arrow
profile_image
Gabriela.77
od 12. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti ze studia na MUP či VŠEM v Praze[/u]. Kvůli zaměstnání si potřebuji doplnit ekonomické vzdělání v oboru mezinárodní obchod[u]. Na které škole si myslíte, že se studuje lépe? MUP stojí víc, je také lepší?
Děkuji za názory.

Gábina

P. S. Pro rejpaly, kteří by mi poradili, ať nechodím na soukromou, ale veřejnou školu, vzkazuji, že jednu veřejnou VŠ jsem již v mládí úspěšně vystudovala. Teď by se mi hodilo ještě ekonomické vzdělání a potřebuji kvůli práci studovat dálkově, VŠE v Praze, o jejíž kvalitě nepochybuji, bohužel studium o víkendu nenabízí.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejdřív na okraj; ještě donedávna se MO na VŠE dálkově dal studovat jen v Jindřicově Hradci. A o kvalitě studia na VŠE bych teda pochybovala značně
K tématu: pokud to bude jako kombinovaný studium, tak je to asi úplně jedno, já mám nějaký zkušenosti s MUPkou a tam bych nešla, je tam mj. příšerná organizace výuky.

Teď se budeme dohadovat, kam nejít Já mám zkušenosti s VŠEM. Přesně jako ty, vystudovala jsem jinde a chtěla jsem si doplnit konkrétní "dovzdělání" jen k získání papíru. Na VŠEM byly příšerné administrativní a organizační problémy, neochota pracovníků školy byla horší než na úřadě. Během semestru se měnily podmínky, o tom, že vystudoval kdokoli, kdo si připlatil už bez komentáře. Podruhé bych dala šanci MUP.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené