Chtěla bych slyšet názory všech co mají s panem primářem nějaké zkušenosti-špatné i dobré. Chtěla bych jet na konzultaci k němu a tak doufám, že mi poradíte. Nevíte jaká je u něj čekací doba na operaci? Je v Sanusu v úterý celý den? Nebo jen dopoledne nebo odpoledne? A tak vůbec všechno možné -vaše názory, zkušenosti atd atd-budu ráda když toho budu vědět co nejvíc. Děkuju moc

O primáři Pintérovi se toho tady moc nedozvíš. je nás tady hrstka co u něho byla a myslím, že už tu ty holky ani nejsou.
Já u něho byla a byla jsem spokojená. Je to odborník na svém místě, ne nadarmo je primářem. Šla jsem k němu na doporučení několika lidí a taky jedna moje kamarádka má od něho prsa už 5 let a udělal ji je moc pěkně.
Konzultace má v úterá jenom do 12 hodin. Čekací lhůta na operaci je jako u každého v Sanuse přibližně stejná, operují na jednom sále a operace zapisují do jedné knihy.
leto jsem u něho podstoupila operace 2 a s výsledkem jsem spokojená. Hlavní taky je, že jsem neměla skoro žádné bolesti. Po augmentaci jenom snad první 2 dny a když jsem to tada psala (samotné mi to bylo divné) tak mi jedna kočka napsala, že to byla bezvadně odvedená práce.
Tohle je můj názor, ale myslím si, že ke komukoliv ze Sanusu půjdeš, tak budeš spokojená

Děkuju moc za názor-hodně mi to pomáhá

Nevím, zda bude toto téma pokračovat - naposledy bylo psáno v 2009, ale mohu se s Vámi podělit o pár - dá se říct nových - aktuálních zkušeností - rok 2011. Třeba někomu pomohou. Ráda bych napsala pár slov ohledně zkušenosti s klinikou Sanus HK - a hlavně s prim. Pinterem, byla jsem na augmentaci v září 2011. Moje osobní zkušenost s konzultací, operací a péčí na oddělení kliniky byla výborná, pan prim.je opravdu odborník - prsa mám fakt pěkná, dá se říct vše opravdu v pořádku, ale bohužel následně již moc spokojená nejsem, po zaplacení a po výkonu - tím veškerá péče u mě skoro skončila, nebyla mě předána operační zpráva - prý bude zaslána poštou - ovšem nebyla doteď (leden 2012), nebyla jsem poučena co dále..., jak ošetřovat prsa, masáže atd, max. jsem vyslechla jednu - dvě věty...(jinde prý dávají i pokyny atd...), navíc velký problém je i s komunikací (email po dohodě je také opravdu nereálný....), bohužel nemohu díky tomuto...100% doporučit a nesouhlasím s plnou chválou, mám to do HK daleko a za X-let budu jistě zvažovat kam půjdu... mě se prostě nelíbí to, že po výkonu je další péče opravdu jiná a zrovna ve chvíli, kdy dotazy máte a kdy tu péči opravdu nejvíce potřebujete...!!
Ale vím, že všude je něco.... tudíž hlavně, že prsa jsou pěkná...trochu mě zlobí jizvy, ale to chce čas. Závěrem mohu říct: pan primář je opravdu odborník, milý člověk, prsa dělá pěkná, ale dále to je již jiné...a to zbytečně kazí dojem....Kacula

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené