arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na fender: Fénovala? Ty jo, to by mně nenapadlo. Dík za tip, budu zkoušet všechno. Já bych si třeba i koupila druhou, jen nevím, jestli ta možnost na klinice je a kolik hlavně stojí. Dávat tisíce za ty "nesexošky" se mi nechce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kimisek: to fénování bude asi nejlepší varianta, penízky šetři na ty krásné, které si budeme kupovat potom kdyby dávali na výběr, budeš chtít tělovou nebo černou?

arrow
profile_image
fender
od 12. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na výběr mi nedali, dostala jsem černou (jsou ještě bílé a tělové) a tam se to myslím koupit nedá, objednávají je, ale dají se objednat přímo z lipoelasticu(https://www.lipoelastic.cz/prsni-bandaze).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Idun: Asi bych brala tělovku, nepůjde tolik vidět pod oblečením.Ale co mám kámošky, tak dostaly černou jako fender. Budem to muset vydržet.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na fender: Panečku, to jsou ceny. Nene,bude se fénovat. Jak psala Idun, raději investuji do těch "na potom".

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, četla jsem poslední dvě stránky.

Mám 400ml, Mentor střední profil plus, částečně pod sval. Před operací byl rozptyl 375 - 400 - 450 ml. Před operací mě ještě měřil a řekl, že se mi na hrudník nevleze víc jak 400ml se základnou 13cm. Přitom 450 ml má základnu 13,7 cm. PrY by to bylo už moc. Rozhoduje hlavně šířka implantátů.

Štve mě, že se mi implantáty vlní a tam kde nejsou pod svalem je to dotykem cítit, jsem ale hubená.

Chození na ostro mi po kontrole po 6tydnech doporučil jen výjimečně a na krátkou dobu. Protože by mi časem mohly klesnout a já bych nebyla spokojená.

Podprsenky s kosticemi jsem mohla nosit už po 6 týdnech. Nicméně sehnat nějakou 65F je nadlidský úkol...

Tu lipoelastik podprdu jsem si nechala a spim v ní v noci, nošením povolí a není tak elastická a prsa drží. Sem tam v noci spim bez, ale to mě někdy prsa tlačí a nespí se mi pohodlné na boku. Jinak už po 8 týdnech jsem byla schopna spát na břiše.

Na operaci jsem byla v květnu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Arkadia: Už jak jsi to tady o tom jednou psala, že ti to nedoporučil, tak od té doby nad tím dumám, protože každé před opkou říká,že to neklesne a držet to bude. No s tím se nějak poperu. Podprdu nosit budu, jen třeba na dovolené letos jsem ji neměla na sobě ani jednou za 14 dní. To si nedovedu představit, nesnáším na opáleném těle, jak mně všude tlačí. A taky mně vadí trochu to tvé vlnění. No ještě to s ním proberu před opkou. Ale vzhledem ke svým současným prsou vím, že pod sval mi to nenarve.

Kolik máš míry pod prsama? Já 77cm, věřím, že někde vždycky nějakou podprdu objevím. Ta růžová co máš na fotce je krásná. Ta by se mi moc líbila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám pod prsy tak 70 někdy 73 cm. Jakmile dam obvod 70 je mi to prostě velké.
Ta růžová se mi líbí taky moc, jen zbytek stejného střihu už ne.o vlnění mi před opkou právě neříkal nic. Holky tady taky nic, ukazovala mi to známá cca měsíc po operaci a ji to teda šlo vidět i mezi prsy. Jen je hubená a já taky, mění tam ten tuk co by to kryl.

arrow
Neprodává v Bazaru

Když se mrknu na tvůj základ před opkou, tak mně moje prsa přijdou takové tučnější. Třeba mi to ten tuk zakryje. No já to pořád říkám, že podsvalovky to mají lepší. Možná je to hojení horší a delší, ale já bych to brala raději.

arrow
profile_image
deeinka
od 1. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kimisek: No jak to tady čtu, tak už z toho vlnění začínám mít strach taky. Já mám fakt tuku minimum. Achjo holky, já už začínám mít bobky, asi jsem na to moc zodpovědná a uvědomuju si, co všechno se může stát, ale nejen teď, ale i do budoucna

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na deeinka: Deeinko, chápu tvé obavy a taky strach z toho jestli neděláš chybu. Taky mně to občas přepadne.Ale koukej kolik koček je spokojených, bez komplikací.Já vím, že komplikace můžou nastat, ale snažím se je nepřipouštět si je. Já taky před týdnem chtěla všechno odpískat. Objevily se zdravotní problémy blízké osoby, nejsem tak úplně psychicky v klidu. Cítím vnitřní neklid, stres a strach o tu osůbku a myslím, že to není dobré rozpoložení pro dobré hojení.Ale zase na druhou stranu možná tolik nepřemýšlím o operaci.Neboj všechno bude dobré a budeme spokojené.

arrow
profile_image
deeinka
od 1. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kimisek: Kimi díky za Tvá slova, dodává mi to odvahu. Vše jsem probírala znovu s manželem a rozhodla jsem se za svýma obavama udělat jednu velkou tečku a konečně se začínám těšit. Jak se říká, největší chybou v životě je mít strach z toho, že nějakou chybu uděláš...To by se pak člověk nehnul z místa...
Je mi líto, že máš takové starosti o někoho blízkého....přeju brzké uzdravení

Děvčata,
která se chystáte na operaci a máte již po konzultaci.
Jak staré muže být předoperační vyšetření?A také sono prsou?
Děkuji.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Bela1: Předoperační nesmí být starší než dva týdny, ale sono nevím, po mě ho nechce ( je mi 26).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bela1: Mně dokonce Vřeský škrtnul 14dní a napsl, že může být i tři týdny staré. Ale já to určitě udělám v kratším termínu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené