1. . .3456789. . .1213
arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda poslední dobou vidím snad v každém obchodě látkové tašky tohohle typu, různých barev, motivů atd. Tvar drží, dno má rovné, kdyby se přecejenom někomu nezdálo dost pevné, stačí třeba vystřihnout obdelníček z kartonu a je. Je lehoučká, rozhodně pevnější než většina papírových a hlavně se dá nosit v kabelce složená, kdykoliv vyndat.

Jako, nosit malinkou kabelečku a k tomu papírovou tašku je dle mého názoru fakt uhozené, tak buď si vezmu větší kabelku, nebo už můžu rovnou tahat všechno v té tašce. Já osobně teda nosím tašku přes rameno a to z toho důvodu, že chci mít volné ruce. Když nesu nějaké jídlo a nechci aby se mi tam rozmatlalo, tak si ho dám přece do sáčku, ne?
A když už teda dejme tomu potřebuju přenést víc jídla, nějaké ty papíry atd. tak počítám s tím, že jídlo sním, papíry zůstanou v práci a já se zase potáhnu domů s prázdnou papírovou taškou v ruce? Takhle látkovou složím do kabelky a je.
Nějak mě to sice nepohoršuje, ale přijde mi to příšerně nelogické, nechápu proč to někdo dělá... .

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Rain: Jako, nosit malinkou kabelečku a k tomu papírovou tašku je dle mého názoru fakt uhozené, tak buď si vezmu větší kabelku, nebo už můžu rovnou tahat všechno v té tašce. Já osobně teda nosím tašku přes rameno a to z toho důvodu, že chci mít volné ruce. Když nesu nějaké jídlo a nechci aby se mi tam rozmatlalo, tak si ho dám přece do sáčku, ne?

Vidíš, to je vec pohľadu, mne zase pripadá "uhozené" sa nad takýmto niečím pozastavovať...
Dobre, tak konkrétne - zabite ma, ale ja si skrátka jedlo a termosku do Vuittonky, Diorky, či inej značkovej kabelky nedám. Musím zopakovať, že som si ju fakt nekupovala za účelom drahého chlebníka.
A aj papierovka sa dá zložiť, ak sa teda bavíme o veľkosti napríklad tej menšej tašky zo Zary.

Ale hlavne mi pripadá na hlavu doťahovať sa tu kvôli papierovým taškám z obchodu... ako keby bola tá papierová taška jednofarebná, bez loga, tak by vám to nevadilo? lebo ak je v tom pes zakopaný, vyhlasujem na omlazení tvorivú dielňu s názvom "zamaľuj si logo na papierovej taške a nedráždi okolie".

arrow
profile_image
Kischona
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji panda08: Mimochodem teda chápu dobře, žekdyby dotyčné přelepovaly logo lepenkou, tak je to úplně ok..?


Ono právě tady jde jen o to logo, protože kdyby holčiny chodili s papírovou taškou Ikea, nikdo se asi moc nepozastaví...nebo pokud ano budou ostatní frflat, jak je to trapný a hnusný.

Osobně jsem odpůrce igelitek, to mi vážně přijde těžce východní a neekologické a celkově hnusný. Takový ty látkový tašky, používám doma na tvrdnutí pečiva a chleba pro koně, takže bych si taky přišla divně...pokud jdu na nákup mám v kabelce v balíčku eko tašku, ale s nákupem se nikam netahám, hodím do kufru a jedu...pokud potřebuji nutně převézt něco, co se mi nevejde do kabelky, použiju papírou tašku, klidně i dárkovou, co mi zbyla doma. Hlavně když něco vezu kamarádkám, používám tyhle papírové tašky, protože nikdy nevím, co budou mít za kabelku a dávat kámoškám něco v igelitce Kaufland s kterou pak musí cestovat půlku dne mi přijde šílený.

Cituji Rain: Jako, nosit malinkou kabelečku a k tomu papírovou tašku je dle mého názoru fakt uhozené, tak buď si vezmu větší kabelku, nebo už můžu rovnou tahat všechno v té tašce.

Dobře, když si beru jeden jogurt, tak ten (v sáčku) klidně hodím do kabelky. Ale tři krabičky s jídlem tam fakt nenarvu. A tahat zas celý den "síťovku" z tvého odkazu místo kabelky proto, že si potřebuju v něčem donést jídlo z auta do kanclu, zas přijde uhozené mně...

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se přiznám, že jsem nečetla celou diskuzi, jestli to tu už někdo nepsal. Ale tohle je jedno z pravidel "pravé pindulíny" (seriál Dokonalý svět, asi před rokem vysílaný na nově)... A říkalo se tam něco o tom, že když chceš být správná pindulína musíš i na níkup chodit se značkovou taškou, protože všechny ostatní dámy si myslí, že tam neseš oblečení a máš na to... Netušila jsem, že se to tak ujme :-/
Jinak taky slečny a paní vídám a nevidím jediný důvod proč ji brát na nákup do supermarketu (chápu na učení, desky, krabičky s jídlem a flašku pití je ideální)... No, ať si každej nosí, co chce, ale stejně mě konkrétně tohle nutí k úsměvu

arrow
profile_image
FamOsa
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ewule: Kdo by se jako chtěl chlubit papírovou taškou zara? Přijde mi, že tvoje kritika je trošku uhozená... když vidim holku s papírovou taškou, tak si rozhodně neřeknu, že ji nese proto aby někdo viděl, že nakupuje v zare

arrow
profile_image
FamOsa
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sandí: oni asi slečny nemají už co kritizovat mě rozhodně kritické přijde pozorovat holky, která jde s jakou papírovou tašku a jestli z ni vysipe rohlíky nebo má ohlí roh

Cituji Veruli2: Papírovou tašku používám každý den na přenesení jídla v krabičkách z auta do práce a naopak. Do normální kabelky bych si jídlo nedala, bála bych se protrhnutí např. jogurtu a vylití do kabelky. Pokud něco po cestě z oběda koupím, tak to pak v práci vecpu do té papírové k prázdným krabičkám a odnáším do auta. Tu tašku nesu max. 5 minut za celý den.

Také to tak mám a divné mi to nepříjde...Prostě mi jde hlavně o praktičnost, ať si říká kdo chce co chce. Jinak ještě přenáším do práce a z práce lodičky Jelikož v nich neumím řídit, tak mám balerínky a v práci se přezouvám Na to ovšem používám tašky podobné těmto (dají se pak šikovně složit a šoupnout do kabelky )
http://www.ecobag.cz/produkty/ecozz/

A nevím co je tedy na tom špatného, dřív se nosily igelitky a tohle mi příjde rozhodně lepší...

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kabelku mám tak velkou aby se mi do ní vešlo vše co ten den potřebuji plus v ní mám látkovou tašku kdybych si náhodou něco koupila. Když ponesu z billy rohlíky, raději je ponesu v tašce billa nebo v té látkové, než je nacpat do papírovky - přijde mi to trapné. Pokud vyrážím s papírovkou v ruce z domu tak proto, že v ní nesu něco pro někoho a předám mu to i s taškou. Vyrážet hezky upravená z domu a nést si v papírovce svačinu degraduje veškerou mou snahu - člověk už od rána vypadá jako by šel domů z nákupu, navíc mi tahání čehokoliv v ruce překáží.
Když se mi to co potřebuji přenést nevejde do kabelky (nebo vím, že odpoledne musím jít nakoupit nebo něco někam převézt) tak vyrážím rovnou s batůžkem. Když mne čeká celodenní lítání a večer mám akci, přičemž vím, že mám nevhodné zavazadlo - mívám menší a vhodné zavazadlo schované a nosím ho sebou spolu s ostatními věcmi ve větší kabele (která samozřejmě nevypadá jako kdybych se zrovna chystala na týden pod stan)
Odrbaná taška viditelně nesloužící svému účelu - tedy donešení nově koupené věci domů - je prostě blbá.
Přesně jak tu bylo psáno - luxusní kabelku si nepořizuji coby chlebník, proto ji přece nebudu shazovat tím, že se potáhnu ještě s jedním zavazadlem.

Cituji ewule: Snad si koupím přiměřeně velkou tašku vhodnou

Cituji Majiiinka: normoš kabelku, kam by se jí ten malej obsah určitě vešel, to absolutně nechápu

Holky, dneska mám třeba k obědu rajskou A v kabelce by se mi to určitě nepovedlo donést do práce zrovna ok Nechtěla bych vidět ten svinčík co by tam po rajské zůstal papírovou popřípadě po ušpinění můžu vyhodit... ale kabelku? Dobrou chuť

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Romčula:
No, já si taky jídlo nosím - mám krabičky ze kterých se mi jídlo opravdu nevyleje.

Reaguji na panda08:
trapné je vyrážet ráno z domu s flekem na sukni, protože jsem si nevšimla, že tam je. Když mi někdo tu sukni přišlápne tak je to neštěstí (možná tak zaviněné mojí vinou, protože je tak dlouhá že s ní vymetám chodníky a schody) o trapnosti se mluvit nedá.

Trapné je, když si někdo hraje na něco a přitom každý ví, že to tak není, protože do papírové tašky je většinou vidět a pokud v ní není to co každý očekává, že v ní bude tak to nositeli rozhodně nepřidá.
Chápu, že někdo chce mít "značkovou" věc a ukazovat logo, aby to každému došlo a budeš se divit, ale spousta lidí si myslí, že když mají hadřík ze Zary tak už je to "něco". Ale holt rohlíkama v papírové tašce od vuitona si nikdo nepomůže protože v tomhle případě nositelka vyvolává spíš lítost.
A navíc - narušuje to prakticky celý zjev nositelky. Je to jako zářivý rudý beďar na špičce nosu, lidi si budou pamatovat, že sis nesla sváču v tašce ze Zary, ne že jsi měla naprosto bezvadné boty.

arrow
profile_image
Sisinkaa
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Propánajána kdo má zapotřebí řešit takovýhle věci...?? Vždyť ať si každý používá jaké tašky chce... Pokud slečnu s takovou taškou uvidím tak ji pro sebe určitě nebudu hodnotit (pokud vůbec budu ) podle té tašky ale spíš podle toho jak na mě působí celkově... Já taky takovéhle papírové tašky nosím ale nemyslím si že by si každý při pohledu na mě hned myslel že jsem zrovna utratila majlant v nějakém "vybraném obchodě" protože mi z nich často čouhá právě ta zelenina, jindy jídlo do práce a někdy ty dokumenty. Nosím je prostě proto, že jsou praktické a rozhodně ekologičtější než igelitky. A je mi docela určitě jedno jestli je to taška s logem třeba od Vuittona nebo obyčejná dárková koupená v papírnictví, prostě taška kterou mám zrovna po ruce....

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Juanita:

ale prečo nechceš pochopiť, že nosenie papierovej tašky nemusí byť o tom, že sa niekto na niečo hrá? Určite sa nájde pár mladučkých a nerozumných dievčať, čo chcú zamachrovať napríklad aj tou taštičkou Zara, ale tie ospravedlňuje vek a myslím si, že je ich zlomok.
Písala tu aj Dirty, že nosí papierovky, a tá má teda tých značkových vecí požehnena,e myslím si, že nepotrebuje ešte aj robiť machra s papierovkou LV
Sama pracujem vo firme, kde by som určite papierovou taškou Zara neohúrila, ani taškou Intimissimi, ktorú pre jej rozmery vláčim najčastejšie. Rovnako moje kolegyne takto riešia prenos obedu a podobne, a to sú často fakt baby za vodou.
Proste mi pripadá, že si tu niektoré potrebujete stále točiť dookola to svoje a absolútne nebrať ak už nie argumenty druhej strany, tak aspoň ich právo na slobodnú vôľu.
Nikto nehovorí, že je to vkusné. Hovoríme, že je to pre nás praktické.
A nemyslím si, že môj elegantný oitfit alebo značkovú kabelku tá papierová taška, ktorú mám v ruke asi tak dvakrát denne po 5 minút nejako degraduje

Cituji Juanita: protože do papírové tašky je většinou vidět a pokud v ní není to co každý očekává, že v ní bude tak to nositeli rozhodně nepřidá.

Já když někoho vidím s papírovou taškou, tak rozhodně nemám žádná očekávání a je mi to úplně jedno. To bych také mohla čekat, že tam ponese svetr a ona tam může být třeba sukně, takže mé očekávání by nebylo naplněno a já se tak cítila zklamaná. Nechápu potřebu jiných lidí se neustále zajímat o jiné a případně jim strkat čumák do tašek a starat se o to, co kdo nosí. Holt česká povaha.

Cituji Juanita: lidi si budou pamatovat, že sis nesla sváču v tašce ze Zary

Cituji Sisinkaa: Propánajána kdo má zapotřebí řešit takovýhle věci...?

Asi ten, kdo nemá nic na práci nebo vede nudný a prázdný život, jinak si to také neumím vysvětlit, že se někdo vůbec na něco takového zaměří a řeší to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené