arrow
profile_image
Alizee
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Téma vyřešeno...více k tomu není co říct.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Páni, a příteli nevadí, že je jeho mamka pořád s vámi?
Jinak, tipuju, že mu je min. 21, když studuje VŠ - a v tomto věku mi přpadá chování mámy ne úplně pochopitelné... a tvůj milý taky nemusí být ňouma, co si od ní nechá všechno líbit a vydírat se (kor když má ještě druhého syna, takové chování je časté u matek jedináčků)

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Taky jsem měla podobnýho přítele, nebo spíš jeho matku, poslouchal ji, řekla mu, že má být do desíti doma a on to udělal, to mě vždycky hrozně vytáčelo, že se k tomu nepostaví jako chlap a poslouchá matku na slovo, ale můj byl tehdy mladší. Ve věku nad 20 let už je to trochu nepochopitelný. Ale je pravděpodobné, že situace u nich se nezmění. Sama za sebe vím, že po pár letech vztahu, mě tohle chování přivádělo k šílenství a musela jsem to ukončit.

arrow
profile_image
Alizee
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Red_fire:
Ano přesně tak, věk jsem zapoměla dodat. Mě je dvacet a jemu jednadvacet. No já vím, jenže on právě takovej ťunťa je. Já už mu to říkala milionkrát. Taky je takový rodinný typ (což mám na něm z jedné stránky i ráda ale..)...prostě když maminka potřebuje pomoct, tak pomůže. A prý to tak nejde aby byl doma jen na spánek a na jídlo. Ale on přijede ve čtvrtek večer a vidíme se v pátek odpo a pak v sobotu odpo. Já nevím, můj předešlý přítel měl dvacet let a rozhodoval si o takových věcech sám. A ještě k tomu jsme byli spolu denně a ne jen dva dny v týdnu.

Mně to nepřijde tak hrozné Co ti vadí, že je tatínek ňouma? Tak ať, ty s ním žít nebudeš, ne?

A že je tam přítomná celou dobu mamka mi taky nepřijde nic příšerného a kdyby, tak ať jí přítel něco taktně řekne.

Cituji Alizee: Nechává za sebe řídit hlavně mého přítele.

To je dobře, ne? Aspoň tvůj přítel nebude stejný a bude umět řídit.

Cituji Alizee: Maminka jezdí jen když je přítel s nimi v autě a hlídá ji.

Já jsem taky jistější, když jede někdo se mnou, víc očí víc vidí.

Já ti nevím, nepřijde mi na tom nic hrozného. Ale je jasné, že když si člověk bere chlapa, že si bere i jeho rodinu. Tak holt přetrpíš párkrát návštěvu a budeš si myslet svý. Nemusíte být hyper-super kamarádky s tchýní. Hlavně když ti bude klapat vztah s přítelem.

Cituji Alizee: .prostě když maminka potřebuje pomoct, tak pomůže.

A to je špatně? To mi přijde samozřejmé, pomáhat rodině. Alespoň já jsem tak byla vychovávaná, že si pomáháme. Nějak nemůžu pochopit, co ti vadí....

arrow
profile_image
Alizee
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty:
Je rozdíl pomáhat rodině a je rozdíl být jim za zadkem. Já Ti nevim jak to máš teda Ty, ale mě by teda vadilo, kdybychom v budoucnu museli odložit třeba nějaký sobotní výlet jen proto, že by si maminka pískla a chtěla by jet k babičce a potřebovala by k tomu, aby její řízení hlídal synáček.
A na tom že je jeho otec ňouma teda záleží, protože se to týká i mě. Tatínek je ňouma a tím pádem nebude mamku hlídat při řízení, ale musí ji hlídat MŮJ partner, protože ten její je neschopný. A to už na ten vztah má přímý vliv. Nechci aby nás v budoucnu jeho rodiče neustále obtěžovali, když si budou chtít autem někam zajet. A nechci ani, aby mu teď diktovali, v kolik hodin má ode mě přijet domů.

Cituji Alizee: Já Ti nevim jak to máš teda Ty, ale mě by teda vadilo, kdybychom v budoucnu museli odložit třeba nějaký sobotní výlet jen proto, že by si maminka pískla a chtěla by jet k babičce a potřebovala by k tomu, aby její řízení hlídal synáček.

No tak ale k tomu by se měl nějak postavit přítel. Rodiče jsou prostě takový, to nezměníš a záleží, jak on to s nima bude umět domluvit. Ví, že ti to vadí a snaží se to nějak řešit? Nebo jste spolu o tom ještě nemluvili? Ty asi nemůžeš dělat nic, to musí ukočírovat on.

A když o tom přemýšlím, nevadí ti spíš ta nesamostatnost a nedospělost přítele než jeho rodiče? Rodiče bys přežila, ale ty jeho vlastnosti tě asi rozčilujou. Pak je otázka, co od chlapa očekáváš a jestli tě nebude iritovat to, že je "mamánek". To pak ale není chyba rodičů (proto nechápu název tématu "nesnáším rodiče"), ale spíš chyba chlapa a to je horší. Rodiče se přežít dají, takový vlastnosti u chlapa ne.

Nebude tedy zakopaný pes v tomhle? Protože chování rodičů mi nepřijde nijak divné.

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s Patty. Tobě hlavně vadí chod té jejich domácnosti, protože to asi mají jinak než jsi ty zvyklá z domu. Zřejmě asi ta maminka musí být akční, když tatínek není moc použitelný. Za jejím vyptáváním bych viděla zájem o tebe, protože kluci obecně doma moc nevyprávějí o svých holkách. A každá máma chce vědět koho si ta její ratolest vodí domů.
Nepíšeš jak dlouho spolu chodíte?

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na Patty: Asi bude, vždycky je chyba v tom chlapovi, že on si to doma nevyjedná jinak, zvlášť v tomhle věku...

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Alizee: Byla jsem tam asi tak 3krát za přítomnosti jeho matky

No pokud spolu chodíte delší dobu a ona tě zatím viděla jen 3x tak je asi zvědavá.....no a ten zbytek. Já nevím...ale taky mi to spíš přijde, že by si tyhle mantinely měl určit tvůj přítel...a pokud to neudělá, tak rodiče kvůli tomu nenávidět nemůžeš...

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Alizee: Tatínek je ňouma a tím pádem nebude mamku hlídat při řízení, ale musí ji hlídat MŮJ partner, protože ten její je neschopný. A to už na ten vztah má přímý vliv. Nechci aby nás v budoucnu jeho rodiče neustále obtěžovali, když si budou chtít autem někam zajet. A nechci ani, aby mu teď diktovali, v kolik hodin má ode mě přijet domů.

Když to tak čtu tak ty jsi asi taky výhra On žije v nějaké rodině, která má svoje zvyklosti a pravidla, a ty by jsi to měla respektovat! Zatím do ní (zřejmě) nepatříš a tak nemáš právo je kritizovat. Nemůžeš přece po svém příteli chtít, aby si dělal pouze to co on nebo ty chcete, zvláště pokud je na nich finančně závislý. Pokud do něho budeš hustit proti nim, obrátí se to nakonec proti tobě.

arrow
profile_image
DaintyEll
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já zas neměla ráda rodiče svého bývalého. Být u nich (a to jsem tam spávala celý víkend třeba) bylo být jak na trní. Mamka přísná (učitelka), taková hrozně... nevím jak to popsat. Třeba jednou ji viděla její švagrová ve spodním prádle a ona to nemohla vydýchat. Prostě takže si dokážete představit, co si asi tak myslelka o naší společné noci. Každý večer to probíhalo tak, že já šla spat jakože do postele a ex-přítel nafukoval lehátko pro sebe (i po skoro roce vztahu). Katastrofa. Po obědě jsem se bála jen lehnout a mrknout třeba na film, protože ona třeba došla a byla schopná říct, že jsme jak dva důchodci apod.... (?) = po obědě přece následuje procházka... (?!) Hrozně nepříjemná ženská. Teda měla i světlé chvilky, ale stejně byla furt taková učitelkovská. Takže uplně chápu, že je ti to tam nepříjemné i když nějdo to nemusí pochopit...
Ex byl jedináček ke všemu, takže co rodiče řekli, tak to bylo. Nikdy se jim nepostavil (bylo mu tehdy 19). Tudíž si myslím, že chyba je hlavně v tom, že přítel mlčí a nijak nezasáhne

Cituji whisper: Asi bude, vždycky je chyba v tom chlapovi, že on si to doma nevyjedná jinak, zvlášť v tomhle věku...

Cituji montaana219: ale taky mi to spíš přijde, že by si tyhle mantinely měl určit tvůj přítel...a pokud to neudělá, tak rodiče kvůli tomu nenávidět nemůžeš...

No tak to už pak asi chápu, co Alizee vadí...já právě četla název tématu, přelouskala celý příspěvek a pořád jsem nemohla najít co vlastně dělají rodiče tak strašnýho a kdy najdu tedy důvod, že je nesnáší. Ale asi bude problém jinde, u přítele a jeho nedospělosti a závislosti na rodičích a to je horší. Ale třeba z toho vyroste, až dostuduje a postaví se na vlastní nohy, tak to bude lepší. Otázkou je, jestli se ti bude chtít tak dlouho čekat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené