1. . .45678910. . .2728
arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Marianne
já byla na konzultaci 5.11. a na ní jsem se objednávala někdy v srpnu, tuším. Termín opky je také dost děsivý, kdyby 2 - 3 měsíce, já dostala až 24.2.!!!!
no to je děsný takhle dlouho čekat.
Já bych potřebovala op. v červnu, červenci nebo nejpozději v srpnu, tak doufám, že mi nějaký termín vyjde...
Zkoušela jsem si zamluvit termín operace rovnou (ještě před konzultací) a zaplatit zálohu, ale sestřička (nebo recepční mi řekla, že prý to nedělají. Škoda...
Ale zároveň mi slíbila, že termín operace bude max. 3 měsíce od konzultace, tak jsem zvědavá

SeeDee
Tvá sestra byla taky u dr. Kmenta v Esthé? Tak až budeš vědět jak jí je, tak písni, ať víme co nás čeká

arrow
profile_image
SeeDee
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

SeeDee
Máš naprostou pravdu, já byla na konzultaci 5.11. a na ní jsem se objednávala někdy v srpnu, tuším. Termín opky je také dost děsivý, kdyby 2 - 3 měsíce, já dostala až 24.2.!!!!
Jak už jsem jednou psala, já měla štěstí a na operaci jsem mohla jít týden po konzultaci... Šla jsem po dvou týdnech... Z všelijakých důvodů lidé ty operace ruší, takže vznikají mezery a volné termíny... Nevím, jak to pak chodí, ale zkuste se zeptat, jestli jim třeba někdo nevypadl a nešlo by to přesunout.
Jinak ta dlouhá čekací doba je fakt hrozná, to vám holky nezávidím. Hrozně dlouho se čeká i na recepci, bývá tam dost lidí. Mají evidentně dost práce, člověk by neřekl, kolik lidiček - většinou žen, podstupuje jakoukoliv operaci zrovna v Esthé, když si uvědomíte, kolik takových klinik v ČR existuje...

Jo a kočky,Alpinko, tak moje ségra už má po! Právě mi volala, ještě zmatená, ale zatím bez větších bolestí.

arrow
profile_image
SeeDee
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

martinam

Je v Esthé, ale u docenta Měšťáka. Chudinka malá, už to má za sebou, teď ten nejhorší den prospinká a pak to bude v pohodě.

arrow
profile_image
Lil
od 7. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Marianne
jsem na Esthé neslyšela žádné negativní ohlasy, všechny byly nadmíru spokojené, ale při konzultaci se mnou seděla v místnosti jedna plavovláska a ta říkala úplně to samé jako Lil, tak jsem z toho také zmatená...
Neboj, žádný horor se tam neodehrává Prostě těch pár věcí co jsem napsala mi vadilo, toť vše. Nenapsala jsem však nic, co by nebyla pravda Nejsem ovečka ze stáda a i když jsou všichni spokojení a já ne, tak to klidně řeknu, protože jsem si nic nevymyslela. Jestli je 99% lidí spokojeno, tím lépe pro kliniku. Poté na kontrole jsem se bavila s jednou dámou a ta také nebyla spokojena se stravou. Prostě každý to může vidět jinak.

arrow
profile_image
petule_vrtule
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Seedee,
ahojky, já jdu ke Kmentovi 27.1.09 do Esthe.
Četla jsem všechny tvé příspěvky...díky za ně.
Ale potřebovala bych se zeptat, jestli jsi mezi komzultací a operací ještě s doktorem mluvila o velikosti, profilu...?? Mě řekl před 2 měsíci na konzultaci, že mi dá zřejmě 200ml a kulaté. Přijde mi to jako děsně neurčitá odpověď.
Díky Péťa

arrow
profile_image
Lil
od 7. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

SeeDee
Punčochy, co jsme dostaly my, byly čisté a bez děr, stahovaly po celou dobu...Podprsenka byla taky dobrá, stahuje a je kvalitní, přinesli velikost, kterou jsme potřebovaly. Jídlo bylo dobré, teplé...
Nepsala jsem, že punčochy nebyly čisté, ale potrhané. Moje spolubydlící např. dostala punčochy bez děr, ale stejně jsme se dost pobavily, jak je něco takového možné na prestižní klinice. Sestře jsem taky v pobavení hlásila, že já je nepotrhala.
Co se týče podprsenky, myslela jsem si, že mně změří obvod pod prsy, aby neodstávala, jenže ráno se tam dost pospíchalo, takže na diskuse nebyl čas.
Ano, jídlo bylo teplé, ale po tom, co vyzvracím vše co do sebe vložím dostat k večeři rozvařené brambory ve slupce se zeleninou, která nadýmá (okurka, paprika apod.)... Spolubydlící se toho ani nedotkla a udělala dobře, protože mně to v žaludku zůstalo jenom chvíli. Omlouvám se za detaily.
Takže když to shrnu, neříkám, že vše bylo špatně, to bych si nedovolila a ani by to nebyla pravda, ale napsala jsem pouze konkrétní věci, které považuji za nedostačující na takové klinice.

Každopádně gratuluji Tvé sestře ke zdařené operaci!

SeeDee
kolik lidiček - většinou žen, podstupuje jakoukoliv operaci zrovna v Esthé, když si uvědomíte, kolik takových klinik v ČR existuje...
Právě proto, že na této klinice je mnoho a mnoho pacientek a zde se dozvíte názory jen pár z nich, není možné brát stanoviska pár lidí jako bernou minci.
Já osobně jsem na tuto kliniku šla POUZE z toho důvodu, že jsem chtěla, aby mě operoval MUDr. Kment. Kdyby pracoval v Lékařském domě jako MUDr. Pros, následovala bych ho tam.

brouk
Ahoj koči,tak jak si dopadla, byl tam doktor?Zrovna dnes jsem si mazala modřinky,a fakt ty má prsa vypadají na plné B.
Holky já se zítra nafotím a hodím Vám to do galerky, opravdu ty fotky zkrslují

SeeDee
...Jsem hrozně zvědavá, jak jí bude a jak se bude cítit, jak se nakonec dohodla s doktorem, no prostě na všechno...
Ahoj kočinko,
to víš, že jsem si na sestřičku vzpoměla, přece jen šla poprvé, ty už si to jednou prožila, tak si byla víc v klidu, já teda byla také poprvé,ale zase jsem měla za sebou porod, takže my dvě jsme si fakt pásli, ale přece jen ségra ten uklidňovák potřebovala.

Dřížíme jí hlavně palce ať se rychle zotaví a ať je spokojená, vyřiď jí to od nás všech,a až bude moc,tak ať se mezi nás připojí a podělí o zážitky

Lil
Poté na kontrole jsem se bavila s jednou dámou a ta také nebyla spokojena se stravou. Prostě každý to může vidět jinak.
kočí to mě mrzí, že si nebyla spokojená, já byla na opce ve stejný den jako SeeDee, byli jsme spolu na pokoji, a opravdu ta péče,jak lékařů, tak sestřiček byla v ty dny kvalitní.
Co se jídla týká, tak ne všechno každému pásne, mě tam taky nechutnal oběd druhý den, ale celkově péče a osobní přístup lékařů byl výborný.
A jsi spokojená s lékařem a výsledkem operace?

arrow
profile_image
Lil
od 7. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

alpamare
kočí to mě mrzí, že si nebyla spokojená, já byla na opce ve stejný den jako SeeDee, byli jsme spolu na pokoji, a opravdu ta péče,jak lékařů, tak sestřiček byla v ty dny kvalitní.
Nikomu neberu názor, že je tam maximální péče se vším všudy. Uvedla jsem věcné argumenty týkající se pouze toho, co se mi opravdu nelíbilo (punčochy, injekce, jídlo), neřekla jsem, že celá klinika nestojí za nic. Paní, která se mnou sdílela pokoj měla stejný názor, takže to neberu jako mojí přecitlivělost.
alpamare
Co se jídla týká, tak ne všechno každému pásne, mě tam taky nechutnal oběd druhý den
Psala jsem, že snídaně byla ok, dokonce výborná, ale potom hrůza. Není to o tom, že mi nějaké jídlo nechutnalo, ale přijde mi šílené dát k večeři brambory ve slupce a zeleninu, kterou je docela problém strávit i za běžných podmínek, natož po 2 dnech zvracení. Mimochodem nemocniční strava mi vždy velice chutnala (FN Motol, Na Homolce).

To bych se ale zase opakovala, což nechci. Myslím, že jsem byla dostatečně konkrétní a není třeba to brát jako osobní útok proti všemu a všem. Já jsem měla štěstí na dobrou péči v nemocnicích, které nemají peněz nazbyt, proto asi to srovnávání (samozřejmě netvrdím, že vždy vše bylo na jedničku a všechny sestry byly milé), ale převažoval dobrý pocit z péče. To už ale zacházím mimo téma.

Tobě gratuluji k výsledku operace, jsem ráda, že je vše podle Tvých představ! Já mám ještě nesouměrně velká prsa, ale doktor říkal, že mám počkat pár měsíců, že by se to mělo srovnat a potom uvidíme co dál. Takže čekám, zbytečně ho s tím obtěžovat nebudu. Co se týče přístupu, jsem zatím s panem doktorem spokojená. Konzultace byla sice hodně rychlá, měla jsem z toho divný pocit, ale teď chápu, že toho má opravdu hodně, takže oceňuji, že se snaží např. na e-mail odpovědět co nejdříve, klidně i v noci a vyjít vstříc.

arrow
profile_image
SeeDee
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petule_vrtule

Ahojda Peťule,

taky jsem to tak měla, na konzultaci mi pověděl, kudy povede řez, kam mi impl. dá a jak asi velký, ale výslednou velikost jsme si domluvili až chvilku před operací...
Takže než tě budou operovat, dovedou tě nahoru k operačnímu sálu, tam si tě doktor vyfotí, pomaluje ti prsa a pak se s tebou znovu baví o velikosti. Takže tady v tu chvíli máš poslední možnost se ještě rozhodnout, jestli nechceš menší nebo větší...Implantáty mají na klinice, takže toho, že by nebyly se bát nemusíš. Ségra včera přemluvila docenata Měšťáka na větší a já si dohodla zkoušku tím Sizerem, co tam půjde, ať mi dá.

Co se druhu impl. týče, jestli kulaté nebo anatomy, to už máš vlastně na smlouvě, ale věř mi, ví co dělá a jestli ti doporučil kulaté, je to tak dobře a budou ti sedět a slušet.Pokud bys toužila po anatomech, můžeš mu zavolat a toto téma s ním ještě znovu probrat, ale anatomy jsou dražší, o 14.000,-, takže s sebou finanční rezervu.A pokud ti navrhl kulaté, měl k tomu pádný důvod a budou krásné, uvidíš.
Profily dávají střední.

Držím palečky, už se určitě těšíš, viď?

arrow
profile_image
SeeDee
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak a moje sestřička jde zítra domu, je dost hubeňour a dostala kulaté, 180 cc, už je viděla a moc se jí líbí, chtěla dvojky a těch se jí dostalo. Prý jí je tam každý chválí a má je krásné a přirozené. Jizvičky malinké a bolesti zatím tlumí čípky. Je jí dobře a všechny vás zdraví.

Už bych holky přestala řešit, co tam měl kdo k jídlu. Vždyť jak napsala Lil, je to hlavně o tom, kdo nás operuje a já bych taky za Kmentíkem šla, i kdyby operoval třeba v Brně. Mrzí mě, že má někdo špatné zkušenosti z kliniky, já jsem šťastná, že vše šlo jak po másle a žádné problémy jsem tam nezažila.

Alpinko, jsem ráda, že jsem tě dneska slyšela a držím palce, ať ti zmizí ty modřiny.

arrow
profile_image
petule_vrtule
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

SeeDee
Ahojky, díky moc, to jsi mě uklidnila.....jsem se bála, že mi tam něco lupne a ani se mě pořádně nezeptá.
Vlastně ani nevím, jestli se těším...na jednu stranu hrozně moc a na druhou stranu se bojím. Nebojím se operace, vím, že Kmentík je třída, proto jsem si ho vybrala. Bojím se toho, co mi pak s prsama udělá těhotenství...je mi 23...ale čekat až po dítěti se mi nechce. Já jsem v tomhle prostě hrozná.
Ty a tvoje sestra už máte děti???

Alpamare,
Tak dr. Kment na Bulovce nebyl, má dovolenou.Musím konstatovat,že Bulovka na mě moc dojem neudělala. Jinak jsem váhala mezi Esthe a Sanusem. Stihla jsem ještě konzultaci v Sanusu a už tam zůstala.Klinika vypadá dobře, příjemné prostředí, slušné ceny. Na operaci jdu v březnu (mám strach) a dr. Fibír mi navrhl anatomické implantáty 250-280 ml pod sval. Zdá se mi to sice hodně, ale budu mu věřit. Doufám, že to bude velikost B, větší nechci.

Budu se muset asi přesunout na diskusi o Sanusu
Kočko, dej prosím Tě ty fotky do galerky. Juknu na ně. Díky moc. páček všem.

SeeDee
Takže než tě budou operovat, dovedou tě nahoru k operačnímu sálu, tam si tě doktor vyfotí, pomaluje ti prsa a pak se s tebou znovu baví o velikosti. Takže tady v tu chvíli máš poslední možnost se ještě rozhodnout, jestli nechceš menší nebo větší...Implantáty mají na klinice, takže toho, že by nebyly se bát nemusíš. Ségra včera přemluvila docenata Měšťáka na větší a já si dohodla zkoušku tím Sizerem, co tam půjde, ať mi dá.
Já bych před tímhle rozhodováním těsně před operací varovala. Po příjmu na pokoj (v Esthe) jsem dostala uklidňující tabletku, která báječně zabrala a já šla úplně v pohodě na sál a při kreslení těsně před operací jsem byla natolik příjemně uvolněná - jakoby ovíněná, že bych si tam snad nechala nacpat gumovou kachničku. Ne, to přehaním, ale doporučuju jít raději na další 2. nebo 3. konzultaci a v klidu se k něčemu s doktorem dobrat. Já šla na dvě konzultace a tu druhou jsem neplatila. Nejdeme si přece pro 20 deka vlašáku, tak si myslím, že ty konzultace opravdu stojí za to řešit v klidu bez stresu a vlivu jakýchkoliv oblbováků. Mimochodem jsem si nesla na sál pro jistotu obrázek - vřele doporučuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené