arrow
profile_image
Renatha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Čau holky,asi rok jsem chodila na melír a včera jsem byla u kadeřnice a nechala celé vlasy nabarvit nejsvětlejší blond. No vlasy mám žluté :/ ...A to mě to barvila na dvakráát.Nevím jestli k ní už půjdu.Říkala mě,že mám přijít za měsíc a přetře mě to ještě jednou a bude to lepší(světlejší).No tak jsem si říkala že teď ten měsíc to budu nějak napravovat silver šamponem a za ten měsíc že bych si mohla koupit v kadeřnických potřebách sama nějakou nejsvětejší platinovou blond a za ten měsíc si to zesvětlit sama,stejně jako mě to dělá ona dá na půl hoďky ke kořínkům a potom na dvacet minut rozčeše po celé délce.Myslíte že je to dobrý nápad? Už nemám odvahu jít k nějaké kadeřnici. A popř.jaká barva by mě to mohla to žluté stáhnout?(jaká vám to stáhla)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

je tady někde téma, o barvení na blond doma, zkus ho pročíst, jinak radím, aby jsi k tý kadeřnici už nešla, když nedokáže správně nabarvit vlasy, příště se ji to nemusí taky povíct

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji skarma007: jinak radím, aby jsi k tý kadeřnici už nešla, když nedokáže správně nabarvit vlasy, příště se ji to nemusí taky povíct

Přesně tak, už bych k ní nešla. A doma bych na ty vlasy taky nesahala, protože je máš melírovaný a teď na nich barvu, takže bys je akorát čunčila. Ale silver nic nezkazí.

arrow
profile_image
Jucka
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tu žlutou stahuj silverem a nebo bych zkusila nějaký blond popelavý přeliv

Sama jsem chodila na blond ke kadeřnici...taky jsem byla nejdřív žlutá. Ale házet si na dvakrát odbarvené vlasy další platinu, to je trochu riziko. Fakt bych doporučovala trochu počkat...pokud je to opravdu špatný, zkus od Lorealu ty barvy bez amoniaku, já si tím částečně napravila oranžové odrosty...nebude to stoprocentní, není to klasická barva, ale to nejhorší to zachrání...měla jsem ten nejsvětlejší odstín blond, něco jako ledová perlová blond.

arrow
profile_image
Renatha
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak silver šampon mě s tím neudělal nic.Tady už je to silnej tah- Když jsem si dříve ještě zkoušela udělat ''melír'' sama,měla jsem ho žlutej a silver ho úplně vybělil.A tady s tím hnusem to neudělalo ani *** Zavolám ještě jedné kadeřnici od známé co ta by mě s tím tak za měsíc mohla udělat ..Nebo myslíte,že by nějakej ten přeliv nijak neuškodil,kdybych si to tak za dva týdny dala ? Uvidím no nějak se rozhodnu.Tak barva vypadá jako taková ta teplá(zlatá)blond a to se mi vůbec nelíbí. :-/

arrow
profile_image
procinko
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus palette color shampoo 310, vlasy budeš mít do bíla. Diskuze tady už jsou.
http://barvy-vlasy.heureka.cz/palette-color-shampo o-stribrna-310/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji procinko: zkus palette color shampoo 310

To bych nedávala, pokud nezabral silver šampon, tak tohle s tím nehne.
Jinak moje dlouhleté zkušenosti s blond barvou. Ze začátku mi stačil odbarvovač a měla jsem luxusní světlou blond, hodně ženských se mě ptalo, co je to za odstín. Pak jsem šla na tmavo a zas na světlou, tentokrát to šlo mnohem hůře. Ale podařilo se. Akorát od té doby jsem to měla od kadeřnice vždycky trochu do zrzava hlavně u odrostů - nechápu, co to je poslední dobou za barvy... A další poznatek, Garnier nejsvětlejší blond mi udělala krásnou blond barvu, stejně tak loreál, a pak stejná barva mi udělala jindy odstín do zrz. Takže to možná nebude jen kadeřnicí. Každopádně jsem zjistila, že když si dělám vlasy sama (včetně stříhání), tak výsledek je jak od kadeřnice, tudíž už jsem na ně taky rezignovala... Třeba minule jsem jí nechala za úpravu vlasů litr a to mi na hlavě fakt udělala to, co si umím udělat sama (viz. i co mi řekly kamarádky). Kvalitní profesionálku je dnes těžké hledat...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo a mimochodem silver mi, když mám do zrz odrosty, nepomáhá, někomu tady ano? A to mám od Matrixu, ten je fajn.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Merrisska: silver mi, když mám do zrz odrosty, nepomáhá

Je rozdíl mezi zrz a žlutou. Silver se zrz nehne, ale žlutou dokáže hezky stáhnout do bíla - nebo aspoň mně teda jo.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Merrisska: Jo a mimochodem silver mi, když mám do zrz odrosty, nepomáhá, někomu tady ano? A to mám od Matrixu, ten je fajn.
Ne, na zrz Silvery nepomáhají snad nikomu!

Cituji Lady Flame: Je rozdíl mezi zrz a žlutou. Silver se zrz nehne, ale žlutou dokáže hezky stáhnout do bíla - nebo aspoň mně teda jo.

Ale ne kuřátkově žlutou. Dokáže stáhnout jen světlou žlutou, řekla bych tu nejsvětlejší.

Cituji Jucka: tu žlutou stahuj silverem a nebo bych zkusila nějaký blond popelavý přeliv

Taky bych používala Silver. No, je to těžké takhle radit. Nejlepší je nechat si udělat hodně hustý blond melír po celých řadách a pak jen občas vlasy umýt Silver šamponem a je to. Než potom řešit, co na odbarvené vlasy.
Kadeřnic bych se bála, co se týče blond barev, jedna mi kdysi místo blond vykouzlila takovou divnou narůžovělou barvu, druhá mi tu její růžovou stáhla na kuřátkově žlutou, místy zrz. Pak jsem dostala rozum a přešla na melír a jsem spokojená.
Na tvém místě bych 6 týdnů počkala. Má se čekat 6 týdnů, ať si vlasy "odpočinou", trochu zregenerují, ať si je nespálíš, ať ti neupadnou. A pak bych na ně dala L´Oreal Casting 1021 - to je ta nejsvětlejší blond, ta mi osobně vždy chytala úplně bíle.

Sama si to doma neodbarvuj, to akorát vlasy spálíš. Pokud to chceš ještě světlejší, svěř se kadeřnici (pátrej po nějaké dobré) a pokud chceš třeba lehce tmavší, ale chladnější, dej si na to přeliv (klidně sama).

Cituji LifeTastesGreat: pokud chceš třeba lehce tmavší, ale chladnější, dej si na to přeliv (klidně sama).

Cituji rosa.blanca: L´Oreal Casting 1021

To je zrovna ten přeliv, na který jsem myslela

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené