arrow
profile_image
Silvie66
od 21. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

MEJ Ahoj, jsem 3 neděle po modelaci, u MuDr Prose. Já jsem hrozně ráca, že jsem do toho šla a to jsem šílenej posera a trémista. K Prosovi jsem šla na doporučení a i jsem hodně četla na těchto stránkách. Esthé - nemám, co by se mi nelíbilo nebo kčemu bych měla výhrady. Ke komu jdeš ty?

arrow
profile_image
Petra Smutná
od 25. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jsem dva měsíce po modelaci prsů.Je to moc pěkné a jsem opravdu spokojená,ale........Pokud někdo uvažujete o tomto zákroku,tak jen v tom případě,že máte nejmenší prsa trojky.Jinak(říká lékař)není s čím pracova a efekt není takový.Mám prosbu,nemáte někdo zkušenost s pooperační krevní sraženinou?Já ji totiž mám,nasadili mi DETRALEX,ale chtěla bych od někoho vědět,za jak dlouho by to mohla zmyzet,popřípadě jak tomu pomoci.Díky.

arrow
profile_image
Petra Smutná
od 25. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ještě odpovídám.....s jizvama jsem spokojená,nic nehnisalo.
.....prsa nebolely,akorát záda(děsný)
.....bradavky také ještě necitím.
.....Prasa byly pár dní(tak 14)hezčí než teď.
proteže byly nateklý,tak že větší.Ale pořád je to pěkné a jsem spokojená.Jsem po zákroku 10 týdnů a mám akorá tu krevní sraženinu.Operoval mne dr.Strádal v Teplich klinika CLT.Vše bylo na jedničku s hvězdičkou.
Pokud máte někdo zájem,mohu poslat fotky,fotila jsem vše den po dni.Ahoj.

arrow
profile_image
nikča
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petra Smutná
Milá petro, velmi si vážím Tvé nabídky na zaslání fotek a prosím o ně.Modelace mě čeká v květnu, mám prsa C,budu spokojená za menší B,vadí mi při sportu.Na fotky se těším.Ještě k Tvé sraženině- nepochopila jsem dobře kde ji máš-Detralex ji ale zcela jistě nerozpustí.(Jsem lékařka,tak vím o čem mluvím).Napiš o co přesně jde(hematom-modřina je pravděpodobnější,ale pak ten Detralex je spíše kosmetika).Když tak mi piš na Mail- tada@volny.cz
Díky! nika

arrow
profile_image
nikča
od 9. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kaja
Ahoj Kajo, já jdu na modelaci a malé zmenšení(z C na B) k dr Kufovi.Dělal mi plastiku břicha jsem velmi spokojená,tak jestli chceš,tak Ti pak dám vědět(jdu v květnu) jak jsem dopadla.udělám i fotky,tak je mohu poskytnout.Petra Smutná to má moc pěkně udělané.
nika

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

33

Ahoj holky,uz nějakou dobu si tu čtu vase písánkování o modelaci prsou.Řeším stejný problém a tak bych ráda slyšela i váš názor.Dneska jsem byla na konzultaci u pana doktora Krajča v Praze 6 na soukromé klinice.Potřebovala jsem poradit ohledně toho,jestli si dát prsa jen upravit a nebo dát i silikoni.Mám svoje celkem velké,ale po třech dětech to opravdu není už co to bývalo.Pan doktor na mě působyl velice příjemně a prý si mám nechat jen úpravu,že silikoni do mých prsou je zbytečnost.Ráda bych se opravdu silikonum vyhnula,ale na druhou stranu se bojím,ľe nebudu úplně spokojená.Moje představa je,ľe budu mít prsa plná a to se bojím,ľe jen úpravou se mi nesplní.Moc ráda bych vás vąechny-kdo stímto zákrokem a i třeba panem doktorem Krajčem máte jakoukoliv zkuąenost poprosila o radu a třeba i o fotečky před a po...Mocinky by jste mě pomohly,protože to rozhodování je opravdu ąílené.Takľe vám holčiny předem děkuji a budu se těšit na odpověd.Všechny vás tím moc zdravím a přeji krásný 1 máj-Lucie....ještě bych moc poprosila Petru Smutnou o fotečky-jestli je to možné..Opravdu bych ti byla moc vděčná....

Popjoyka je to pan doktor Krejča. Mě operoval, ale mám silikony. Jinak velká spokojenost, je moc hodnej a příjemnej. Pa, L.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

lili13
Ahojda dotýkat se mohl tak po 2 měsících...no a "úspěšně" se dotýkal po 3 měsících, to už prsa začaly fungovat se vším všudy

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, tak posílám čerstvé foto po 6 měsících, hlavně pro čekatelky

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Jity72
Nazdárek kočindo Já teda čekatelka už dávno nejsem, ale kozenky ti musím móc pochválit , jsou SUPER !!!!! určo spokojenost na všech frontách, viď?

arrow
Neprodává v Bazaru

SabinaG
Ahoj, no konečně i bez problémů, dlouho mi to hnisalo. Až v září jsem byla na poslední kontrole a ještě mi tam řezal zahnisané místo. Ale teď už v pohodě a jsem spokojená. A děkuji za pochvalu.

arrow
Neprodává v Bazaru

SabinaG
Teď jsem se dívala na ty tvoje, máš je taky super a hlavně se mi líbí tvoje dvorce, chtěla jsem také tak malé.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Jity72
Děkují, to je dobře že už máš klídek, moc hezky ti je mudr udělal !!! On je vážně Holuša na tenhle typ zákroků borec
A s těma dvorcema...víš jak..já mám malý prsa, tak mám malý dvorce a ty máš fakt pěknou "nadílku", tak ti musel dopřát i s dvorečkama Máš i jizvičky moc hezký, prostě moc povedený dílko

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky, máte obě nádherný prsa(sabinag, Jity 72), taky bych chtěla tak pěkný prsa a i ty jizvy. Už dlouho chci jít na zmenšení, ale chtěla jsem děti kojit, teď se snažím přestat kojit druhýho syna(13m) abych mohla jít příští rok. od 15 si nepřeju nic jiného.
Jity72 a jak velké si je měla před operací? Nemáš foto?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

lucík222
Ahojky...děkují za pochvalu...to víš teď už se nám to prsí na svět
Podle fotečky máš opravdu velká prsa...budeš zkoušet operaci přes pojišťovnu? Určitě by to stálo za pokus. Sice to chvilku trvá, ale než dokojíš synka, tak by se mohlo zadařit. Určitě do opky jdi, rozhodně nebudeš litovat, i těch pár jizev je nic v porovnání s tím, že budeš mít krásný a pevný prsa

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené