arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem byla natěšená, že nemusím do Laurei, a koukám, že se mě to nevyhne. Dr. Hýža se nám přestěhova ze Sv. Anny, Jaké máte zkušenostiu s anestezioložkou z Laurei?

arrow
profile_image
swing
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pozor! toto není pravdivá informace, dnes jsem panu doktorovi volala (jelikož jsem z toho byla rozhozená a nevěděla co bude), mám jít k němu na prsa a řekl mi, že pracuje na obou pracovištích. Že nikam nepřešel a že se nic nemění! Na Laurei operuje prý pondělky a zbytek je ve FN u sv. Anny.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na marhulina:
Ahoj,
předminulý rok v říjnu jsem byla na augmentaci v Laurei u pana doktora Hrbatého a 100% spokojenost.Přístup, samotný zákrok i pooperační péče, vše v pohodě. Na klinice jsem byla ubytovaná i s manželem od pondělí do čtvrtka a jediné, co mě zarazilo bylo, že k té poměrně vysoké částce si napočítali i parkovné za auto což si myslím, že taková klinika to rozhodně nemá za potřebí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na swing: Je to pravdivá informace, dyť mě operoval tam a hovořila jsem s ním ve Sv. Anně je, ale výkony bude provádět v Laurei A co říkal mě, tak v Laurei operuje přes celý týden - jak jsou zakázky. Což je dle mého názoru daleko lepší, protože v Laurei jsou skvělé sestřičky i anestezioložka, takže za mě velká spokojenost a děkuji za krásný trojáky

arrow
profile_image
swing
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale do Laurei se nepřestěhoval...

arrow
profile_image
Guesses
od 20. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na swing: Ano,ano,přesně tak.já mám jít na operaci 27.8,což je pondělí a taky to mám v Laurei,ostatní dny je pan doktor u sv. Anny.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já měla operaci s kolegyní v úterý a byla jsem v Laurei, podle toho co říkal, v Laurei pracuje po 16h kdy mu končí služba u Anny, bývá v Laurei i každé ráno - kvůli kontrolám pacientek. Kamarádka byla operovaná minulý čtvrtek, taktéž v Laurei, nepsala jsem, že se odstěhoval ze sv Anny úplně, ale bylo to myšleno, že přestěhoval svou s nadsázkou řečeno brigádu do Laurei, ale myslím, že to je úplně jedno kde operuje, výsledky jsou důležitější

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené