arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chci se zeptat, jestli musím nutně používat vyvíječ barvy, který se s ní podává.Obsahuje peroxid vodíku a to se mi docela příčí(uzdravuji si ted vlasy), myslela jsem že není potřeba odbarvovat pokud mám už světlé vlasy(barvila jsem se na blond) a chci to jenom přebarvit v barvě mých vlasů? Děkuji za odpověd

Pokud si dáš na vlasy barvu bez peroxidu(vyvíječe), tak ti to vlasy neobarví. Aby se barva aktivovala, je peroxid nutný a vlasy ti to nezničí. Tady si slečno pleteš odbarvování s 9 - 12% peroxidem a barvení s 3% peroxidem, který je pro vlasy téměř neškodný.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji wovel: Tady si slečno pleteš odbarvování s 9 - 12% peroxidem a barvení s 3% peroxidem, který je pro vlasy téměř neškodný.

To bude ono Já sem se jen tak zhrozila, protože už před 2 roky se o vlasy staram jak můžu, takže se tomuhle snažim vyhnout, takže jsem nevěděla
Děkuji

Reaguji na Majiiinka:

arrow
Neprodává v Bazaru

No moje babička už má vlasy bílé jak sníh, ale od přírody bývala tmavě hnědá. No a ona už má své rozumy a tak si dává na vlasy barvy a přelivy bez vyvíječe a drží jí to. Jen je toho míň a rychleji se to vymyje, ale babička věří, že si tím neničí vlasy a zdraví, tak nevím, ale za jsem pro to dát to dokupy a nebo si pak koupit jen tonovací šampon v pytlíčku.

Taky jsem už zkusila dát si na vlasy barvu bez vyvíječe.Nedala jsem jí celou,jen tak čtvrtinu tuby jsem rozmíchala s troškou šampónu,nechala chvíli na vlasech působit a umyla.Vlasy to mírně natónovalo a leskly se.Pár umytí to vydrželo.Přirovnala bych to k INSTANT COLOR z Palette.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené