Cituji Simeek: budou mi chybět jeho blízcí

Jeho blízcí nesdílejí Tvoji ložnici, vaše problémy.. oni Ti nezajistí spokojený život s partnerem.

Cituji Simeek: Jenže když on se teď tak snaží a co když mi začne chybět

snaží se proto, že o něj projevuješ menší zájem? Je to chvilkové. Jak získá zpět jistotu, zase Tě bude zanedbávat.

Cituji Simeek: že mi o sluší, to jedině na kole, když jsem v cyklistikém dresu

tak to samé byl ex. Líbila jsem se mu jenom ve sportovním. Když jsem byla elegantně oblečená, měla jsem podpadky a sukni, letní šatičky, vůbec si toho nevšiml. Ale jak jsem si oblékla šusťáky, tenisky a tílko, tak mě pochválil. Nebo cyklistický dres + helma + brýle, to mě chválil. Ale to bylo taky vše.

Cituji Simeek: Když jsem mu řekla, jeslti nemá probém, tak prý nemá, u doktora byl a nic mu neřekl.

zase naprosto stejně jako můj ex. On taky nikdy neměl problém - alespoň to mi vždycky tvrdil. Nicméně mi lhal, protože jeho 2 expřítelkyně se s ním rozešly také kvůli tomu, že s nimi nespal. Přišel s 8 výmluvami, proč že se mnou nespí. Vlastně ani nevím, kde je pravda a už je mi to jedno. Jsem ale šťastná, že je to za mnou.

Cituji Simeek: teď se budu muset vrátit domů, do pokoje k bráchovi

Cituji Simeek: Šla bych do podnájmu, ale zas ty náklady budou o tolik vyšší

Proč s ním jsi? Budeš mít komfort v bydlení, nižší náklady na život, ale budeš se trápit! Budeš se utápět v tom, že s Tebou nespí. A pokud nedejbože otěhotníš, tak si Tě hezky připoutá k sobě. A hádej, jak Ti bude? Co bys měla za život?

Reaguji na Simeek: dle fotografie soudím, že jsi krásná ženská. Je škoda ztrácet čas a trápit se někým, kdo za to nestojí, kdo Tě jenom trápí a neváží si Tě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Uvažuju nad tím ten ve dne v noci. Poslední dva dny, příjdu z práce, řeknem si "ahoj", když mu nedám pusu, tak on mi ji nedá, o objetí si taky neříkám, takže taky není, pak se veme, řekne jen, že jde spát a už ho není. Akorát mě ráno než jde do práce pohladí po vlasech a to je vše. Hlavně se u nás řeší, co se bude vařit. Mě jen překvapuje, že mu to tak vyhovuje. Dle mého názoru je takový vztah sprotě vlažný, ale s jeho pesimistických pohledem na svět si říká, že by mohlo být hůř. Hlavně, jak svým kamarádům předhazuje, jak spolu stále trávíme čas a máme společné koníčky, chodíme se bavit atd. Ale už se jim nesvěřuje, jak často se milujeme, myslím, že by se divili, škaredá nejsem a kámoši mu mě i pochválí, asi by nevěřili, že se mnou nerad sexuje. Když jsem ale na věc, tak mám pocit, jak by ho to i bavilo, ale příště má chuť zas až za měsíc. Teď jen nevím, zda se mám odstěhovat s tím, že si dáme pauzu a nějaký čas vůbec nekomunikovat a nebo konec, ikdyž to výjde nastejno. Zjištění, že po třech letech může přijít krize do vztahu, není zrovna moc povzbuzující. Když ostatní se seznámi, po roce mají mimčo, tak se bojím, s kým si to mimčo jednou udělám. No a podobné otázky mě napadají, dlouhou dobu jsem myslela, že to bude chlap se kterým zestárnem a viděla jsem se, že se spolu smějem i v důchodě v důchodkách u telky.

Reaguji na Simeek: Taky jsem dlouhé měsíce a roky čekala, přemýšlela, zda si dát pauzu nebo to ukončit, ale vždycky mě nějak přemluvil, sotva jsem se zmínila o možném rozchodu... Jenomže to opravdu nikam nevedlo a obávám se, že tak to bude i v Tvém případě. Myslím, že ztrácíš čas. Ten chlap je prostě takovej a nezmění se. Buď se s tím smíříš - budete mít sex jednou za čas, ale budeš se utápět, že Ti ani nedá sám od sebe pusu, sám od sebe se s Tebou nezačne milovat, neobejme Tě, prostě Tě bude brát jako nějakou kamarádku nebo matku, která mu bude uklízet a vařit, nebo se prostě odstěhuješ a uděláš za tím vztahem tečku už navždy. Myslím, že nějaké "pauzy" problémy tohoto typu nevyřeší. Je to na Tobě. Musíš si uvědomit, zda Ti tohle vyhovuje. Neber ohled na bydlení nebo jeho příbuzné a kamarády. Odpověz si na otázku, zda Ti tohle jeho chování přijde normální, zda jsi s ním šťastná.
Uvědom si, že takhle to bude pravděpodobně už napořád. Chceš takový vztah?

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když chlap přestane ve vztahu sexovat má:
1) bokovku
2) neschopnou partnerku
Hledáte problémy, kde vůbec nejsou.

arrow
profile_image
Vercisa
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Greg: To myslíš vážně (nebo je to vtip)? Sex je snad o dvou lidech ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Greg: A nebo chlap nechce, když má chtivou partnerku. No Tvé názory tu opravdu chyběly.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Meggy: Máš pravdu, raději bych to ukončila, ale nechci ho vidět plakat, nechci mu ubližovat. Kdybych měla tu jistotu, že to veme vpohodě, udělám to dávno. Dneska jsem to tak trochu nakousla, neboť se ptal "ty se chceš se mnou rozejít?!" a já na něj "možná" a neřekl na to nic. Pak jsem mu řekla, že na netu je taková diskuze a přímo má jedna slečna (Ty Meggy) skoro stejného chlapa, taky jsem dodala, že už s ním teda není. Říkal jen, že jsem šikovná, ale co bych si tedy představavovala, že je nám spolu fajn. Trošku ten den, kdy se odstěhuju domů oddaluju, ale vím, že brzo posbírám odvahu a půjdu do toho.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Greg: Ty se zde nacházíš pro pobavení ostatních? Exitují i jiné příčiny..

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Greg: Když chlap přestane ve vztahu sexovat má:
1) bokovku
2) neschopnou partnerku
Hledáte problémy, kde vůbec nejsou.

za 3) on je neschopný

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Greg: Ježiši, tvoje názory jsou opravdu kolikrát na Hádám, že nejspíš trpíš nějakým komplexem a proto neustále "ponižuješ" ženy (usoudila jsem na základě tvých dalších příspěvků v jiných diskuzích).

Cituji katula: za 3) on je neschopný

Asi tak nějak.

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Anabel: Moc mě to užírá, přitom se tak snažim, ale někdy taky bouchnu, protože to už psychycky neunesu., takže moc dobře vím jak ti je

Když chlap nemá chuť na sex, tak to je pro ženskou vážně děsně frustrující, na sebevědomí ženský je to hrozný... Čekat a chápat problémy v práci je fajn, ale když se nic nemění, nic s tím nedělá, tak prostě dojde trpělivost, nervy, hrdost.... Nejhorší je přemejšlet: přitahuju ho ještě vůbec?

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Simeek: nechceš ho vidět plakat? Tak je to chlap ne.. i když teda o tom by se dalo polemizovat..to že tě nechce třeba orálně uspokojovat, že je to jakýsi cosi, to je teda fakt otřes...A rozejít se kvůli sexu - tedy přesněji řečeno kvůli žádnému sexu jistě není nic divného - když někdo strádá. To je hroznej zivot, být nespokojený a trápit se. Nedá Ti pusu, a francouzáky na začátku vztahu pouze? To jsem ještě neslyšela...

arrow
profile_image
sseb
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, asi už toto téma není aktuální, ale kdyby někdo poradil, byla bych ráda...
Mám podobný problém jako vy s tím rozdílem, že přítel je opravdu unavený z práce(vstává denně v půl jedné v noci, vrací se kolem 2, 3 odpoledne) a sex ho se mnou baví.Bohužel jsem ale více než náruživá a sex je párkrát v týdnu, ne-li párkrát za měsíc.V sexu si naprosto sedíme, ale ve frekvenci a délce nikoliv.Byla jsem zvyklá sexovat x krát denně i přes více zaměstnání, ale teď s partnerem mám minimum intimností.Lze toto překonat a dokázat s tím šťastně žít nebo je vysvobozením pouze rozchod?Protože čekat, až partner má chuť a hlavně sílu je poměrně flustrující.Lze toto řešit jinak než rozchodem, nevěrou, masturbací, apod.?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené