1. . .567891011. . .1213

Nosím kabelku a v ní mám složené látkové tašky na nákupy potravin. Papírové tašky využívám také a rozhodně si od nich neslibuji, že můj outfit vytuní a hodí o level výš případně, že si celá ulice závistí vykroutí krk. Když ráno odcházím a vím, že se budu domů vracet až pozdě večer, tak si do ní složím kabát, svetr, sako ... nezmačká se v ní a rozhodně to vypadá lépe než to nosit v igelitce. Často nakupuji zákusky a díky pevnému dnu jsou tyto tašky na to super a díky ní přivezu zákusky domů nebo na návštěvu v jedlém stavu. A když jdu dodat do parfumérií naše testery vůní, tak není nic praktičtějšího než papírová taška s pevným dnem.

Tudíž dlužím omluvu všem slečnám, které svou trapností pohorším či zklamu obsahem tašky, když tam nenajdou to, co předpokládají. Snad jim nezpůsobím trauma nebo nepokazím celý den tím, že budou čekat oblečení a přitom v tašce budou zákusky.

Cituji Juanita: protože do papírové tašky je většinou vidět a pokud v ní není to co každý očekává, že v ní bude

arrow
profile_image
hallie
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na imoen:

nemyslím si, že je ľudí hneď treba degradovať na buranov, ale tvoj/váš príspevok je na zamyslenie.
ale napríklad včera som si kupovala v zare kabát a topánky. Slečna mi ich šupla do dvoch papierových tašiek, pretože sa do jednej nevošli. Látkovku som mala v kabelke, ale do tej by som nedostala ani tie topánky, nieto kabát. Takže si myslím, že niekedy človek inú voľbu ako vziať si tú tašku, či igelitku nemá... Jedine že by som nosila kabát aj s ceduľkami prehodený cez ruku a topánky by som niesla v ruke druhej...
Ale samozrejme, že keď niekde nakupujem a mám už jednu tašku, v iných predajniach zväčša igelitky odmietam a pchám veci do tej prvej, kým nie je plná.

Reaguji na Adka:

arrow
profile_image
Moninka73
od 28. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Takže podle mě igelitky jsou děs a hrůza a ještě horší jsou ty šusťákové nákupní tašky s vytahanými uchy, takže je vláčíte po zemi, po pár nošeních jsou špinavé, nejdou vyprat a nákup v nich nestojí. Když je chcete postavit, tak se nákup sype ven. Papírové tašky jsou praktické ať je na nich značka jaká chce. To je můj názor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Papírové tašky nosím, když potřebuji něco přenést. Třeba když když něco nesu kamarádce dám to do papírové tašky a tu jí pak i nechám, protože nevím, jak velkou bude mít kabelku a jestli bude mít věci kam dát. Když vidím někoho s papírovou taškou tak mě to rozhodně nepohoršuje a neřeším, co v ní nese.
Ale je fakt, že mám kamarádku, která si značkové tašky schovává a potom je používá na nošení všeho možného a sama mi řekla, že je nosí proto, že jsou značkové a že se tím tak trochu chlubí Takže i takové jsou...ale neřeším, je mi to fuk, max. mi to přijde úsměvné

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi se tímto zařadím mezi trapky, ale já si občas tu papírovou tašku taky vezmu, vypadá to lépe než igelitka z Alberta, že jo. A hlavně má takové to pevnější papírové dno, což je super např. když si chci vzít do práce nějaké jídlo. Jako do kabelky si plnou krabičku rizota fakt cpát nebudu

arrow
profile_image
Jezinkabezinka
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Rain: Já teda poslední dobou vidím snad v každém obchodě látkové tašky tohohle typu, různých barev, motivů atd. Tvar drží, dno má rovné, kdyby se přecejenom někomu nezdálo dost pevné, stačí třeba vystřihnout obdelníček z kartonu a je. Je lehoučká, rozhodně pevnější než většina papírových a hlavně se dá nosit v kabelce složená, kdykoliv vyndat.

Něco na tenhle způsob by se mi docela hodilo, v kterých obchodech se mam poohlídnout? Nikde jsem takový tašky nezahlídla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Minulý rok jsem jela k rodičům a neměla jsem zařízený odvoz tak jsem musela po dlouhý době autobusem. V Praze jsem se ještě stavila v Sephoře, Zaře a tuším Mangu nebo podobném obchodě a vezla jsem si tašku s dárkem od přítele ze Simple, takže všechny byly papírové. A na zastávce to nějaké vysolárkované slepice komentovaly slovy - Víc už jich asi doma nenašla..... Myslela jsem, že je ztabiju. V životě bych se ve městě nepromenádovala s taškami jen aby každý viděl, že na to jakoby mám ( v těch taškách nebyly rozhodně žádný závratně drahý věci) a nesnáším takovou komedii okolo toho, ale nějak ty věci domu dopravit musím. A nesnáším, když někdo takhle řeší ostatní.
I když se taky pousměji, když vidím holku jak tady popisují některé, že táhne tašku vyloženě jetou a nebo z ní lezou pravítka a podobně, ale tak moje tašky fakt nevypadaly a hlavně nemám zapotřebí to komentovat.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ThinkTwice: to je jak s tou puma taškou od oriflame

Nebo jak ten batoh od Reeboku, co se dostával myslím před 10 lety k T-Mobilu

arrow
Neprodává v Bazaru

Používání papírových tašek mě trapné nepříjde. když dostanu tašku k nákupu tak si ji schovám párkrát použiju na nějaké přenášení věcí ať do práce jídlo, věci s sebou k příteli, nějaké věci co nesu kolegyním, kamarádkám (kde tu tašku narozdíl od koupené látkové) jim mohu nechat. Až je zašpiněná nebo potrhaná tak ji vyhodím nebo do ní dávám papír do popelnice na papír. Takže mám doma jen pap tašky, které jsem dostala k nákupu nebo ve kterých mě někdo něco přinesl.

Jediné co nějak nechápu je to že někdo tyto tašky prodává na netu a že je někdo vůbec kupuje. Tohle kupují jen opravdu ti lidi co se tím chtějí chlubit a to opravdu nechápu. Ale na ulici nikoho za to neodsuzuji. Protože jak tam zjistím jestli si ji slečna koupila na netu nebdo dostala k nákupu??

Zrovna z té tady tak diskutované zary mám ty tašky ráda. Mají dobré ucho a jsou tmavě modré a příjdou mi takové "nenápadné" a nekazí mi to outfit. Narozdíl kdybych si vzala třeba svítivně žlutou velikou igelitku bila.

Igelitky co dostanu v obchodech si neskovávám tak jako ty papírové, ale použiju je jako pytel do koše atd...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kokinecka: Jediné co nějak nechápu je to že někdo tyto tašky prodává na netu a že je někdo vůbec kupuje. Tohle kupují jen opravdu ti lidi co se tím chtějí chlubit a to opravdu nechápu. Ale na ulici nikoho za to neodsuzuji. Protože jak tam zjistím jestli si ji slečna koupila na netu nebdo dostala k nákupu?

To někdo dělá ? Ty jo to by mě v životě nenapadlo . Co se tady člověk nedozví .

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kokinecka: Zrovna z té tady tak diskutované zary mám ty tašky ráda. Mají dobré ucho a jsou tmavě modré a příjdou mi takové "nenápadné"


Já si papírovou tašku vezmu asi tak dvakrát do roka, když se mi potřebné věci nevejdou už ani do té největší kabelky co mám, např. když jdu na brigádu na hsotesky a mám si s sebou vzít botky, tak ty šoupnu do papírové tašky, když v kabelce mám deštník, jídlo, šmínky, vodu, to bych si odrovnala záda. A jak Kokinecka volím tašky co nejméně nápadné, takže zrovna ta zmiňovaná Zara, Hilfiger, Gant.. To všechno jsou tašky tmavé, takže nekřičí na každého ze sto metrů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo někdo to tu už psal a já jsem jednou viděla na aukru pap. tašky LV a ještě pár takových lepších značek. Nevím jestli si to někdo kupuje k tady těm účelům o kterých se vede tato diskuze.
A nebo někdo kdo prodává padělky a chce mít k tomu jakože originál tašku...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na JitkaXXX:

Wow . A mají celou sadu koukám . Mě by to vážně nenapadlo, ani koupit, natož to tam vystavit.

Cituji Kokinecka: Jediné co nějak nechápu je to že někdo tyto tašky prodává na netu a že je někdo vůbec kupuje. Tohle kupují jen opravdu ti lidi co se tím chtějí chlubit a to opravdu nechápu.

...a já si myslím,že to kupují ti co chtějí jako prodejci na Aukru začučit originalitu fake kabely LV,DIOR,PRADA atd

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené