arrow
profile_image
Lubnaw
od 7. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zarudlá, červená (mnohdy i napuchlá), slzavá, světloplachá víčka, trápí mě již přes 8 let, u oční jsem s tím byl Xkrát, vždy mi napsala kortikoidy, ano pomůžou, na chvíli, ale nechci si je dávat, je v tom samé zlo. Paní kožní říkala, že se s takovým případem ještě nikdy nesetkala, také napsala kortikoidy, druhá mi doporučila mast z letáčku, který měla na stole. Obvodní lékař si už se mnou neví rady, taky to nechápe. Nedávno preventivní prohlídka, všechno v pořádku. Antihistaminika mi nikdy žádné nepomohla. Víčka musím mít VŽDY něčím natřená, nyní používám velmi dlouhodobě přírodní Lanolín, asi mi nejvíce sedí, ale rád bych své víčka a oční okolí zachránil, musím mazat i 20x denně (nepřeháním), hodněkrát v noci, je to k nevydržení, jak to někdy pne. Chci zachránit svá víčka a normálně fungovat, je to šíleně omezující, hlavně pracovně. Člověk se bojí někam jít, aby se mi to jen tak nezhoršilo.
Vyzkoušeno: Ellidel, Protopic, Fungicidin, Bílá toaletní vazelína, Zinková mast, Bambucké máslo, Měsíčková mast, Oční krém od Mary Kay, Sudocrem, Čtyřkvětová mast s bezem, Infadolan, Calcium mast, Borová mast, Psilo-balsam, Lipobase Repair, Expicial u Lipolotio, Protopan Local Cream, Framykoin, Balzám atopikderm, Tekutý pudr, Ophthalmo-Azulen, Ophthalmo-Septonex, dál si nevzpomenu.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

28

Na alergologii jste byl? Jakou používáte zubní pastu, šampon a kosmetiku na obličej? Tohle můžou způsobovat sulfáty v kosmetice a paradoxně i v pastě která vůbec s očima nepřijde do styku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené