arrow
Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny! Prosím vás...jdu 10.března na zvětšení prsou...
Chtěla bych vědět zda s panem doktorem máte některá zkušenost? A taky nevím jakou značku implantátu dává....zapomněla jsem se ho zeptata...jen vím, že budu mít anatomy...
Prosím o jakýkoliv příspěvek....Předem mod díky..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, byla jsem na pokoji s paní, které dělal prsa a měla je krásná, taky anatomy, druh imploše zjistíš lehko z ceny, pokud budeš plati přes 60 tisíc, tak McGhany, Nagory jsou levnější.. Myslím, že kolegyně měla Nagory.. Gratuluju k výběru lékaře, je to machr.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

No tak to se mi docela ulevilo, protože jsem tu četla (sice jen od jedné jeho pacientky), ne moc hezké věci...spíše stížnost...nebyla spokojená a žádala nápravu ale bez odezvy...tak mě to docela vyděsilo...
Cenu mam vypočtenou na 44 000,- Takže tedy Nagory...
Moc děkuji... Mam trochu strach ale snad to bude ok.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojda. Primář Pintér je člověk na svém místě ! Operoval mě nečekaně, ale výsledek nemá chybu. Jsem moc spokojená a pan doktor ví co dělá ! Takže ničeho se neboj a hurá do toho. Posílám ukázku jeho práce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to je vážně luxuska!! To nemá chybu!! Ještě mi prosím tě řekni kolik ml máš a kulatý nebo anatom?
Jinak Ti to vážně sekne! Taky se pak chystám nafotit...fotila jsem se už před ale pak to bude mnoooohem mnoooohem lepší!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj. Omlouvám opožděnou odpověď. Mám anatom pod sval, 280ml.

arrow
Neprodává v Bazaru

A jestli se můžu ještě zeptat...jaká prsa jsi měla před operací? Pokud by byla fotečka, byla bych vděčná. Ještě jednou mooooc díky!

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Effie
taky jsem byla u primáře Pintéra a byla jsem s ním moc a moc spokojená. Jsem po operaci skoro už 2 roky. Řekla bych, že 250ml pod sval ti udělá větší dvojky, je pravda, že on nerad dělá velká prsa, chce aby žena vypadala přirozeně. Já mám také v jednom 250ml a ve druhém 280ml, ale pod žlázu a mám trojky, značku mám anatom Nagor. Dnes bych si dala o malinko větší, tak tu velikost ještě zvaž, hlavně k postavě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jj to je přesně ono...sizer...
O tech homeopatikách jsem to už četla...takže nemůže z toho být nějaký problém, že něco beru...aby mě pak nevyhodili..
A tak myslíš že kdybys měla jít znovu na operaci tak bys je zase užívala?
Já už si to tu psala na lístek abych nezapomněla název...když půjdu do lékárny tak si je koupím...

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Effie
nikoho nezajímá že bereš homeopatika, já je brala taky na doporučení kamarádky. Po operaci mi Pintér říkal, že o proti ostatním jsem se mu operovala nějak dobře, že jsem vůbec nekrvácela, tak jsem mu řekla, jestli to není tím, že jsem před operací začala užívat homeopatika a on mi na to řekl že to tím je, že to je dobře, ale aby ti to někdo z doktorů poradil to ne, oni se tak kryjí a nic co je nad standart neřeknou. Byla jsem u něho na dvou operacích a brala jsem je u obou, brala bych je znovu. Po první jsem brala i obemzim, u druhé ne a taky bych ho už nebrala, bylo to bez efektu a zbytečně drahé. Prodávají se i jiné léky na lepší hojení po operaci a mnohem levnější. Na jejich název si bohužel už nevzpomenu, zeptej se na to v lékárně.
Po operaci až dr. dovolí, tak mazat jizvy a na to si kup mast s heřmánkem od salosu, oni ti jinak doporučí obyč indulonu nebo sádlo, ale to je moc mastné.
Ničeho se neboj

arrow
profile_image
Jahůdka17
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Effie:
Ahojky. Prsa máš opravdu moc krásná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené