arrow
profile_image
buck1
od 8. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě než se seberu a někam zajdu, raději si ještě předtim vyslechnu, jak by jste se tvářili na kluka, co chodí do kosmetickýho salonu? Asi si řeknete že je to fakt divný (ja si to říkám teda taky), ale už si vážně nevim rady a strašně mě to vadí. Asi před půl rokem, jsem měl nějaký problémy se suchou pletí, což jsem řešíl u kožního a asi 2 měsíce jsem měl kortikoidy a potom ok. Ale zrejmě od té doby mám neustále zarudlé tváře, někdy víc, někdý míň, dokonce jednou to zmizlo asi na den úplně. Alergie to být nemůže, neboť jim jen opravdu "vyzkoušený" jídla. Nebaví mě furt zkoušet nějaký vzorečky, tak mě napad právě kosmetickej salon, asi jako poslední možnost. Ale zní to hrozně, ja vím...

Tak toho mého, ač se rád opečovává, bych tam nedostala, to vím určitě, ale já osobně na tom nevidím nic divného, kor když máš problémy s pletí, být Tebou, tak tam normálně jdu. A kdo se bude koukat divně...jeho problém.

Mně to teda hrozné nepřijde. Máš problém a chceš ho vyřešit, známý na kosmetiku chodí rád. Pak asi záleží na tom, kde žiješ, na nějaké malé vesnici by s tím možná problém měli, ale vykládat to každému na potkání asi nebudeš, takže no problem.

arrow
profile_image
engel2m
od 25. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně to rozhodně divné nepřijde

arrow
profile_image
adio2katka
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

není to hrozné, tvé pleti by to mohlo i prospět! Žádný strach a vydej se do kosmetického salónu, přeji hodně štěstí

Cituji buck1: kosmetickej salon, asi jako poslední možnost. Ale zní to hrozně, ja vím...

Já myslím, že to vůbec nezní hrozně. Mám dlouholetou kosmetičku (dělá i nehty a pedikuru) a chlapi tam chodí běžně. Já osobně na tom nevidím nic divného.

Určitě si tam zajdi, není to nic divného. Já sama jsem vystudovaná kosmetička a občas příteli udělám ošetření pleti.

Já bych tam toho svého taky nedostala.Stačí,když mu něco s obličejem dělám sama a když vidím ty jeho obličeje stačí mi to..co by pak s ním musela dělat chudina kosmetička
Ale taky bych ho tam nejradši poslala..Má hodně rozšířené póry a ne a ne se toho zbavit

Ale určitě tam jdi.Ono to v dnešní době ještě není až tak moc běžné,aby na kosmetiku chodil i muž nebo by i šli chlapi, ale někteří lidé se dívají na ně tak blbě s otázkou ve tváři - to myslíš vážně?, že tam radši ani nejdou,aby je druzí nepomluvili a nesmáli se jim.Není se vůbec za co stydět a já myslím,že je to úplně normální

nepřijde mi to divné. Minimálně pedikúru můžu přímo doporučit, protože kolikrát co mají chlapi na patách, to je šílený nevím, jak bych se tvářila na chlapa, který má pleť jak dětskou prdelku, chodí na masky, liftingy, barvení obočí a nechává si stříhat nehtíky apod., ale pokud má chlap s pletí problém, tak mi přijde naprosto normální a chválihodné, že s tím chce něco dělat.

buck1 Hrozně to opravdu nezní.

Chápu, že pro člověka žijící na vesnici nebo maloměstě, by taková návštěva místní kosmetičky mohla mít i fatální důsledky, no, předsudky jsou hold sviňa, přeci jen tu pořád žijeme v takovém malém socialistickém středověku.
Ti chlapi to také, v jistých směrech, nemají někdy lehké.

Nicméně v salonu, který má ve své nabídce služeb přímo uvedeno i ošetření pro muže, se jistě nebudeš cítit hloupě a nikdo tě přece nenutí hlásit do světa informaci o tom, jakým způsobem si čistíš pleť nebo že si ji vůbec čistíš.

Pokud máš problém s pletí, pak se na ošetření určitě k nějakému osvědčenějšímu odborníkovi objednej, určitě ti poradí s výběrem vhodných kosmetických přípravků a způsobem jejich nanášením. Svými vlastními experimenty s kosmetickými přípravky si můžeš do budoucna zadělat na přecitlivělou pleť nebo další kožní problémy.

arrow
profile_image
buck1
od 8. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jsem rád, že to vidíte takto. Ono mě ani tak nejde o to okolí, ale spíš o ten vlastní pocit, že bych měl chodit do kosmetickýho salonu, mě zní fakt hrozně babsky). Ale jak tu padlo, asi furt žijeme ve středověku a není na tom nic špatnýho. Kdyby mě to tak neskutečně nevadilo, nikam bych nešel Je tedy lepší vyhledat nějaký salon, co nabizí i služby pro muže, nebo můžu klidně do toho "ženskýho"? Znám tu v okolí totiž jeden, kde jsou fajn lidi ale o šetření mužů tam není ani zmínka, tak nevim...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené