Cituji Vojanda20: tak to je škoda...já jsem objednaná na deset hodin na konzultaci....tak to se nepotkáme..

Jo to je škoda...tak mi aspoň sem na omlázko potom napiš dojmy a já taky napíšu, jak se mi zdál,ju?Ale je to škoda, mohly sme se aspon podpořit, ale tak na konzulatci, to je v poho, jo kdyby tak na operaci jsem mohla jít s někým to by bylo lepší.

No, já jsem objednaná na těch deset hodin...ale jak tady holky píšou...počítám s tím,že mě třeba vezme pozděj.. Já bych chtěla na opku v červnu,až budu mít po zkouškách.... Sestřička mi říkala,že volno v červnu má...tak na něj budu naléhat,aby mi tam nějaký termín našel...byla sem u něj 27.března na liposukci..takže už se známe

Pan doktor je fajn,mám s ním dobrý zkušenosti už z té liposukce...uvžovala sem,že bych šla na prsa do Sanusu..ale jelikož mám s ním fajn zkušenosti, a taky cena,no...to mě přesvědčilo..

Tak se tam třeba uvidíme...Já ani nevim kde to je , budu to hledat...ale snad to najdu! Jo jasný to chápu, jsem taky student , takže vím o čem mluvíš...ale já naštěstí už mám hotovo. Takže koukám, že s ním už máš zkušenosti...je tedy dobrý? Asi jo vid, jinak by si k němu podruhý nešla...

Jo do Sanusu jsem taky uvažovala a ještě k Šormovi taky do Pardubic....ale přesně jak povídáš...cena byla u mě rozhodující. Jsem zvědavá na kolik to nakonec vyjde...ale do těch 45000 bychom se měli vejít.To si stejně ještě půjčuju...

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, vy jste mě nahlodaly... Byla jsem u MUDr. Janečka na lipo, na prsa chci jít taky (po dvou dětech), ale přemýšlela jsem o našem brněnským MUDr. Hrbatém... Je fakt, že Janeček je výbornej po všech stránkách, perfektně odvedená práce i přístup, takže bych se k němu bez obav svěřila i co se augmentace týče. Ale jak se o něm pořád píše v souvislosti s lipkou, nějak mně to ani nenapadlo. Jestli máte některá fotky, pošlete mi je prosím, ať mám jednodušší rozhodování, nebo je nejlíp dejte do galerie. Děkuju !!

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petronela
Ahoj, byla ta Tvoje kamoška spokojená s výsledkem ? Vy mně dáváte Byla jsem přesvědčená, že půjdu k MUDr. Hrbatému. Janečka znám, perfektní po všech stránkách, tak uvidíme...

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, když jsem byla u MUDr. Janečka poprvé na konzultaci, taky jsem si říkala, kde je ten příjemnej p. doktor, kterýho všechny vychvalují... Bylo to v 6 večer, sobota, vypadal hodně unaveně... Během hovoru pak už byl příjemnější. A při sobotní lipce naprosto super, smáli jsme se i se sestřičkou Teď jsem moc ráda, že jsem u něho byla. A vážně přemýšlím, že k němu půjdu i na prsa, protože brněnští doktoři jsou příšerně drazí a nemyslím si, že by to bylo tím, že jsou lepší... Budu ráda za každou informaci ohl. Janečkových augmentací !!

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A teď už vážně poslední dotaz - nevíte, s jakými iplantáty MUDr. pracuje ? Má jen francouzský Eurosilikon ?? Díky.

Cituji Helin: A teď už vážně poslední dotaz - nevíte, s jakými iplantáty MUDr. pracuje ? Má jen francouzský Eurosilikon ? Díky.

Ahojky, má eurosilicone -tyhle imlantáty vyjdou na 18000 a mentor..ty stojí 24000. JAký je v tom rozdíl , to ti ale nepovím...ale zajímalo by mě to..s tou cenou máš pravdu...u něj to vyjde úplně nejlevnějc ...mám to všechno prozkoumaný..a on je fakt nejlevnější.

TAk jsem byla u pana doktora na konzultaci, všechno mi pěkně vysvětlil, byla jsem tam asi půl hodky, chtěl mi půjčit ten kufřík s velikostma...ale zrovna ho půjčil nějaké jiné slečně...tak mi ho pošle poštou...a já si mám vybrat a pak to zkonzultujem..ale řekl mi že víc než 250 ml by mi nedoporučoval...a navrhl mi to pod žlázu, což jsem ráda...a řez podprsní rýhou.tak piště

Ahojky.tak sizery jsou u mě...vracím mu je v pondělí,protože jsem z hk,tak pro mě není problém.termín mám 18.června..takže jsme maximálně spokojená..

Cituji Vojanda20: Ahojky.tak sizery jsou u mě...vracím mu je v pondělí,protože jsem z hk,tak pro mě není problém.termín mám 18.června..takže jsme maximálně spokojená..

Ahojík, tak mi to potom pošle....tak to už se těším...já jdu 28. května ještě to mám s nějakou holčinou , takže tam nebudu sama , což jsem moc spokojená..ona jde na to samý.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

AHoj holky tak už mám termín na konzultaci u pana doktora , jdu 20. května. Su moc moc zvědavá. Mám to celkem daleko, přes 100km tak bych byla ráda, kdyby měl ty sizery u sebe, nevíte jestli mu to mám raději napsat??

jitule24 a vojanda20
doufám že sem pak hodíte fotečky

Cituji garbage1: AHoj holky tak už mám termín na konzultaci u pana doktora , jdu 20. května. Su moc moc zvědavá. Mám to celkem daleko, přes 100km tak bych byla ráda, kdyby měl ty sizery u sebe, nevíte jestli mu to mám raději napsat?

Ahojky, no já když jsem tam byla ...tak je neměl...on když bude mít někoho před tebou , tak ti je prostě nedá, je to o náhodě...ale on ti je každopádně pošle poštou , také na ně čekám..takže se už nemůžu dočkat až přijdou, dnes nic ..tak snad v pondělí.
To víš že dám fotečky..už se nemůžu dočkat...doufám tedy že se mu to povede. Já to mám taky daleko..skoro 2 hodky cesta. Neboj, podruhý na konzulatci určitě nepojedeš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené