Ahojte,

tak jsem se rozhoupala, vybrala lékaře a domluvila jsem si konzultaci
u pana doktora Borského na pondělí 8.3.

Beru si s sebou nějaký obrázek, abych mu ukázala, co si asi představuji.
Mám z toho takové trošku smíšené pocity, plno otázek.

Chtěla bych se Vás zeptat, zda některá z Vás nemá zkušenosti s tímto
lékařem, případně zda nemáte nějaké foto zvětšených prsů, které dělal.
A dále jsem se chtěla zeptat, zda mi můžete některá napsat, jak dlouho
zhruba trvá rekonvalescence při vložení implantátu pod prsem.

Moc děkuji'!

arrow
profile_image
gothicbabe
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
byla jsem u Mudr. Borského na op 22.2.2010 - naprostá spokojenost. Je pravda, že pod sval by to dal asi jen opravdu hubené holce - pokud máš alespoň trochu vlastní tkáně, dá to pod žlázu (s čímž souhlasím, pohybuji se několik let v erotice a viděla jsem a ohmatala spousty umělých prsou, tudíž mohu srovnávat. Viděla jsem "věšáky" i pod svalem - ale ona měla věšáky už předtím, měla si dát i modelaci). Nevěřím, že by to člověk jako on - profesionál - dělal pod žlázu jen proto, že je to " míň práce". Podle mne je přesvědčen, že je to tak nejlépe.
Borský kromě prsou dělá hlavně rozštěpy - malé, často jednodenní děti - zadej do vyhledávače a najdi si jeho práci, pracuje ve FNKV a i jinde.
Doporučila mi ho kamarádka, a té udělal krásná prsa, nejhezčí silikony, jaké jsem kdy viděla. Přirozené, blízko sebe, žádná "dálnice".
Skvělý přístup, sympaťák a vtipálek a hlavně profesionál. Poté, co jsem viděla fotky těch malých dětí, co operoval, jsem nepochybovala, že je to borec a věřila jsem mu. Hlavně zdůrazňuje, že je "horňák" a má ty prsa opravdu rád.
Já jsem si místo obrázku přivedla tu kamarádku na ukázku.
Foto sice ne prsou, ale jeho práce - rozštepy
casemed . cuni . cz /kazu/rozstepova_vada.pdf
Já mám 17 dní 250ml Polytech pod žlázu, podprsní rýhou a jsou krásné. Měla jsem 75 menší B, teď 75 větší C. Rozhodovala jsem se mezi 250 a 300ml, ale pak jsem vzala radši menší - hodně sportuju.
Rekonvalescenci Ti řeknu přesně : na pokoji se mnou byla holčina, kt. šla taky na augmentaci, ale byla složitější případ : měla propadlý hrudník, jedno prso dvojku a druhé úplně zapadlé - a má taky krásné. Na op jsme byly stejný den (po) a ona šla do práce následující týden ve čtvrtek, dělá v kanclu. Pokud máš normální práci - ne fyzicky náročnou - příp. studium - tak 100% po 14 dnech budeš v provozu. Ale dávat so pozor, nezvedat ruce nad hlavu, žádné prudké pohyby. Já byla už v sobotu na plese, seděla jsem a koukala.
Já MUDr. Borského doporučuji, kudy chodím.

gothicbabe:
Ahoj,
moc děkuji za reakci.
Já znám asi 2-3 slečny, kterým pan doktor Borský dělal prsa, proto jsem se pro něj rozhodla. O jeho dalších operacích rozštěpů jsem věděla, operoval miminko jedné mé známe a jsou mu neskutečně vděčni, co s jejich miminkem udělal.
Je to určitě specialista v oboru, asi bych ani nikoho jiného nevolila.
Byla jsem na té konzultaci. Já mám 75B. Jsme spolu domluveni na 300ml, ale do pravého prsa asi 320-340ml, protože ho mám mírně menší. Uvažovali jsme i o 250ml, ale já bych asi radši trošku větší, i když nejsem velká a mám 44kg.
Už jsem si i zaplatila zálohu, ale asi za ním ještě v dubnu zajdu, protože mám navržený anatomický implantát, ale v posledních dnech si říkám, jestli by nebylo lepší dát kulatý. Třeba nebude vypadat tak přirozeně, ale já se trošku bojím toho, že mi to spadne a viděla jsem pár případů s anatomy, kdy musely slečny na reoperaci (ale nebyly u pana MUDr.Borského), i když tohle se mi může stát třeba i s kulatým implantátem. Musím si tohle ještě pro jistotu ujasnit.
Ale určitě se už moc těším! Výsledku se zatím nebojím, ale chtěla bych mít opravdovou jistotu
Jsem asistentka ředitele, takže nemám náročnou práci fyzicky, takže jsem si zatím vzala 14dní volna a doufám, že vše bude bez problémů.
Až budu mít po všem, určitě sem frknu pár fotek
Jak se Ti hojily jizvy atd?

gothicbabe: Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, zda Ti to operoval na klinice Laser Plastic?

arrow
profile_image
gothicbabe
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
já mám kulaté vysoký profil - rozhodnutí jsem nechala na něm.
Původně jsem chtěla, aby mě dělal právě ve FNKV (kde by to bylo o hodně levnější - odhaduji o 15 - 20 tis), ale dost se cukal, že tam dělat nechce - pochopitelně, má tam za operaci podstatně méně, skoro nic. A pokud se nemýlím, tak má v Laser Plastiku i nějaký podíl.
Já jsem o něj ale tak moc stála, že jsem souhlasila, aby mě dělal v LP. Platila jsem celkem 72 500 Kč. (operace 65000 - nevím kolik implantáty a kolik operace; anestezie 3500; podprsenka 1800, 2000 jedna noc na pokoji). Kamarádku dělal ve FNKV před dvěma lety a platila celkem 55 000 za vše.
Druhý den po operaci mi nechal dreny - ještě mi tekla krev, a pustili mě a s nima domů. Prý je lepší to nechat vytéct co nejvíc. Nebo jsem mohla ještě zůstat jednu noc, ale už jsem chtěla pryč. Další den měl službu na Vinohradech, kam jsem za ním přijela na to vyndání drenů - tajně. A nemohl tam najít ani obvazový materiál - se nedivím, že tam nechce dělat. Je tam ******.
Já rozhodně nelituju, že jsem byla v LP - naprosto úžasné sestřičky, sice dražší klinika, ale já jsem byla nadšena. Poprvé na záchod se mnou šly dokonce dvě, abych neupadla po anestezii. Super anestezie - ani náznak nevolnosti po. Sestři potřebuju narovnaz polštář / podat pití - s úsměvem cokoli kdykoli, moc milé.
Ve FNKV jsem ležela na ortopedii jako nechodící s kyčlem a hrůza. Tam by člověka nechali chcípnout. Mají toho tam asi moc. Třeba je to na plastice lepší, ale pochybuju...
Myslím, že LP za těch 20tis navíc stálo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

meridian

určite je lepsie mat implantaty pod svalom a nie pod zlazou.pokial mas moznost dat si ich pod sval ani nerozmyslaj.nie vsetky zeny ich maju pekne pod zlazou.ja som mala mensie jednotky,tiez som mala dobry zaklad a aj tak ich mam pod svalom.a tiez sa mi viac pacia gulate,lebo anatomicke su sice prirodzene,ale nespravia taky pekny dekolt vo vystrihoch.ja ich mozem nosit aj bez podprdy a stale maju krasny tvar v kazdom tricku,zatial co kamaratka s anatomickymi ide na vymenu za gulate,lebo po styroch rokoch ich ma ovysnute a bez podprdy si nijake tricko nemoze obliect.odporucam gulate.

arrow
profile_image
gothicbabe
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hojení jizev : tohle pondělí mi sundal pásky (po 14 dnech) a řekl mazat červenou indulonou stroupky. Stroupky se sloupaly a začnu pomalu s těma tlakovýma masážema - jak se zde psalo, čímkoli mastným. Jizvy jsou malé a krásně schované, krása. Klidně bych se na ty masáže mohla vykašlat, protože jsou jizvy krásné už teď, ale pro jistotu. Je to borec, jak říkám.
Tobě bude dělat podprsní rýhou nebo bradavkou?
Já jsem se ho ptala, kdy se můžeme sprchovat - a do sundání těch pásek - 14 dní - říkal ať se na to vykašleme. Jen otíráme žínkou. ("vy byste se chtěly pořád mejt, holky")Poprvé jsem se celá sprchovala po 16 dnech od operace. Před tím jen od pasu dolu.
Jinde tady v diskusích se píše, že naopak doktoři říkají mýt se klidně hned po operaci, ale já jsem si vybrala jeho, tak dělám, co říká. Je to jeho práce, tak mu ji nebudu kazit.
Držím moc palce, určitě Ti udělá krásné. Do práce po 14 dnech stoprocentně budeš moci jít.
Také nahraju nějaké fotky.

gothicbabe:

Mooooc děkuji za veškeré info, jsem ráda, že konečně se tu našel někdo, kdo mi vše napsal i o Laser Plastic. Moje kamarádky byly právě u něj ještě v době, kdy operoval v nemocnici.
O přístupu v LP vůbec nepochybuji, byly tam na mě milé recepční a i asistenka, která mi dávala veškeré informace ohledně operace. Ale neznala jsem nikoho, kdo by mi napsal něco o této klinice. Samozřejmě, že tam bude ta péče asi o něčem jiném.
Když jsem se rozhodovala, vůbec jsem ani nepomyslela, že bych šla k někomu jinému. Je opravdu moc fajn člověk a vynikající operatér.
Jizvy máš opravdu hezké a prsa také. Měla bych mít řez také pod prsy. Je to i prý lepší pooperační průběh.
Už se nemůžu dočkat!
Na začátku dubna ještě za panem doktorem zajdu a prodiskutuji s ním ten kulatý implantát.
Bolelo Tě to hodně po operaci?
Já mám pár typů na nějaké homeopatika před operací a po operaci pro lepší průběh hojení, tak snad to zabere...

barbora1o: Já si právě také myslím, že bude lepší, když se dohodneme s panem doktorem na kulatých implantátech.

arrow
profile_image
gothicbabe
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

První noc jsme měly kapačku proti bolesti, druhý den ráno Ibáč a to je vše. Nejvíc ze všeho bolely záda. S sebou domů jsme dostaly plato Ibáčů, ale už jsem je nebrala, nebylo potřeba. Cesta domů autem nic moc - zejména já s těma drenama, cítila jsem každý hups. Kolegyně jela domů bez nich a říkala, že to bylo v pohodě. Bolest spíš tupá, pocit, že na Tobě sedí nějaké zvířátko. Nazvaly jsme ho koala - poněkolika dnech je koala menší a menší... Druhý týden po operaci už nebolí nic - je to rychlovka. Oproti impl. pod sval je pod žlázu výrazně jednodušší operace, druhý týden jsem bez problémů řídila- a byla jsem ráda, že to nemám pod svalem. To bych jezdila MHD ještě teď, haha.
Homeopatika můžeš zkusit, určitě nic nezkazíš. Já jsem brala Phlogenzym - silnější varianta Wobenzymu - byl k ničemu. Současně jsem spapala krabičku Aescinu (vulm) - ten pomáhá hodně. Na příkladu : po operaci jsem brala 3 denně a neměla jsem žádné! modřiny. Pak jsem dobrala krabičku, s tím, že už nic brát nebudu. A za dva dny se mi udělaly modřiny velké. Doktor pak na kontrole řekl, ať sním klidně dvě krabky. Tak zase beru a modřiny hned zmizely.
Na ty kulaté impl. se ho klidně zeptej. Ale jestli chce dát anatomy, tak má asi důvod - mě řekl hned kulaté. Každopádně to prodiskutuj.

arrow
profile_image
Magda_77
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Konečně něco o LP.
Jdu k tomuto doktorovi příští týden na konzultaci. Nevíte, jak dlouhé má termíny na operaci?

arrow
profile_image
Smidlikacek
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Musím ho vřele doporučit. Já mám 300ml pod žlázu anatom Polytech....Doktor je odborník a opravdu je na správném místě.....Myslím,že svoji práci odvádí velmi kvalitně a odborně....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené