arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte.

Prosím, poraďte mi dobré lieky - výživový doplnok , najlepšie na prírodnej báze, na menopauzu. Mama je už zúfala, máva hrozné návaly horka a s tým spojené aj zmeny nálad.

Dakujem za každý typ.

Alessandro, mě hrozně moc pomohl červený jetel.
Taky jsem se o nehormonální léčbu hodně zajímala a zjistila jsem, že právě červený jetel obsahuje nejvíc fytohormonů/fytoestrogenů, které velmi pomáhají ženám hlavně v přechodu a to jak s tělesnými, tak psychickými problémy a proto jej i gynekologové zařazují mezi léky a nejen mezi tzv. doplňky stravy.
Myslím, že v současné době roste na všech loukách a proto je škoda ho kupovat, kromě toho léky z něj stojí kolem 500 Kč na měsíc.
Já jsem si loni natrhala asi 1/2 kila květů a naložila je do 40% vodky. Po čtrnácti dnech jsem zcedila a dala do tmavé lahve. Kapala jsem si 3x30 kapek denně a pokud mi bylo hodně zle, tak i jednorázově 50 kapek. Výsledky se dostavovaly ihned.
Pro začátek, dokud se kapky nevylouhují, může maminka pít několikrát denně odvar/čaj z jetele. Pomáhá taky skvěle.
http://www.celostnimedicina.cz/cerveny-jetel-a-fyt oestrogeny.htm
Ještě jsem chtěla napsat, že již rok beru pravidelně hořčík a vápník. Tyto stopové prvky mi taky hodně pomohly, hlavně na deprese.

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: Ďakujem velmi pekne za tip, to by ma určite nebolo napadlo, a pritom to má človek rovno pred nosom. Ešte som sa chcela spýtať, keď ste toho 1/2 kila kvetov naložila do tej 40% vodky, v akom pomere? Teda že kolko bolo tej vodky? Okrem toho ste už nič iné nepridávali?

Alessandro, tykej mi.
Asi půl litru. Prostě je dej do sklenice zalej, aby byly ponořené. Kapky jí vydrží i dva roky, protože potom už je může užívat obden, nebo jen 2x za týden. Uvidí sama, co ji bude vyhovovat.
Kromě toho hořčíku a vápníku už neberu nic.

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: Ďakujem, práve som ho bola nazbierať Prosím ťa, ešte som sa chcela spýtať, keď si bude robiť z toho čaj, majú byť kvietky usušené, alebo nemusia byť?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené