arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Evelyn: jestli tě Mudr. Hrbatý přesvědčil že ten navrhovaný způsob je správný tak asi ví co dělá.

Takto Mudr. Hrbatý mě důkladně přeměřil a tuto metodu mi sám navrhl,vlastně mi navrhl asi tři možnosti a tato se i mě zdála nejlepší...(augmentace+modelace)I velikost implantátu mi navrhoval podle měření...Tím si mě i docela získal,odpovídal s trpělivostí a na vše co jsem se ho zeptala..
V tomhle mi vyhovuje opravdu víc než dr Vřeský...Prostě mi nabídl jiné možnosti (pro mě víc realné k mé postavě) a hlavně né tak velikánský implantát...
Dokonce jsem byla objednaná u dr Kuriala,ale tam to padlo,kvůli vzdálenosti..Ten navrhoval taky modelaci + augmentaci,ale kulatý pod sval..
Ještě jsem koukla na znamylekar a všimla jsem si,že tam nejsou jenom názory,ale i kolik lidí s určitým názorem souhlasí a kdo né..Tohle by asi taky mohlo být bráno v potaz.No a navíc se jedná u těch záporných reakcí o jiný typ plastické operace,už si s tím raději lámat hlavu nebudu a budu věřit,že vše dopadne dobře...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči:
Vím že jsi měla jít do Č.B. ke Kurialovi který ti taky navrhoval stejný způsob. Určitě všechno dobře dopadne, buď v klidu, budu ti držet palce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené