arrow
profile_image
lucie888
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtela bych vas moc poprosit o zkusenosti u techto lekaru a hlavne o foto.Klidne do SZ.Zadne jsem od nich nenasla..Dekuju moooc.

Ahoj, jsem k Sukopovi objednaná na duben (jen augmentace) a už se nemůžu dočkat. Tady na omlázku je ještě jedna slečna, které je dělal také Sukop a je velmi spokojená! Rozhodně od něj nečekej "rozkrojený nafouklý melouny", ale kapkovitý přirozený prsa.

arrow
profile_image
lucie888
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to ani nechci,nejspis budu potrebovat i modelaci,sve vlastni "hmoty"[img]mam dost,ale libi se mi vetsi prsa,ne obr,ale vetsi..chci aby vypadaly prirozene,to je jasne.A jaka byla konzultace,jaky je? Vis jaku znacku pouziva implantatu?

Konzultace trvala asi tak patnáct minut a byl příjemný. Vysvětlil mi rizika, změřil mě, ukázal mi, jak to bude ve výsledku vypadat a pak mě odvedl za asistentnkou, která mě objednala, řekla mi detaily ohledně placení atd. Jinak myslím, že používá implantát Nagor (Někdy se pro něj používá název i Allergan nebo tak nějak). Není znát na omak a je měkký.

arrow
profile_image
honey27
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

byla jsem u dr Sukopa, úžasný přístup, chování profesionální, sestry milé, prsa mám Polytech z Německa, 285 ml, anatomy - čili do je plusy -)

tak vidíš a kdy jdeš na operaci? akorát mě překvapuje, že máš zančku polytech, schválně zkusím zavolat ne recepci a zeptat se.

tak opravdu používá jen značku polytech, já to popletla, pardon

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené