arrow
profile_image
pavlína84
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sofie loren
Kromě Mentorů používá pan doktor i McGhany. Ale asi ti spíš doporučí Mentory, pracuje s nima prý raději a zdají se mu lepší... Říkal mi něco v tom smyslu, že nejsou zase tak drsný jako McGhany - že u těch je větší riziko ruptury právě proto, že jsou víc drsný a ten implantát víc "zaroste" do tkáně a pak se může třeba při nějakym pohybu natrhnout....
Laicky řečeno, ale snad to dává smysl
Jinak mě a Mahoru to čeká už zítra, tak nám držte palečky.
Dneska nastupuje k panu doktorovi yve, tak na ní budeme myslet a držet palce...

pavlína84
Já budu mít taky modelaci okolo bradavky ,nad bradavkou vyřízne kus a bradavku dá vejš.a pak vloží imploš.Hele a jak si to udělala s vyšetřenim ,vždyt to jsi nemohla stihnou ne?Víš já nemužu jít dřív nemám hlídání a hlavně jsem v lednu teprve přestala kojit,a od kojení aspon minimalně půl roku aby ty prsa si sedli.A kolik tě to vyjde ,mě řekl 74,600 plus 1300podprda.Pan doktor je šikulka a doufám ,že ty prsa budou úžasný jak u vás ,tak u mě.

arrow
profile_image
Marianne
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mahora

my parkovali přímo na tý pěší zóně, ulice Na příkopě, jsou tam parkovací hodiny, dá se parkovat max dvě hodiny, po ránu se tam dá sehnat docela slušně místo, odpoledne už je to pak hodně těžký, s tou pasáží nevím, můj muž se na to ptal v recepci Esthé a řekli mu, že do pasáže je vjezd zakázán

arrow
profile_image
pavlína84
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sofie loren
Ahojda, nějak jsem si tvou zprávu přečetla až teď, takže opožděně reaguju... Přeoperační jsem zvlídla v pohodičce během jednoho týdne. Zašla jsem k obvoďákovi, ten mě poslal na krev. Tu jsem si za 2 dny vyzvedla, přinesla mu výsledky. Natočil mi ekg, prohlédnul, zeptal se na rodinnou anamnézu a napsal zprávu. No a pak sono, kde mi sestřička vyšla suprově vstříc a řekla mi, že mam přijít v pátek (což bylo za 4 dny). No a hotovo
Jinak mě to vyjde celé na 66400,- i s podprdou a pásem.

Moc vás všechny zdraví Mahora, které byla BOHUŽEL zrušena panem Vodičkou registrace a tak už nám nebude moct psát svoje postřehy a poznatky!
Zítra s ní nastupuju k panu Dr. Kmentovi..... Držte nám palce

arrow
profile_image
Roletka1
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

přidávám se k čekatelkám na krásná prsa od Kmentíka. Termín mám "až" 14.5. .....no, ale určitě to uběhne jako voda. Mohla jsem o měsíc dřív, ale neměla jsem na tu dobu hlídání - znáte to. Mám navrhnuto +- 250 ml. Prý uvidí na sále konlkrétně, co bude nejlepší a nejpřirozenější.....teď mám po holčičce slabý jedničky . Jak , ale koukám, je Kment fakt kouzelník.....jsem ráda , že jdu k němu. Cena 60 700,- + 1100 ,-. podprda a 200 ,- pás

Ahoj holky, tak už to mám taky za sebou. Pan doktor byl super, neměnila bych. Chtěla jsem sice větší, ale prý to nejde, že bych měla velkou pravděpodobnost vrásnění. Sestřičky jsou velice milé a ochotné, byla jsme moc spokojená. Postupem času dodám další fotky. A nebojte, není to nic, co by se nedalo vydržet (tady má být smajlík).

Holky, nosily jste ten pás opravdu pořád a sundávaly ho jen na půl hodiny denně, jak doporučil pan doktor?

Yve
Děkuju moc,jsi hodná.Přesně takou mám taky představu,tak doufám,že se to u mě taky tak povede.Upřesňovali jste si ještě velikost s doktorem přímo před opkou?díky

Katka78
Já jsem u něj byla na konzultaci na Bulovce a tam jsme se dohodli 224, 250 nebo max 275ml. Potom se mi ale prsa ještě zmenšili, tak jsem mu volala, že bych chtěla víc, než jsme se dohodli, protože jsem slyšela, že 200ml je jedna velikost na podprsence. Pan doktor mi řekl, že to domluvíme pře operací, že další konzultace není nutná. Chtěl mi dát 200ml, to jsem mu řekla, že je málo, tak mi navrhl 225ml, řekla jsem, že chci víc - tak že zkusí sizerem, jestli se tam vleze 250ml, ale že víc mi tam nedá, že moje prso tvoří jen mléčná žláza, skoro žádný sval ani tuk, tak že by mi byl implantát vidět, nemohla bych chodit bez podprdy a bylo by velké riziko vrásnění. Chtěla jsem je trošku větší, ale zase za to riziko to nestojí.

arrow
profile_image
pavlína84
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, zdravím všechny Kmentovky a hlísím, že i já s mahorou máme už po opce, Byly jsme v sobotu a včera jsme šly domů. Pan doktor je opravdu skvělej!!
Mahorka dostala 225 ml a já 325 a 275ml.

Yve - moc tě obě zdravíme a omlouváme se, že jsme se za tebou nestavily. Ale v neděli, když tě pouštěli, jsme obě celkem trpěly na pokoji.

Nás obě teda sestřičky trochu zklamaly
Ne zrovna ochotný a chápavý, řekla bych. Když mahorce bylo hodně zle a měla velký bolesti, nedostala nic na bolest, že prý měla čípek, a to i přesto, že po tel. konzultaci řekl doktor sestře, že jí má dát algifenový kapky + jeětě něco. Sestra jí donesla led, dala na prsa, otevřela okno a tím to haslo. Zapomněla na nás, tak jsem asi po hodině pracně vstávala a okno zavírala.
Takže my sestřičkám teda za "jedna" určitě nedáváme!
Ale jinak pan doktor fakt super!

arrow
profile_image
pavlína84
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mam taky trochu strach, jestli jsem nedostala nalou podprdu. Napřed řekla sestra, že mi dá 75D, ale pak že zkusí 75C. A tu menší mi taky dala.
Mam docela velké otoky a popdrda mě neskutečně tlačí?
Máte s tim zkušenosti? Kdyby byla fakt malá, nezdeformuje mi to třeba ta prsa?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak už mám 5. den po operaci a musím říct, že jsem velmi spokojená. Teď jen, aby nenastaly nějaké komplikace, ale to se nedá ovlivnit, takže můžu jen doufat.
Operova mě MUDr. Kment a musím říct, že odevedl vynikající práci. Váhala jsem mezi Bulovkou a Esthé a jsem ráda, že jsem šla na Bulovku. Nejde o to, kde ale kdo Vás operuje. SIce to nebylo luxusní prostředí, normální nemocnice, ale péče a výsledek vše na jedničku. A to nemluvím o ceně. Celé mě to vyšlo na 51 090 Kč.
MUDr. Kment má zlaté ručičky.

Takže můžu jen doporučit.

arrow
Neprodává v Bazaru

pavlína84

Cituji forbidden_fruit: jinak s tou podprdou..tu jsem měla taky děsně malou- B (i když jsem si přinesla vlastní), ale sestřička mi jí nechala, že je ok.. ale lezly mi z toho prsa,

Já na tom byla úplně stejně. Po opadnutí otoku, mi je akurát. Taky to zpočátku dost škrtilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

pavlína84

Cituji pavlína84: Nás obě teda sestřičky trochu zklamaly

Sestřičky, o těch mi ani nemluv. Hrozné chování. Jako bych jim lezla na nervy a byla na obtíž, za ty peníze. To ráno co jsem měla jít domů, se mi nad ránem udělalo zle, šly na mě jako mdloby, tak mi sestra arogantně řekla ať jedu rovnou k obvodní, že je to už 36 hodin od operace a oni s tím nemají nic společného. Lituji, že jsem si nezapamatovala její jméno a nestěžovala se u Kmenta při kontrole. Snad jen jedna jediná sestra na nás byla příjemná, jinak celkově přístup hrozný.

arrow
profile_image
Marianne
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si taky musím postěžovat, konkrétně na sestu Marii, měla to napsané na tom pláštíku, tak proto vím její jméno. Když jsem se probudila těsně po opce na pokoji, tak jsem měla strašně okoralé rty a chtěla lůj, který jsem měla připravený na stolku vedle. A říkám jí, jestli mi může namazat rty a ona mi odsekla, že si rty můžu namazat sama, že na to jí nepotřebuju. Zápasila jsem s tím, každá holka po opce mi dá za pravdu, že podat si něco je skoro nadlidský výkon, přetočit tělo, sama se zvednout a tak. Zato ta druhá sestra byla skvělá, myslím, že se jmenovala Helča, taková pěkná, blonďatá, usměvavá, tak ta mi pomáhala se vším. Ale nechápu, jak na soukromé klinice tohoto typu, vyhlášené, mohou zaměstnávat tak neochotné a nepříjemné sestry!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené