1. . .6789101112. . .13

Reaguji na JitkaXXX: To snad ne? Juj...

arrow
profile_image
wotafakk
od 18. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Papírovou tašku občas nosím, na sport, nebo pokud nesu na nějakou akci víno a jídlo. Když jsem cestovala mezi rodiči a přítelem, tak jsem v papírovce nosila čisté oblečení na druhý den atd. Nikdy mi to teda nepřišlo trapné, a fakt by mě nenapadlo, že to někdo řeší a může ho napadnout, že to dělám proto, abych byla "cool" nebo co. Nosím je proto, že jsou praktické a hlavně ne tak ošklivé jak igelitky. Často vídám holky s papírovkama a v životě by mě nenapadlo pozorovat, jestli v ní dotyčná zrovna nese rohlíky nebo nový svetr.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sisinkaa: Propánajána kdo má zapotřebí řešit takovýhle věci...? Vždyť ať si každý používá jaké tašky chce..

Cituji Mautiiinka: Toto téma mi přijde uhozené. Souhlasim s Adkou a Sisinkou.

Cituji Adka: Papírové tašky využívám také a rozhodně si od nich neslibuji, že můj outfit vytuní a hodí o level výš případně, že si celá ulice závistí vykroutí krk.

Cituji Adka: Tudíž dlužím omluvu všem slečnám, které svou trapností pohorším či zklamu obsahem tašky, když tam nenajdou to, co předpokládají. Snad jim nezpůsobím trauma nebo nepokazím celý den tím, že budou čekat oblečení a přitom v tašce budou zákusky.

Já nedokážu pochopit,že to někoho pohoršujetaková blbost,vždyť papírovou taškou nikoho přece neničím osobně je nosím ráda ne z důvodu,aby si okolí myslelo,jak jsem zazobaná nádhera,která si nese značkové věci

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji imoen: člověk, který není totální buran vzhledem k životnímu prostředí, v obchodě zabalení do jejich reklamní tašky odmítne

To snad neeeee .
Mě se třeba papírové tašky i líbí. Nepoužívám je opakovaně.
Hlavně, když potřebuji nakoupit v jeden den ve více obchodech, a já to tak většinou mám.
Už vidím jak to jedný tašky hodím v jednom obchodě triko, ve druhém kalhoty, v drogerii aviváž a zubní pastu a navrch přihodím rajčata a maso . Tohle mi přijde trochu na hlavu a hlavně to hned dělat z lidí burany. A rozhodně s sebou v kabelce nebudu tahat 50 tašek, navíc se mi žádné síťovky ani eko tašky prostě nelíbí.

A mimochodem vzpomněla jsem si na zážitek, kde jsem čekala ve frontě s taťkou a před námi nějaký chlap už měl zaplaceno, prodavačka mu nabídla tašku a on jí začal dělat přednášku o tom jak to ničí životní prostředí a nedal se odbýt - to už teda můj t. nevydržel a řekl mu ať si nechá výchovnou lekci na dobu až bude chodit pěšky ( přijel v nějaké staré hajtře, za kterou zůstal oblak smradlavého kouře) ..... . Tak mě vážně baví lidi, kteří si hrají na ochránce přírody a přitom se nijak ekologicky nechovají. Tím se nechci nikoho dotknout, tohle není mířeno na nikoho konkrétního .

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na panda08: Vytrhuješ z kontextu. Psala jsem, že někdy je to potřeba. Ale mé příspěvky se týkaly vyloženě toho, že si někdo bere takovou tašku aby ji ukázal. Napíšu to tedy tvrdě aby nebylo možné to převracet: když mám s někým schůzku a přijde vystajlovaná kikina, na které je viditelné, že přemýšlela co si oblékne ( za účelem udělat na mně dojem) a přes rameno má sexí kabelčičku a na stůl v restaraci mrskne papírovou tašku od Gucciho, která evidentně neslouží k svému účelu ( tedy: teď jsem to koupila, rychle jsem potřebovala něco přenést a brzo se toho zbavím, jdu pět metrů od auta do kanclu, jednou za rok nesu něco co se mi nevejde do kabelky.....) a myslím tím opravdu na stůl ne na zem a ne nemá tam zákusky které by se v každé jiné tašce polámaly a nazemi se bojí, že do toho kopne, tak je to prostě trapné. A ano všimnu si toho, že z té tašky kouká nákup potravin, protože to prostě nejde si nevšimnout, je to jako zářivý beďar na nose - s jediným rozdílem za pupínek člověk nemůže, za to, že neví že je k smíchu většinou ano.
Všichni jednou za čas papírovou tašku použijí, ale z prvotního dotazu v založení tohoto vlákna jsem pochopila, že dotyčná se pozastavuje nad tím, ja to někdo může nosit když to není nutné.
Pokud někdo nosí takovou tašku s úmyslem aby ukázal tak ....... když někdo tahá denně rozbitou papírovku tak je podle mého prostě jenom .... koupit si vhodnější zavazadlo.

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pamatuju si, že na střední školy holky nosily tělák nebo učebnice v tašce od Sephory, absolutně jsem nechápala, co to má znamenat..trapný mi to přijde i teď. Pokud si dotyčná myslí, že ji okolí závidí, tak bych ji spíše vyvedla z omylu. Je to neskutečně trapné a směšné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Juanita: když mám s někým schůzku a přijde vystajlovaná kikina, na které je viditelné, že přemýšlela co si oblékne ( za účelem udělat na mně dojem) a přes rameno má sexí kabelčičku a na stůl v restaraci mrskne papírovou tašku od Gucciho, která evidentně neslouží k svému účelu ( tedy: teď jsem to koupila, rychle jsem potřebovala něco přenést a brzo se toho zbavím, jdu pět metrů od auta do kanclu, jednou za rok nesu něco co se mi nevejde do kabelky.....) a myslím tím opravdu na stůl ne na zem a ne nemá tam zákusky které by se v každé jiné tašce polámaly a nazemi se bojí, že do toho kopne, tak je to prostě trapné

jsem kikina já teda přemýšlím,co si vezmu na sebe,než někam jdu a klidně papírovou tašku použiju,od kohokoli právě třeba k přenosu nákupu,knihy,věcí na cvičení atd..Mě ty tašky vyhovují,drží tvar,vydrží a dobře se nosí.

Cituji Juanita: je to jako zářivý beďar na nose - s jediným rozdílem za pupínek člověk nemůže, za to, že neví že je k smíchu většinou ano.

Podle mě je trapné to,co tu píšeš ty,ale ok,názor jako názor-toho se musím držet a je to prostě tak.
Nos si igelitky,hadráky cokoli ,aspoň se Tě žádná trapka co tohle řeší nevšimne

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na SOLU:

Ano Solu, drž se toho, že je to můj názor, tvůj názor respektuji a trapný mi nepřijde, nos si co chceš a v jaké situaci chceš, já nosím kvalitní kožené kabelky, hedvábné šátky a slušivé oblečení (případně praktické - určené přesně k danému účelu) a nikdy bych nešla na jednání s lidmi v teplákách nebo s výstřihem až k pupku a pokud nesu lejstra mám k tomu určené zavazadlo (papírové nebo textilní - ovšem bez pičičárniček hlásících příslušnost k nějaké značce).
Když se potkáme, budu se k Tobě chovat slušně a profesionálně i kdybys byla oblečená v roztrhaných podivnostech a bude mi ukradené, že máš papírovou tašku, ale nikdy nezměníš můj názor.

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji SOLU: jsem kikina já teda přemýšlím,co si vezmu na sebe,než někam jdu a klidně papírovou tašku použiju,od kohokoli právě třeba k přenosu nákupu,knihy,věcí na cvičení atd..

teraz sa musím Juanity zastať, hoci aj ja som sa s ňou prela... vysvetlila presne, koho za kikinu považuje a v tom, čo opísala, má pravdu, taká osôbka sa naozaj chce iba pýšiť nejakou taštičkou.
Juanita, ber to vlastne ako kompliment, že niekomu tak záleží na tom, aby na teba urobil dojem

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Juanita: ale nikdy nezměníš můj názor.

snažím se o to snad?Vůbec ne,to si četla,nepleť pojmys dojmy
A věř,že i já nosím velmi kvalitní kabelky,ale občas si přidám papírovou tašku,bohužel netušila jsem,že tím mohu někoho iritovat

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Cituji Hanka Doll: koupit místo kabelky lodní kufr?

podle některých asi ano....

Cituji Juanita: ystajlovaná kikina, na které je viditelné, že přemýšlela co si oblékne ( za účelem udělat na mně dojem) a přes rameno má sexí kabelčičku a na stůl v restaraci mrskne papírovou tašku od Gucciho

aha, takže ono tu v konečné fázi ani tak nejde o ty tašky, jak o to, že nemůžeš vystát, když se nad tebe někdo povyšuje. Protože jinak si to neumím vysvětlit - mě jsou tyto typy žen (tebou nazvané kikiny) naprosto ukradené. Myslím si o nich své a vím, že já nikomu nic dokazovat nepotřebuju. Mimojiné - většina žen přemýšlí, co si oblékne ( i když to někdy tak nevypadá).

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Yasminka:
Není to spíš o slušném chování a vhodné úpravě zevnějšku pro danou příležitost?

[

Cituji Yasminka: aha, takže ono tu v konečné fázi ani tak nejde o ty tašky, jak o to, že nemůžeš vystát, když se nad tebe někdo povyšuje.

Nakonec to tak vypadá, že zakladatelka má asi tento problém...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Romčula: Nakonec to tak vypadá, že zakladatelka má asi tento problém...

Cituji Yasminka: aha, takže ono tu v konečné fázi ani tak nejde o ty tašky, jak o to, že nemůžeš vystát, když se nad tebe někdo povyšuje

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené