arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky tak nakonec místo zmenšení pujdu na modelaci,je tu někdo kdo mi může poreferovat na co se mám připravit a popřípadě mi ukázat fota?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak na modelaci jdu až v září,ale už ted mám strach.na co se mám připravit?Jak to bude probíhat?Doktor mi jen řekl at se neleknu,ale že první 3 měsíce budou mít ošklivej tvar,tak už tím mě vyděsil,já se těším na krásný prsa a nakonec budou nějaky šeredy.Aco si mám nakoupit na jizvy?

arrow
profile_image
Peťuláček
od 9. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lenik33:
Tak já teda na zmenšení nebyla, ale moje kamarádka ano a doktor jí nejdřív taky připravoval, že to nebude ono atd a nakonec je měla krásný rovnou. Ono je lepší počítat s něčim horším a být mile překvapena, než se zděsit po sundání obvazu. Na jizvy si kup homeopatika. Já je brala teď před zvětšením a super. Já si teda nakoupila různý i proti krvácení atd. ale konkrétně na jizvy je STAPHYSARGIA 9ch. Ale jestli můžu doporučit, mrkni do sekce "co sebou na operaci prsou" a tam jich je napsáno víc. Já brala všechny a rozhodně doporučuju. Neměla jsem ani dreny a celkově se hojím skvěle

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené