arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky , mate některá zkušenosti s Mudr . Martinem Skálou ?

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, už jsem ti odepisovala v jiné konverzaci, ale ještě to hodím sem, pokud bude chtít nějaká další slečna info. Pan doktor je super, je strašně moc šikovnej, prsa mám přesně tak, jak jsem je chtěla. Původně jsem šla na konzultaci s tím, že jen chci vědět další názor, ale nejspíše k němu nepůjdu. Nakonec jsem byla tak nadšená, že jsem si ze všech vybrala právě jeho. Všechno mi vysvětlil, pro a proti. Na konzultaci jsem si přinesla obrázky a podle nich mu ukazovala, jak to chci a jak to v žádném případě nechci. Byla jsem tam asi hodinu, jsem všetečka a měla jsem spoustu otázek. Zákrok probíhal úplně v pohodě, šla jsem na řadu jako první a vzbudila se s prsíčkama jako z mých obrázků Jsem 14dní po zákroku, vše se mi krásně hojí a na kontroly chodím jednou za týden, pan doktor vše bedlivě sleduje. Velká spokojenost i s klinikou OB Care a celým týmem. Starali se o mě jako o princeznu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na čičimic:
Moc děkuji Já jdu příští týden , tak mám trošku strach ...... Budu poprvé v narkóze ... Jaké tam jsou pokoje ? A kde máš věci když jsi na operaci ? Díky moc za info
JInak jdu do OB klinik

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lolinka87: pro mě už to byla 5. narkóza a ačkoli jsem tu poslední snášela blbě, tak teď to bylo uplně v pohodě. Říkala jsem to anesteziologovi, že mi bylo posledně špatně a dal mi nějaký prášek a dobrý. Večer už jsem je přemluvila, ať mi dají něco k jídlu. Jinak jsem tu četla, že holkám pomohla po narkóze cola, tak si jí s sebou můžeš vzít. Pokoje jsou po dvou lůžkách, ale já tam byla sama. Na pokoji je skříňka, která se dá zamykat a do ní si dáš věci. Jinak si ještě všechno, co budeš potřebovat po operaci, připrav k posteli na stolek, protože se jen tak nehneš. Je tam televize se spoustou kanálů, takže třeba knížka, kterou jsem si brala, mi byla uplně k ničemu. Je tam i wifi, takže jestli máš wifi v telefonu, tak bych nebrala ani žádný tablet nebo tak něco. Já si vystačila s tv, mobilem a macíkem pod hlavu. Co se pyžama týče, stačí ti třeba jen kraťásky, protože budeš stejně mít celý vršek obvázaný a ani nebudeš schopna si něco obléct a na nohou budeš mít celou dobu kompresivní punčochy až pod zadek. Sestřičky jsou tam super, cokoliv budeš potřebovat, stačí zazvonit a i tak tě budou chodit kontrolovat co dvě hodiny

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na čičimic:
Moc díky za rady . Z té narkózy mám fakt strach ... Dali ti i nějaké prášky proti bolesti domu ? Jak dlouho tě to po opce bolelo ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lolinka87: Neměj strach, maximálně ti bude trochu na zvracení, ale jinak to jde. Dali mi domu balení Panadolu. Brala jsem si prášek na bolest jen na noc na klinice a pak na první noc doma a pak už vůbec. První den mi to přišlo, jakoby mi na prsou ležel těžký balvan, ale žádná strašná bolest. Bolela mě spíš záda. Kolik máš navrženo a jaké umístění?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na čičimic:
Nechávám si dávat mentor , navrženo mám kulaté ,střední prof. 360 ml nebo 390 , ještě právě nevím. Jak tady čtu tak se bojím ať nejsou malé . Chtěla bych mít plné trojky,teď mám jedničky. Taky pořád nevím zda pod sval nebo nad . Dr navrhuje nad sval . Ty mas jak ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lolinka87: já mám 300 a 330 kulaté Nagor nad sval a jsem spokojená. Nedávala bych pod sval, pokud to není nutné, nevidím důvod řezat do svalu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na čičimic:
Díky nemáš foto jizvy teď ? A jak se cítíš ? Byla jsi teď na začátku dubna viď ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lolinka87: nemám, pořád mám jizvičky zalepené, ale zítra jdu na kontrolu, tak myslím, že už mi je pan doktor odlepí, tak to pak vyfotím. Cítím se fajn, samozřejmě nemůžu dělat všechno a ani nesmím, abych si s tím nějak nehnula. Občas mi v prsou pobolívá, ale nic hrozného. Už chodím do práce. Na operaci jsem byla 7.4. a kdy přesně ty?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na čičimic:
A za jak dlouho jsi šla do práce ,máš náročnou práci ? A domácí práce jako např. luxování atd ? Tak dnes držím palečky Já nastupuji 28.4. takže už to mám za chvilku Strašně se těším , je to můj dávný sen , ale mám i hrozný strach .

Ahoj holky, byla jsem v pondělí u pana doktora Skály na konzultaci a operaci mám naplánovanou na 7. září. Vidím že máte obě nad sval, čili pod žlázu a zajímalo by mě, proč vám tento způsob navrhl. Mám taky navrhnuto pod žlázu ale jak tu čtu ty diskuze, tak mám strach že mi prsa padnou a budu mít takové ty nevzhledné "věšáky". Líbí se mi spíš pevnější které drží tvar. Psali jste si s panem doktorem třeba i email po konzultaci?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Týn.ka: Ahojky , já teprve půjdu , dr mi právě říkal , že to udělá hezčí prsa a že když se dává pod sval může to udělat to dvojité prso .....A hlavně je to méně bolestivé, pod sval - tam musí řezat... A kam k němu jdeš ? A jaké si budeš dávat implantáty ? a ml ?

Jdu do Lékařského domu a implántáty Polytech. Na velikosti se domluvíme prý až před operací ale navrhoval předběžně do většího prsa kolem 210 ml a menší vyrovnat nějakou větší velikostí. Jedno mám totiž 75B a druhé velikosti tak 1/2. Akorát se bojím jestli by těch 210 nebylo moc málo, chci plné trojky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Týn.ka:
Tak to bych se domluvila aspoň na tech 300ml ať máš plné trojky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené