arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: přerušovaná soulož je hezká cesta jak brzo otěhotnět

Je potřeba dost velké množství spermatu, aby došlo k otěhotnění, rozhodně na to nestačí kapka lásky..a když se udělá vždy včas mimo mě a mezi milováním se vyčůrá, je to bezpečné.. a jelikož se s přítelem vídám 1x za týden, tak máme na otěhotnění jeden pokus za měsíc a tenhle měsíc jsem ovulovala včera, od soboty daleko, do soboty taky daleko.. napíšu sem za rok, jestli už náhodou nejsem neplánovaně v tom, OK? H.

Cituji hradecanda: Je potřeba dost velké množství spermatu, aby došlo k otěhotnění, rozhodně na to nestačí kapka lásky..

k oplodnění stačí jedna spermie,takže ti přeju fakt hodně štěstí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: k oplodnění stačí jedna spermie,takže ti přeju fakt hodně štěstí.

to vím taky paní děsně chytrá.. ale musí sakra zabojovat, podporovaná ostatníma, aby se tam dostala.. mnoho mužů je neplodných právě proto, že mají málo spermií.. mám zdravotku a o tomhle dost vím.. hádat se nebudu, jak píšu výše, pokud to partner stihne včas ven, já se nebojím..

Při jedné ejakulaci se do vaší partnerky dostane přibližně dvě stě milionů spermií. U zdravého muže by patnáct až čtyřicet milionů spermií z nich mělo být schopno oplodnit vajíčko. Ale jen přibližně čtyři sta z nich přežije po ejakulaci a pouze čtyřicet se probojuje skrz prostředí vagíny a dosáhne vajíčka, které by v ideálním případě měla jedna z nich oplodnit.

http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=muzs ka-neplodnost-kdyz-se-nedari-pocit&cisloclanku=201 0110020
H.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na hradecanda: to je fajn, že o tom dost víš, ale i z "kapky lásky" lze otěhotnět. Něco si o tom přečti. I tam jsou výkonné spermie.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Zimonka: No to teda nevím, jak se to naučit jednou to nestihne a je průšvih

Ono nejde o to, že to nestihne, ale již během sexu je z penisu vylučovaná tekutina pro neutralizaci moči a ta již obsahuje sperma. Sice málo, ale je tam

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji hradecanda: Je potřeba dost velké množství spermatu, aby došlo k otěhotnění, rozhodně na to nestačí kapka lásky

Zajímavé. Proč jsem tedy těhotná? Ještě že jsem si za mlada nepřečetla tvé úvahy. Opravdu stačí kapka.

arrow
profile_image
popina
od 12. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, jestli je hormonální antikoncepce přežitek, spíš se mi zdá, že postoj k ní je něco jako "nové náboženství". Ti, kteří ji odmítají, mají spousty plamenných argumentů o tom, jak je hrozná. Ti, co ji berou a podporují (+ gynekologové), zase druhou stranu obviňují z hysterie, mastičkářství atd. atd. Já jsem ji 8 let brala, a pak jsem ji ze zvědavosti vysadila - že když to půjde, zůstanu bez ní. Zmizela mi celulitida, vrátila se mi stále dobrá nálada a chuť na sex. Jenže taky mi všude vyskákaly beďary a začaly mi padat vlasy. 4 měsíce se nedostavila menstruace. Po debatě s gynekologem, kterému opravdu důvěřuji a neviním ho rozhodně z nějakého lobby pro farmaceuty, jsem začala brát HAK znovu. Díky mé pauze jsme totiž přišli na to, že mám přemíru mužských hormonů a díky nim polycystické vaječníky. Trpí na to neuvěřitelné množství mladých holek a bohužel lékaři pořád nevědí proč a co s tím. Budu brát HAK ještě chvíli, než budu chtít mimčo, a udržím si tak vaječníky v klidu. Potom mi je zase umělými hormony "probudí k životu", přetrpím beďary a mastné vlasy a snad se mi povede otěhotnět. Chvíli jsem pomýšlela na to, že to zkusím zvládnout sama - bylinkami, čajíčky a já nevím, čím ještě. Abych pravdu řekla - nechce se mi nad tím maturovat, s nejistým výsledkem. Gynex jsem brala celé 4 měsíce a byl mi víte k čemu. Podle lékaře se ale možná vše spraví samo po prvním dítěti. Takže nezbývá než doufat. Pro mě teď HAK není přežitek, ale způsob, jak se udržet v klidu a zdraví do doby, než budu chtít mít rodinu. Všem, co jim tělo funguje, jak má, i bez umělých hormonů, můžu jenom závidět. Mít to tak - HAK bych nebrala...

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na popina: hmm, ale před braním HAK jsi těmi polycystickými vaječník netrpěla, že?

arrow
profile_image
popina
od 12. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucrezia: Těžko říct. Menstruaci jsem i předtím mívala spíš sporadicky, takže je možné, že ano - trpěla. Jenže jsem byla hodně mladá, gynekolog to neřešil, neudělal mi ultrazvuk, na kterém by je třeba viděl. Dal mi HAK se slovy "nasadíme uzdu vaší umělecké menstruaci" (kdo by v osmnácti protestoval, že...) a bylo vymalováno. Samozřejmě člověka napadá, jestli za ty polycystické vaječníky nemůže vlastně HAK, když je toho poslední dobou tolik... No vlastně mě nejvíc děsí, že to je takový "banální" problém a lékaři pořád neví proč a co s tím?! V době, kdy uměle oplodňujeme, klonujeme a já nevím co ještě. Nenašla jsem jedinou rozumnou studii na to téma a to o tom syndromu lékaři vědí už několik století (ano, byl tu dlouho před hormonální antikoncepcí).

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě hlavně překvapují už dospělé ženy, které spoléhají na to, že to jejich partner prostě "umí". Skvělý příklad pro holky staré jako já, které se po přečtení třeba nebudou chránit a střední školy budou vesele plný mamin To opravdu radši nějaké hormony, než v prváku vozit kočárek

arrow
profile_image
katka__s
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Gab123: To opravdu radši nějaké hormony, než v prváku vozit kočárek

Anebo se sexem nezačínat tak brzo Opravdu jsou teď všichni v 15 připraveni na sex? Jsou schopni nést následky svého jednání? Bude mi 22 a před těmi 7 lety (je strašný jak to letí) byl málokdo v 15 letech připraven na sex (i když ho provozoval).

Ale ať nejsem jenom OT. Brala jsem HA necelé 3 roky, na začátku září jsem ji vysadila.

Zatím pleť stejná jako při braní HA (sem tam pupínek),
na menstruaci čekám,
nálada o mnoho stupňů lepší,
přijdu si míň nafouklá (při HA jsem si přišla jak balon).

Celkově jsem ráda, že jsem ji vysadila. Jsem veselejší, míň plačtivější a míň výbušná. Na ochranu používáme kondom + Pharmatex a rozhodně to v ničem nepřekáží a nezdržuje

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji popina: Nevím, jestli je hormonální antikoncepce přežitek, spíš se mi zdá, že postoj k ní je něco jako "nové náboženství". Ti, kteří ji odmítají, mají spousty plamenných argumentů o tom, jak je hrozná.

Tak třeba tato diskuse je plná žen, které ji braly (a chtěly ji brát), ale objevilo se u nich tolik negativních projevů a vedlejších účinků, že to vzdaly. To se mi nezdá jako předpojatost a zbytečné zveličování - ony "plamenné argumenty" jsou často jen oznamováním faktů o tom, co všechno HA umí a dovede.

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji monca114: Ono nejde o to, že to nestihne, ale již během sexu je z penisu vylučovaná tekutina pro neutralizaci moči a ta již obsahuje sperma. Sice málo, ale je tam

No to já vím

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji katka__s: Anebo se sexem nezačínat tak brzo

No já jsem sice ve čtvrťáku, ale ani tak bych dítě nechtěla....takže v kolika letech začínat se sexem? Až tehdy, když budeme chtít dítě? Takže sex až po svatbě? na to bych nepřistoupila, na sexu nevidím nic špatného. Někdo se na to cítí už v patnácti, tak proč ne? (a ne, není to můj případ, já s tím v patnácti vážně nezačala). Hodně uhozené mi připadá mít sex pod 15 let, to jsou ještě vyloženě děti a rodiče by si děti měli pořádně hlídat....není výjimkou, že třináctiletá děcka už chodí na diskotéku a dokonce je v mém okolí i případ těhotné třináctileté dívenky...trochu moc. Tady už je to opravdu v nepořádku.
Nevím, jak se správně pozná, že je dotyčný na sex připravený. Prostě je to povolené od 15ti, takže do toho nikomu nemůžeš mluvit. Podle mého názoru by měl být sex z lásky, ale to je asi tak to jediné důležité. A také ten věk nad 15.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Zimonka: No to já vím

Je mi jasné, že ty to víš. Já tě jen "doplňovala"

Ale v téhle diskuzi to evidentně není samozřejmostí. Pak se nedivme, že je tolik potratů a nechtěných dětí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené