1. . .678910

Ademo díky, zkusím,... pomůže vše. Sbírám informace a snad vše vyjde,... už je to obíhání doktorů jsou nervy. Vůbec jim vysvětlit oč mi jde a svěřit se s tímto , pro mně, hodně choulostivým problémem

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pospalena: Já měla doporučení od ortopeda,z mamografu a stím jsem šla k plastickému lékaři.....

Reaguji na lenik33: ,.. děkuji,... a vyšlo to na pojišťovnu? Jaké jste měla problémy? Co ortoped napsal,... dííky

Tak mé snažení o operaci zmenšení prsů se zdravotních důvodů dále pokračuje,... volala jsem na kliniku kde operuje dr. Zálešák a bohužel operace na pojišťovnu neprovádí,... paní byla velice milá a poradila mi kam volat.
Takže jsem volala přímo na plastiku do FN Olomouc a jsem na 20. května objednaná na konzultaci k dr. Danielu Stehlíkovi.
Máte s ním někdo zkušenost, jaký je,...
Nicméně mi bylo řečeno, že operace na pojišťovnu dělá stejně někdo jiný, on mě pouze prohlédne.
Tak z toho mám docela obavu,.... nevíte někdo jak to tam chodí? Kdo operuje?
Díky za info.

Zdravím
tak jsem v pátek podstoupila zmenšení a modelaci prsou u MUDr. Zálešáka . Včera jsem poprvé viděla jak vypadají. Jak dlouho jste měli otoky a modřiny ?
díky

arrow
profile_image
Pupu
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Valleri: Já jsem teda po zvětšení a modřiny vůbec žádnéOtoky zhruba 3 týdny myslím úplně do splasknutí. .poctivě jsem měřila a u mě otoky přes obvod byly 5 cm!!hlavně v podpaží ..Přeji příjemné hojeníčko

Díky . Mám docela bolesti. Také mi rána prosakuje. Ale je to teprve 3 den po ,, O ,, v pondělí 19. jedu na kontrolu, tak uvidíme. Den o ode dne to bude snad .lepší . ))

arrow
profile_image
Pupu
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já měla taky bolesti.. měla jsem implantát pod sval 14 dní jsem byla odkázaná na příteleani vykoupat jsem se sama nedokázala..První týden je nejhorší pak už jen lepší a lepší..Rána ale prosakovat nesmí jizvy jsou bolestivé to jsem si zažila taky a dnes když se promazávám v okolí jizev tak mě to štípe a pobolívá,ale nic hrozného..neboj se zavolat asistentce pokud máš pochybnosti

arrow
profile_image
Pupu
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jinak pokud máš bolesti měla jsi dostat analgetika na doma přímo od doktora..já si první týden neumím představit bez toho aniž bych si šupla prášek

teď jsem mluvila s doktorem. Ve čtvrtek je u nás v Šumperku, tak za ním zajedu eventuálně dřív. Léky na bolest zobu ) bez toho bych to nedala. ) těším se až splasknou otoky a začnu něco dělat. Ta závislost na druhých je strašná ))))

Zdravím, jdu se svěřit z dnešní zkušeností z první konzultace na plastice.
Již výše jsem psala, že jdu 20. května na konzultaci do FN Olomouc na konzultaci kvůli zmenšení poprsí ze zdravotních důvode a tedy na pojišťovnu.
Měla jsem doporučení od neurologa, ortopeda i rehabilitace a také vyšetření na mamografu.
Pan dr. mě prohlédl, přeměřil a poslat žádost na revizní na pojišťovnu,... říkal, že se u mě nejedná o gigantomastii a že nález je velikostně hraniční, ale že si myslí, že to pojišťovna schválí.
Ale pak mi zamotal hlavu, když mě začal celou operaci líčit dost hrozivě a povídal mi o tom co vše se může stát a pokazit,... navíc přidal, že jestliže mám prsa 80-H, tak aby se mi ulevilo od zad, tak by mi musel vzít určité množství tkáně a to že by mi pak zůstala malá prsa a vypadalo by to vzhledem k mé postavě nepěkně ,... ale že mi může klidně i udělat pěkná Déčka, ale ta úleva nebude taková.
Mě zase neuroložka říkala, že i menší úbytek a zpevnění nějakou úlevu přinese a že když se změní těžiště a navíc se člověk přestane hrbit, že to vše bude mít na záda pozitivní vliv.
Tak ted nevím co dělat, komu věřit, jestli plastikovi, který doporučuje na úlevu od zad větší redukci , ale né příliš pěkný výsledek a nebo menší redukci, lepší výsledek a psychiku,....
Celkově mě to celou rozhodilo,.... i jak popisoval všechny ty komplikace,...
Holky prosím, kdo jste byly na pojišťovnu, je potřeba odebrat určité množství a nebo když už to pojišťovna schválí je už na mě jak moc se nechám " oříznou" ?
A o kolik čísel vám zmenšily prsa a jestli to bylo pak znát na zádech,... já by jsem brala klidně i plnější Déčka místo košíčků H,....
Děkuji za reakce,....

P.S. A ještě prosím u koho jste ve fakultce v Olomouci byly a kdo vás popřípadě operoval a jak jste byly spokojené,... díky

arrow
profile_image
Pupu
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pospalena: Ahoj tak já sice podstoupila zvětšení u Stehlíka Který právě dělá i zmenšení ve fakultce...nicméně na konzultaci jsem byla i u Zálešáka a ten mě taky šíleně vyděsil co všechno se může pokazit,ale má touha byla větší ...rizika jsou i u banálních zákroků a né malá..Stehlík myslím dělá na pojišťovnu ve Fakultce...Rozhodně já si teda taková prsa neumím představit,ale D si myslím že budou Ok a tobě se uleví hrozně moc...

Reaguji na Pospalena:

Jsem 15 dní po částečné redukci ( levé prso) a modelaci. Původně jsem měla prsa 75 E a 75 D teď mám větší 75C. Jsem drobné postavy ( 58kg) Nemyslím si, že redukcí velikosti H na D je nedostatečná. Do menších bych nešla . Já sama si musím zvykat na ten rozdíl. Mně operaci vůbec nepopisoval a už vůbec rizika. Ty jsem si přečetla až v souhlasech s operací. Taky mě trochu vyděsila Celkově jsem si načetla vše na internetu.

Reaguji na Pospalena:

.... a jak jsem byla spokojená? Z MUDr. Zálešáka mám rozpoluplné pocity. Když jsem byla na konzultaci , vše bylo tak rychlé , že jsem si všechno potom zjišťovala na internetu. Dr. je velmi vytížený. Vše jsem konzultovala s jeho asistentkou . Je rázný a s ničím se nepáře. Docela mě překvapil . Co se týče operace a výsledku. Jizvy mám krásný , alespoň zatím , bohužel mi připadá, že mám jedno psrso mírně větší než druhé , ale jsem jen krátce po O a mám ještě otoky. Co je ovšem viditelné , tak mám jednu bradavku o dost větší než druhou na kontrolu jdu až za týden. Tak uvidím co mi řekne. Kdybych se měla rozhodovat znovu , šla bych ke Stehlíkovi , úplně jiný přístup alespoň tak na mě působí. A odborník je taky.
Pokud se mi podaří vložím fotky

Koukala jsem se na diskuze o bradavkách , tak prý se i ta asymetrie srovná. Tak tomu dám čas

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené