arrow
profile_image
Siju
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Angela
Aha, takže jedeš bez pauzy, tak to jó

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maliis

Ani nevíš, jak Ti rozumím

Mám totiž úplně stejný problém. Gravistat 125 jsem měla také, pomohl mi, ale jen na rok .
Ale potom začlo opět špinění a záněty na které jsem dřív netrpěla. Bylo to tím, že obsahovalo hodně ee.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Beru už pár let Pramino pro lepší pleť a maximální spokojenost

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, už asi tři týdny beru Yadine,ale poslední dobou zjištuju,že od jeho užívání, mám menší chuť na sex a tolik si ho neužívám. Stalo se vám to taky? Jestli to bude pokračovat, tak ji asi vysadím.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pussydeluxe
mám menší chuť na sex a tolik si ho neužívám. Stalo se vám to taky? Jestli to bude pokračovat, tak ji asi vysadím.
Možná na tom něco bude... Když jsem jí brala, tak jsem měla problém s orgasmem, ale jak jsem ji přestala brát byla jsem jak urvaná ze řetězu

arrow
Neprodává v Bazaru

Fiffti[b][/b]
Ty jo,tak to nevím co budu dělat. Zkusím tomu Yadinu dát ještě šanci, příp. až dodělám balení, tak zkusím přejít na jinou značku. A při nejhorším si budem muset s přítelem zase začít dávat pozor.

arrow
profile_image
renti_2
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bufinka
ahojky, po vysazení jsem potom měla zpoždění o týden Pak jsem se na to ptala doktora a ten mi po vyšetření řekl, že budu mít tak zpravidla 10-14 dní zpoždění, tak ať se neděsím že to bude normální

arrow
profile_image
Siju
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem byla příklad, že co prášky to špinění, po čase se vždycky objevilo, tak jsem potom prášky přestala brát, potom zase začala s Evrou objevilo se mi to po čase i u ní, přešla jsem na Nuvaring - vag. kroužek a už ho mám rok a špinění žádný, dokonce jsem si párkrát vzala i dva za sebou a dobrý, vydrželo
Teď by mě lákalo nehormonální tělísko, ale bojím se

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pussydeluxe
No ono si nevybereš... To utržení trvalo tak 2 měsíce a teď je to zase celkem normál... Já kdybych otěhotněla tak by mi to nevadilo, ale uším, že ty jsi docela mladá tak sama musíš zvážit co je pro tebe přijatelnější... Zkus vydržet aspoň 3 měsíce a uvidíš, tak dlouho trvá než si tělo zvykne...

arrow
profile_image
Olina4u
od 16. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už mám druhou Mirenu - vnitroděložní tělísko s hormonálním depositem
první jsem měla 5 let naprosto bez problémů
druhou mám už 3. rokem a taky ok
skoro vůbec nemenstruuju a je to super - zlepšily se mi vlasy, nehty, všechno

vypadá to že s tou současnou už vydržím až do přechodu...

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já mám ted tu pausu a chci jít do YADINE.

Prý se po něm nešpiní a dobře působí na plet..........co vy na to moje holky))

Takže, vlásky konečně, pomaličku přestávají padat, teď jen ať se vrátí do původního stavu a jsem spokojená...používám Yadine 5 měsíců, na pleť ani špinění si stežovat nemůžu. vše supr

arrow
Neprodává v Bazaru

Christi84
Já jsem Yadine brala před 2rokama na tři měsíce, špinění žádné,ale akné se mi nezlepšilo. Teď ho beru znova, akorát jsem dobrala první plato,ale dost se špiním. Po celou dobu braní toho plata. Není to moc příjemné. Je to výtok hnědé barvy, který mám každý den. Myslíte si,že mám s tím jít na gyndu?

arrow
profile_image
mona
od 31. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pussydeluxe
ja beru Minisiston a nemůžu si stěžovat,ten výtok hnědé barvy sem si taky zažila a bylo mi od dr. řečeno,že se to může stát, když se tabletky neberou ve stejnou dobu,tak nevím.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

pussydeluxe
To je normální, tělu trvá chvíli než se s tím srovná, do 3 měsíců by to mělo být ok, ještě vydrž...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené