspelejší chlap ako sú rovesníci. Ale tie predsudky tam budú asi vždy...
Či taký vzťah má budúcnosť neviem. Ale keď s tým partneri rátajú a chcú byť spolu aj napriek okoliu, tak prečo nie Vek je len číslo, ide o skúsenosti, pohlad na život a keď sa v ňom partneri zhodujú, tak vek by nemal byť obmedzením.
Ale asi je pravda, že čím väčší je ten vekový rozdiel, tým viac problémov to prináša.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mladší muži (18-29) vs: starší muži (30-50)

Docela mě baví takové diskuze...

Osobně jsem vždy byla mentálně někde dál než moji vrstevníci, takže každý z mých pokusů o dlouhodobý vztah byl min. o 6 let starší než jsem já.

Musím zdůraznit, že nikdy v tom nebyl majetek! Takové vztahy z vypočítavosti se mi vždy eklovaly a eklovat budou.

Vždy jsem u muže, partnera hledala zralost a rozhled, zkušenosti. A vždy, ač byl sebestarší jsem požadovala vyváženost ve vztahu: já chodim do prace - ty chodíš do práce = nepotřebuji vydržovat a rozmazlovat.

Z čeho mně teda blivno je a to jako že hodně, když vidím 20 letou slepici, která o životě ví asi tolik jako já o jaderné fyzice, ale v nákupácích se pochazí ruku v ruce s 50 letým chlapem, co by mohl sekundovat jejímu otci. To asi nebude láska k dělníkovi či vrátnému z fabriky, co?

Lituju ale v prvé řadě vždy ty 5O leté "playboye" v pubertálních hadrech co se snaží držet krok a dech s tou dvacetiletou žábou.

Takže... ono ve finalé u většiny holek nejde ani tak o ten věk...jako spíše o výši konta...bohužel.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem vždy byla na starší, takže třeba ve 20 jsem chodila s 30tiletým apod., vždy to i poměrně dlouho vydrželo (2-3 roky)...můj současný přítel je o 6 let starší. Říkám si, kdy už konečně dozraju do věku, kdy se mi začnou líbit mladíčci, ale zatím bohužel nic
Výhody mladších tedy neposoudím, ale k výhodám starších:
- nejsem moc extrovert ani exhibicionista, takže mi vyhovuje, že už jsou rozumnější a nemusím s nimi chodit obden pařit
- v posteli jim nemusím vysvětlovat, co mají dělat
- vybírám si vcelku dominantní typy, což je pro mě důležité, protože když mám ve vztahu příliš navrch já, přestávám si partnera vážit (a mladší by těžko byl dominantnější než já)
- mají stabilní práci a nemusím se bát, že je budu muset živit (i když člověk samo zřejmě nikdy neví, stát se může lecos)
- líbí se mi, že už zcela vážně přemýšlejí o dětech a rodině (i když poslední to dost přehnal, řekl mi asi po 3 týdnech, že si mě chce vzít a mít se mnou dítě - aneb přílišné nadšení taky škodí )

U mě je to dané asi tím, že mám o dost starší sourozence, takže si vybírám i starší partnery.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji zuzak: Väčšinou sa to objasňuje tým, že žena hladá v mužovi otca.

Je pravda, ze otce jsem nikdy nepoznala a jeho misto nikdy nikdo nezaujal, nicméně otce ve svém priteli doufejme ze nehledám. Jak říkám, jsem ráda ve společnosti přátel v mém věku, ale když už hledám partnera, chci aby to bylo něco jiného, abych se s nim citila vyjimečně, dělala nové věci a dozvidala se a resila uplne jiné záležitosti než s mými vrstevníky. A to jsem našla u něj. Zatímco kluci v mém věku mi příjdou spíš srandovní a nedokážu si predstavit brát vztah s nimi vážně, tak on mi příjde sexy a vzbuzuje ve me respekt a obdiv čimž si ho vážím mnohem víc. Jen mě trápí to, o čem mluví okolí, zacíná mi to lézt už totiž taky na mozek... jestli prece jen rozdíl + - 30 let není už opravdu příliš. Ale o tom si musím nejspíš rozhodnout sama. Tobě moc děkuji za pěkný názor.

Cituji Zirafka82: Takže... ono ve finalé u většiny holek nejde ani tak o ten věk...jako spíše o výši konta...bohužel.

Určitě máš pravdu, že být s někým jen pro jeho konto je opravdu hnus. Ale na druhou stránku si myslim, ze je normálni kdyz zene zalezi na tom, jestli jeji partner je dobre zabezpecen, snazi se, pracuje atd... určitě je to jeden z duvodu na čem vztah muze dobre fungovat.

Já jsem zažila vztah s 18let starším a "výhody" už jste zde popsali. Teď jsem s o rok mladším partnerem, a to jsem vždycky říkala, že chci starší partnery. "Výhod" je taky dost:
- dají se ještě lehce "formovat": jak v jejich názorech, chování, hlavně jejich návycích
- nejsou zatrpklí, nejsou ovlivněni z předchozích dlouhých vztahů
- o s.x není nikdy nouze
- jsem s ním vždycky naprosto přirozená, protože vím, že moje někdy dětinské chování bere jako legraci a smějeme se pak oba, atd.
"Nevýhody"
- člověk necítí takovou budoucí jistotu (práce, zabezpečení rodiny)
- může chybět to, proč k partnerovi vzhlížet (protože toho za život třeba ještě zatím moc nedokázal)
- mnohdy mám v praktickém každodenním životě víc zkušeností než on, atd..

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji La.Mari: estli prece jen rozdíl + - 30 let není už opravdu příliš. Ale o tom si musím nejspíš rozhodnout sama.

Presne tak. Musíš sa zamyslieť nad všetkými výhodami a nevýhodami (ktorých bude asi v tomto vzťahu viac ako v bežnom vzťahu bez takého velkého rozdielu) a popremýšlať, či ti to za to stojí. Hlavne by ma asi trápila otázka detí. Možno nad tým ešte teraz neuvažuješ ale raz to príde a môžu nastať medzi vami nezhody. Takéto veci totiž vidia všetci naokolo - tvoja rodina, priatelia, lebo oni to vidia objektívne a racionálne, kdežto ty si zamilovaná, s ružovými okuliarmi a myslíš si, že láska prekoná všetky prekážky. Každopádne ti prajem, aby si bola šťastná nech už je to s mladším alebo starším

Ale možno za pár rokov zmeníš názor a nájdeš si mladšieho partnera

Cituji La.Mari: Tobě moc děkuji za pěkný názor.

Rado sa stalo.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji La.Mari: + - 30 let není už opravdu příliš

Podle mě je, budu upřímná. Znám pár rozdíl 25 let a po cca 10 letech není šťastný ani jeden z nich, právě kvůli rozdílům, které způsobuje věk...Pokud do toho půjdeš naplno, musíš počítat, že ty problémy prostě přijdou - až tobě bude 40 a jemu 70, tak se projeví...Ale na to si musíš přijít sama.

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

Jedna moje bývalá spolužačka chodí s mužem o třicet let starším a má z toho zjevně výhody. Materiální a kulturní. Pán je známá osobnost, má krásný dům (skoro zámek), krásně vybavený jako na zámku. Zakládá si na kráse a kvalitě, takže spolužačka si s ním užívá výlety, luxusní hotely, večeře, dovolené ,značkové oděvy, šperky a kabelky, na které by patrně jinak nedosáhla. Také se dostane na různé společnenské akce. Tohle by se jí patrně se stejně starým klukem nepodařilo.
S přítelem stejného věku můžeš mít ale jiné výhody.
- vzhled - postava, fyzička...výkonnost v sexu
- větší uvolněnost, bezprostřednost, větší šance společných zájmů, objevování nových věcí (aneb starého psa novým kouskům nenaučíš, že)a míst pro oba, společně budovat zázemí...
- můžete kariérně růst vedle sebe, být si oporou vzájemně
Já netvrdím, že vztah starší muž - mladá holka je VŽDY o kačkách ze strany slečny, jen prostě starší muž už toho víc má a zná a má tak víc co nabídnout i materiálně.
Každopádně si myslím, že ten faktor finanční stability, jistoty a zajištění hraje roli u těch co si vybírají v mladém věku staršího partnera.

arrow
profile_image
proč já sa ptám proč
od 14. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak já jsem na starší, měla jsem i mladé kluky (cca o 5, 6 let starší než já) a to už nikdy! Rozhodně bych nešla pod věkový rozdíl 20 let. Mladí kluci tak kolem těch 30, 35 let se mi hnusí. Minimum je pro mě 45 let, jinak mě je 25.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na proč já sa ptám proč: no... slovo hnusí... se mi zdá až příliš silné..hlavně že se nehnusíš těm skoro penzistům...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené