Petrůů
Myslíš jako že by si taky dávali silikony? :-))

arrow
profile_image
Zuzkaaa
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ronnie
Na diskuzi plastická chirurgie nedávno psal travestita, že by chtěl silikony a doktoři mu odepsali, že neni problém a prý se to u chlapů dělá líp než u nás ženskejch-to je hrozný =o).

No,když se teda diskuze zvrtla na toto téma :O)

Tak tady je něco :-))

arrow
Neprodává v Bazaru

Petrůů Ty chlupy jsou dané jiným rozložením hormonů. Např. když se nechá žena přeoperovat na muže, tak jí pak podávají testosteron a další a tím pádem začne mít hlubší hlas, jinak se jí ukládá tuk a taky se jí objeví ochlupení. Naopak u mužů,když jim začnou dávat ženské hormony, částečně ochlupení ztrácí, ale i tak se pak chudinky musí holit asi víc než my ženy od narození...

arrow
Neprodává v Bazaru

Zuzkaaa Vždyť v Americe si už chlapi nechávají dávat silikonové výplně do prsou normálně. A i na ruce a třeba hýždě, aby vypadali bez práce svalnatěji.

arrow
profile_image
Zuzkaaa
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dejnicka
Tak to maj dobrý =o).

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Chlupy sou proto, že chlap měl za úkol rodinu bránit a bojovat s případnou zvěří. u zvířat a původně i u lidí chlupy fungujou tak, že v případě strachu a přípravě k boji se naježej a chlap/zvíře (no prostě vlastně totéž:-) ) poté vypadá větší a mlže zastrašit protivníka. taky fungovaly jako ochranná vrstva kůže - žena u ohně a v jeskyni ji nepotřebovala tolik jako muž v lese - před narušenim čimkoliv plus před zimou.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Petrůů: prostě to tak je. a proč některej je chlupatej víc a jinej míň, to je jako se ptát, proč nemaj v ruce kyj. prostě je jiná doba a chlupy nejsou už potřeba, tak mizej. časem zmizej úplně, stejně jako něktreý části těla se vyvinou, nepotřebný zakrněj. a na otázku, jestli bůh něco věděl nebo nevěděl, radši odpovídat nebudu, strhla by se tu debata jinam než je Muži a my.

jo a nemyslim si, že ty, co nemaj chlupy, sou sralbotkové. oni sou chlapi srabi všichni, ať sou chlupatý jak zvěř nebo ne :-D

arrow
profile_image
Zuzkaaa
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bajka o lišce

Byla jednou jedna liška a ta žila se svým lišákem. Protože se měli rádi,pomilovali se a liška otěhotněla. Za čas porodila malá selátka.Byla z toho nešťastná, běhala po lese a plakala. Potkal ji vlk a ptal se, proč pláče. Liška mu vše řekla a vlk jí navrhl, ať se pomiluje s ním,
určitě to dopadne lépe. Tak se pomilovali a liška opět za čas porodila malá selátka. Zoufalá běhala po lese, plakala, až potkala medvěda. Když mu vylíčila, proč pláče, navrhl jí medvěd, aby se s ním pomilovala, že už to teď bude určitě v pořádku. Tak se pomilovali a za nějaký čas liška opět porodila malá selátka...

PONAUČENÍ: Je úplně jedno, s kým spíš. Všichni chlapi jsou svině...

Ale tak zas aby jsme jim nekřivdili moc! Já osobně jsem s přítelem spokojená je pozornej hodnej má na mě trpjelivost. Jasně, že mě někdy štve asi jako já jeho...ale bez něj by to nebylo ono!!! Co holky....????

Zuzkaaa
Petrůů
Holky světlé vyjímky existují,věřte mi :)) a někteří se dají ještě i tvarovat :)) ale jen do času...

Tak jsem se sem pokoušela vložit obrázek, abyste viděly na co máme doma chlapy, ale jaksi mi to nebere! Asi chlapi stávkujou!

arrow
profile_image
Tajza
od 29. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to je goool holky
Tyhle stránky si pročítám poprvé,ale musela jsem si na chvíli odskočit a zapomněla jsem tuto stránku zavřít.Můj starej na to houk a říká mi:"ŽE DO TOHO FURT ČUMÍŠ KVŮLI TĚM VAŠIM KSICHTOVÝM PROBLÉMUM,TO JEŠTĚ TRÁVÍM.ALE ŽE TAM TED BUDETE POMLOUVAT CHLAPY,TAK TO TĚ OD TOHO NEODTRHNU UŽ VŮBEC!NEDÁ SE TO NĚJAK LÉČIT?"
Ještě že mi do mého nooteboku jinak neleze!
Tak až se stanu závislá na stránkách omlazení,budu mít jiný problém,než zjišťovat která plastika je třeba.HIHI

Tak když mi nešlo vložit na co máme doma chlapy, tak alespoň jak chlapi pečou vánoční cukroví...

Já nesnáším namachrovaný chlapíky,co mají spoustu keců,jak jsou dokonalí,co všechno mají,že nic není problém...
Naprosto mě třeba odpuzujou chlapy s culíkem-já mám prostě pocit,že si tím něco kompenzujou,něco za tím schovávají..

:-(

:-(

:-(

Avi
Taky se říká že když má chlap knírek, že tím něco zastírá :)) většinou má nějaký problém - sám se sebou, nebo s něčím jiným... :))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené