Jen se chci zeptat jestli nějak nevadí, že jsem objednaná na roční prohlídku na gynekologii a beru druhé platíčko antikoncepce v kuse,měla jsem menstruaci na začátku ledna, nevadí to na vvyšetření? Děkuji

Ne.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cytologie se správně má dělat těsně po menstruci, ale většina gynekologů to stejně moc nedodržuje (protože jsou pohodlní to slaďovat s volnými termíny v ordinaci), takže to tvému gynekologovi zřejmě vadit nebude, spíš je to škoda pro tebe, cytologie těsně po menstruaci by byla průkaznější.

Kvůli problémům spojené s menstruací přebírám celé balení Jeanine, menstruaci tedy mám jen jednou za čvtr roku. Mám to od gynekoložky schválené. V pondělí jsem u doktorky byla na preventivce s tím, že jsem přebrala o platíčko víc, takže jsem menstruovala naposledy v listopadu a jestli to tedy nevadí. Ona že ne a cytologii mi normálně dělala bez jakékoliv poznámky. Možná to může znít, že je má doktorka laxní, proto musím zdůraznit, že je velmi pečlivá a mámě dokonce dá se říct zachránila život. (všimla si něčeho, co předešla gynekoložka přehlédla)

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevadí, taky jsem byla na kontrole při braní druhého plata v kuse.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené