Reaguji na soňa2: jako zvedne to sebevědomí o 200%, muzu být rada, ze se vše povedlo a 13 roku mi sloužily. Ale nějak si člověk neuvedomi, ze musí za svůj život do toho investovat vícekrát. No a ta bolest při reoperaci a zdevastovana a vymackana zlaza po nesprávném uložení implantatu jen pod žlázu...... jako doufám, ze už znovu nepujdu a doziji se mnou. Člověk si proste neuvědomuje nic, či nepřipouští. Vidí jen ze má konečně prsa 😂🙈. Opravdu s dnešním rozumem bych do zvětšení nikdy už nesla

arrow
profile_image
soňa2
od 12. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andilekman: Ano, ono je docela zavádějící, že v reklamách na tento zákrok se užívá často slovo doživotně. Ale doživotně to rozhodně není. Teď jsem to vysvětlovala kolegyni, co žije z ruky do huby a chtěla jít na prsa, že jí na to dají rodiče, tak jsem se jí ptala, kde vezme peníze na případné nápravy. No nevzala by nikde, leda by to řešila půjčkou.

arrow
profile_image
efkap mojeid
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tady nějaké varování před tímto lékařem
https://www.omlazeni.cz/zamlcene-pip-implantaty-9- 583220-0.html

arrow
profile_image
rubia103
od 1. 2. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andilekman: Je to tak, hlavně doktoři ti neřeknou (nechtějí o tom mluvit), kolik žen reoperují, a to často po krátké době, shodly jsme se s jednou holčinou, že jsme před primoperací nevěděly, kolikati ženám implantáty spadnou dolů, či spadne jen jeden, či se vytvoří jakýkoli problém na jednom nebo obou prsou. Myslím si, že každá druhá žena s implantáty musí řešit nápravu dříve nebo později. Do toho ta breast implant illnes, které nevěřím, ale holky si to dávají pryč. Pak nespokojenosti se samotnou velikostí na obě strany. Také bych do toho nešla, vědět to, že ti doktor může přišít prsa o 5 cm níže, než jsi měla svoje, nebo ti s prsy udělat jakoukoli jinou paseku. Kdyby se tato pravda říkala veřejně, samozřejmě by kliniky přišly o kšefty...

arrow
profile_image
shanell
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andilekman: Já jsem úplně v šoku.Polák má "jméno",to je opravdu naprosto masakr.Moc ti děkuji,že jsi to sem napsala,snad baby budou číst,než k němu půjdou. Opravdu tohle je mazec!

arrow
profile_image
Ferdinanda
od 14. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím všechny. Já u něj byla v roce 2006. Měla jsem dostat Eurosilikony, ale dostala jsem PIP. Nedostala jsem zprávu, natož nějaký certifikát k implantátům.
Právě jsem se vrátila ze sona prsou a u levého dochází k prosakování (v dnešní době by k tomu vůbec nemělo docházet) a lymfa tím taky dostává zabrat.
Pamatuji si, když jsem byla poprvé po "humbuku kolem PIP implantátů, jsem byla na sonu, tak se paní doktorka ptala jak dlouho je mám, dle stavu odhadovala delší dobu od operace. Prostě vypadají starší než jsou.

K reoperaci se stavěl velmi odmítavě... Po telefonu to nazval hysterií, mediální kampaní a že už teď nestíhá. Chudák.

arrow
profile_image
sestrailca
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny poškozené Mudr. Liborem POLÁKEM. Patřím k vám a dost by mě zajímalo kolik nás je. Bylo by dobré zabránit dalším nepovedeným operacím. Nevím zda to tu vydrží, ale na fcb se pokusím založit účet,, nespokojene klientky - plastika '' a prosím pište.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené