Ahoj, mám sice už termín u jiného doktora na 11.8., ale teď ještě zvažuju, jestli nezkusit Doležala. Nevíte, jak se tam teď pohybujou ceny za augmentaci (kulatý impl.) a termíny operace? Asi už moc není šance to stihnout do srpna nebo jo? Moc děkuju

Ahoj, já čekala nakonzultaci k Doležalovi cca 2.měsíce. Termín op. mám 21.9. Ale to léto měl docela volnější. Málokomu se chce jít na opku v létě. Já si sama řekla, že chci až podzim. Jinak za anatomy u něj platím 85.000,- + ještě předoperační a sono. Takže cca 86.000,- za kulaté počítej do těch 70.000.

Jo a cena je u něj vysoká, protože používá implantáty Natrelle. Já osobně bych pak šla jedině do Mentor impantátu. Tyto dvě značky jsou nej.

arrow
profile_image
Monkana
od 2. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přesně tak, já na konzultaci čekala nějak přes 2 měsíce. Mám tedy anatomické implantáty a platila jsem okolo těch 85 000,-. Kulaté implantáty jsou však levnější . A nevím jak to má teď s termíny, ale mně říkal, že tam jsou do konce června (kvůli kontrole), tak nevím jako jestli si pak bere volno nebo jak. A řekl mi že pak se mám stavit klidně až po prázdninách. Ale určitě si tam zkus zavolat. Kdyby si chtěla, tak si tam určo zavole, paní ti hned řekne kdy by měla volno, číslo na jeho ordinaci: 608 369 436 .

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám od něj kulaté a stojí to 71. 000,- protože kulaté jsou o 14 tisíc levnější než anatomy. Zbytek cen je stejný. Určo si dobře rozmysli ke komu půjdeš, on je opravdu nejlepší. Mám srovnání i od jiných kamarádek co byli jinde a ta pooperační péče se nedá srovnat.
P.S.: kulaté moc nedává, dá ti je, pokud na tobě budou opravdu vypadat přirozeně. U mě tomu tak bylo a nikdo by neřekl že nemám anatomy

arrow
Neprodává v Bazaru

Já čekala na konzultaci taky 2 měsíce, termín si budu vybírat na půlku září. Srpen vůbec neměl, nebo už byl plný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám také termín na konzultaci až za dva měsíce. Na to nejlepší je holt třeba si počkat

arrow
Neprodává v Bazaru

Rada přenechám termín operace u MUDR Doležala někomu kdo by měl zájem...termín mam 22.9.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janice28: Jé,já jdu 27. teprve na konzultaci. Mžu se zeptat,proč jsi operaci odpískala?

Ahoj holky, kdo jste už byl u pana Doležala - netušíte co vše požaduje jako předoperační vyšetření? Poradili vám kam na sono? Jsem objednaná na konzultaci v prosinci a opku v lednu, tak se trochu bojím, aby mě vůbec někde vzali během toho měsíce. Radši bych se někam v klidu objednala už teď.

Reaguji na Karolina90: Ahojky, byla u jsem před 2roky a vím, že si můžeš nechat udělat vyšetření tam na klinice. Zavolej jeho asistentce. Myslím, že to stojí kolem 2tis. Já to měla z ruky, tak jsem si to oběhala sama. Jinak to obsahuje krevní testy, interní vyš. a sono. Vím, že někomu to jejich obvoďák udělal v rámci preventivek zdarma. Tak snad budeš mít to štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Karolina90: Já byla. SEznam co všechno potřebují dostaneš od asistentky. Krom EKG a sona prsů je vše z krve a moči. Jinak si to můžeš objednat u nich na klinice. Na sono prsů jsem se objednávala radši dopředu a nakonec nevadilo,že jsem tam byla v červenci a operaci měla až v půlce září. EKG mi dělali u nás na poliklinice bez objednání, jen na doporučení od praktické. Jinak sono dělají skoro na každé poliklinice v nějaké větším městě.

Super, asi skončím u nich, nemám moc čas oběhávat všechno zvlášť Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené