arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, všechny zdravím, zažívám momentálně 14 dní docela silné stresy a tato situace a nervy se projevují, s žaludkem se necítím v pořádku, docela mě často bolí, často nemám chuť na jídlo, pak si tělo jídlo vyžádá a mě je zase blbě, protože jsem zvolila špatnou skladbu jídla nebo lépe skončím s průjmem na záchodě, v noci špatně spím.

Vím, že to všechno mám od nervů, vím, že se musím zklidnit, protože tohle mě velmi unavuje,jinak jsem zdravá. Chtěla bych se Vás zeptat, poradit, co vlastně momentálně mám jest, když mám žaludek stažený nebo není mi dobře, myslím, že není nejlepší volba jest normálně, protože to pak nezvládnu, na druhou stranu při rohlíkách a čaji nehrozí karambol na záchodě, ale zase to není taky to pravé.

Vůbec se nevyznám, co v takovém období jest, abych tělu něco dala a přitom si ten žaludek srovnala.

Jak se uklidňujete jinak Vy myslím, že díky těm stresům , se pak už stresuji z úplných kravin a přitom vím, že bych měla zklidnit.

Jak relaxujete vy? Co Vám pomohlo? Díky moc

Mátový čaj.

Polévka,silný vývar hovězí nebo kuřecí.Nebo je to jedno,jakýkoliv. Nebo i hustá zeleninová. Bez rohlíku.Jinak vše ostatní tlačí v žaludku.Moc dobře to znám.
A na nervy se zeptej v lékárně,co by doporučili.Ale všechny přípravky mají vedlejší účinky,a to spavost a malátnost. I ty na rostlinné bázi.Při slabší neuroze může pomoci i bylinkový čaj. Nebo zajdi za doktorem.Předepíše Ti nějaký ten Neurol nebo něco podobného.

Jo a zajít si na kosmetiku,na masáž, do kina atd.

Tak tohle zažívám i já . . .když se strasuju a nervy mám v . . . .tak buď nepozřu ani ten rohlík a pak je mi od hladu špatně a bolí mne žaludek a nebo do sebe naházím co mi přijde pod ruku a je mi špatně taky a žaludek úpí . . . .Ale tak nějak už jsem si vychytala,že před spaním mi pomáhá čaj z meduňky s medíkem a na jídlo pokud neco pozřu,tak třeba v zimě nějaké teplé polívky,ale opravdu ty co mám ráda,prostě sníst i to co je třeba kalorické a během roku se tomu snažíme vyhýbat,ale když to máme rádi,tak je dobré se takhle rozmazlit a nebo si nějakýma maličkostma zpříjemňovat to špatné období co nás potkalo . . .třeba se zabalit do teploučké,měkoučké deky,vzít si nějakou knížku a v koutku si tak pěkně relaxovat a třeba i usnout a spát a spát,ono tělo si samo řekne co chce . . .jen naslouchat.

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak dneska se mi to nepovedlo zase, odpoledne jsem měla hlad, tak jsem si zašla s koleginí na oběd, co jsem jedla, nebudu říkat, ale následky byly, odpoledne mi bylo špatně, určitě tam hrála i únava, bylo mě blbě, jako když jedete v autě a někdo řídí blbě, ale já autem nebyla a z hromadné dopravy tohle nemívám. Takže odpoledne opět blbě, ted to jde, snažím se uklidnit, snad se to srovná

arrow
profile_image
plabla
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

na nervy zkus novo-passit z lékárny - jsou to bylinky a na slabší neurózu to pomáhá

Reaguji na plabla: Také jsem brala.Jen se po tom chce spát.:-/

Cituji Tulipan: co jsem jedla, nebudu říkat

A proč se nám nechceš pochlubit čím si huntuješ žaludek??
Hodně pij,a fakt zkus ty polévky.Žaludek uklidní a budeš v něm mít potom jako v pokojíčku.

Jíst častěji a v malých porcích,nečekat až Tě zkosí hlad.Je potřeba si na to myslet,ale předejdeš těm stavům co popisuješ.A o to Ti jde, ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené