Šla jste některá z vás Pochod přes 3 hrady ve východních Čechách? Má se jít zítra a já mám trochu strach, jestli to budu zvládat. Máme sice jít jen 15 km, ale přítel mě straší, že je to docela dálka a abych to zvládla. Nemám kondičku a mám nadváhu, ale věřím, že bych to přežila.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Tak dle mého není 15 km zase takový problém A to jsem lehká astmatička.......když je to po příjemné cestě (ne po asfaltce) amá člověk příjemnou a zábavnou společnost, tak je to jak nic

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

15 km se psem běžně nevidím v tom problém, to dáš v klidu i jako netrénovaná.Max. to pocítíš druhý den .

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak nohy tě určitě bolet budou . Ale zvládnout se to dá i bez tréninku.

Bolest nohou je nepříjemná, ale snad udělám něco pro své tělo. Snažím se teď hubnout. Nerada se nechávám do něčeho nutit, nemám potřebu dosahovat nějakých cílů, být v cíli první, tak snad se přítel nenechá strhnout davem a nepoběží. A snad nebude pršet.

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, jak moc velkou máš nadváhu, ale 15km bez zátěže, když se to rozloží do celého dne, je myslím si zvládnutelných. Pokud je přítel gentleman, veme jeden bágl pro oba a ponese ho sám.
Důležité podle mě je, jestli chodíš ráda, a není pro Tebe i krátká procházka vyložený opruz.
Osobně jsem absolutně netrénovaný člověk, a když myslím absolutně, tak opravdu absolutně, jednou za sto let si zajdu na jógu/pilates, a pak zase jezdím dalších sto let MHDčkem/autem (mám problémy s kyč. klouby, takže moc sportů nepřipadá v úvahu). A nedělá mi problém jedna naše tradiční akce - pravidelně jednou za rok 15-20km pěší výlet (v podhorském terénu), navíc jsem maniak do focení, takže se stále někde zastavuju a fotím kytičky, pak samozřejmě dobíhám skupinu, která už mi mezitím stihla utéct, pak tu skupinu zase klusem předbíhám, abych si je mohla vyfotit všechny zepředu zapochodu... No prostě blbka, oproti ostatním si takhle naběhám ještě další dva kiláky navíc
Jo, na druhý den cítím všechny kosti dolní poloviny těla, ale stojí mi to za to!

Copak bolest nohou, ale spíš se bojím, abych to udýchala a nekolabovala a hlavně mám obavu z těch kopců, ty teda nesnáším.

Nevím no, mně těch patnáct bohatě stačí. Ale buď ráda, že nebude pražit slunko, to by bylo horší

Cituji tivoli: Nemám kondičku a mám nadváhu, ale věřím, že bych to přežila.

No tak sis odpověděla sama

nezjistíš, dokuď to nezkusíš Já bych procházku po hradech brala hned! to si nenechej ujít

To mě taky natíkaj a pak večer třeba nemůžu ani bolestí usnout, pomáhá mi pak studená noha. Ale zas lepší než sedět doma a uklízet jako každou jinou sobotu.

arrow
profile_image
ImAdu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně myslím, že se to dá zvládnout naprosto v pohodě

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud půjdete vklidu a pomalu (určite se nebudete nikam hnát ) tak bych se toho vůbec nebála. Já dlouhé procházky/tůry miluju- člověk je pak tam hezky unavený
A budete mít výhodu, že nebude pražit slunko, to by bylo horší

arrow
Neprodává v Bazaru

15 kilometrů opravdu není moc a jestli to nepojmete jako závod a budete dělat přestávky, tak naprosto v pohodě Není se čeho bát, jen si vem dostatek pití a pohodlné boty

To jo, vody musím mít dost. Hodně piju, ale taky se hrozně potím. Ano, pomáhá mi hlavně studená voda Trochu mě odrazuje, že je ten pochod taková davová akce, asi se budu před těmi davy lidí budu stydět, celá zpocená a ufuněná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené