arrow
profile_image
mimi55
od 13. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Před rokem jsem byla na výměně, protože mi tělísko přestalo zabraňovat menstruaci. Vše proběhlo v jedné návštěvě. I po roce můžu říct, že jsem opět maximálně spokojená. Navíc jsem ještě od té doby vůbec neměla ani lehké špinění. Výměna trvala cca 3 minuty.
https://www.omlazeni.cz/nitrodelozni-teliska-klady- 54-3717-6.html#msg3032039

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hela256: přičemž ona mi chce tělísko na měsíc vyndat a poté dát nové, kdežto doktor to chce udělat najednou, tak jsem z toho trošku zmatená. Jak to tedy bylo u vás?

Já jdu teď a výměna proběhne v jedné návštěvě.

Nedá mi to sem nenapsat. Měla jsem Mirenu pátým rokem, celkem jsem byla spokojená a nyní jsem v 6t těhotenství, protože moje tělísko se přestěhovalo k manželovi do močového měchýře, já otěhotněla a on má několik měsíců zdravotní problémy, záněty, bolesti. Na sonu mu našli cizí předmět v močovém měchýři, ale až když jsem otěhotněla, u mě se mirena nenašla, víme co to je a musí ven. Tak za mě už znovu ne, docela dost se zlobíme, že je to vůbec možné. Teď nás oba zbytečně čekají nepříjemné a bolestivé zákroky, narkozy a navrch zbytečné placení. Milá Mirena nás tedy vyjde bez ušlého zisku zbytečným maroděním manžela několik měsíců na deset tisíc(tělísko, žádost o interupci, výkon). vyčíslit manželovy bolesti, záněty, bolesti u sexu, krvavé sperma, neumím vyčíslit a je mi ho líto, za to co si užil a ještě užije v dobrém případě při cystoskopii.
Nechtěla bych jí už ani zadarmo. Tak jen abyste s touto možností počítaly

Přicházím s podporou pro všechny, které trpíte krvácením s Mirenou. Mám ji zavedenou 8 měsíců. První měsíce byly úmorné. Téměř v kuse jsem krvácela a špinila. S malými přestávkami to trvalo cca půl roku. Pak jako když utne. Vůbec nekrvácím, nešpiním, o menstruaci se skoro nedá mluvit. Je to jen dva dny slaboučkého špinění. Jsem velice spokojená, že jsem ten začátek vydržela. Věděla jsem, že se to časem srovná, nic jiného jsem si nepřipouštěla. Jediné, co mi trošku tu radost kazí je pocit, že mám díky Mireně menší chuť na sex. Možná je to způsobeno něčím jiným, nevím. Bývala jsem větší vášnivka . Mějte se krásně a ať jste s Mirenou spokojené .

Reaguji na LMonito: To je děsivé. Hodně zdraví a sil oběma.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, ja mam Mirenu uz 2r. Mala som tiež krvácanie asi rok 2x do mesiaca, ale už to prešlo. Doktor mi nasadil antibiltika na preliečenie a ozaj to zabralo. Mala som aj mimo krvácania problém s výtokom, ktorý mal čudnú vôňu Pravdepodobne som dostala infekciu pri nakladaní telieska. Na kontrolu chodievam pravidelne.

arrow
profile_image
Paratko09
od 1. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,s Mirenou jsem docela spokojená.Mám ji dva roky.Akorat mám dost velké problémy s akné a slyšela jsem,že existuji přírodní kapky,které vyrovnaji hladinu hormonu v těle a díky tomu se zase zlepší pleť?Nevíte o tom něco?Jinak problémy nemám,ze začátku jsem asi dva měsíce špinila,ale už nemenstruuji vubec.

arrow
profile_image
Zlatík
od 18. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky,přidávám i svoji zkušenost s tělískem Mirena.Jistě je i dost těch,kterým Mirena vyhovuje,ale já mezi tyto ženy nepatřila.Nechala jsem si ji zavést necelý rok po porodu.Jediné plus za 3,5 roku,co jsem ji měla,bylo to,že asi 4 měsíce jsem lehce krvácela,poté menstruace vymizela úplně.Nicméně přibrala jsem cca do půl roku po zavedení určitě dobrých 7 kg,jím a jedla jsem stále stejně a sportuji,vlasy otřes,po zavedení jsem řešila pořád padání a výrazné maštění vlasů.Vystupňovalo se tak,že po 2 letech od zavedení jsem si musela mýt vlasy 2x denně.Večer jsem si vlasy umyla,ráno jsem použila suchý šampon nebo opět vlasy musela umýt,jinak bych ven nevyšla,pleť extrém taktéž,to,co se mi udělalo nejen na obličeji,lícní kosti,ale také na krku a na ramenech+na zádech,to nebylo pak už ani akné,ale ošklivé podkožní boláky,na lícních kost. navíc svědící boláky,toto jsem neměla z poloviny ani za mlada v pubertě.Řešila jsem toto i s dermatologem,léčila se,o pleť se starala neskutečně pečlivě,dávala jen tu nejkvalitnější kosmetiku,ze zoufalství začala i navštěvovat solarium,které mi za mlada pleť vždy zlepšilo.Závěr od dermatologa-problém je v tělísku.Další problém,a velký,byly mé nálady,deprese,návaly vzteku,zpětně nechápu,jak jsem mohla sama se sebou vydržet.Na toto téma se raději už rozepisovat nebudu,3,5 roku byl ze mě naprosto jiný člověk.Mirenu mám několik dní venku,a jak se cítím,po psychické stránce,nejde ani slovy popsat.Jinak vlasy se mi přestaly extrémně mastit 2 dny po vyndání.Nyní myji po 2-3 dnech.Pleť je stále hodně otřesná,ale věřím,že se dá do kupy.Psychika v pořádku,žádné deprese,návaly vzteku,nic.Dostala jsem vzhledem ke svým nežádoucím účinkům,které jsem měla s tělískem,HAK MYWY,tak snad bude vše v pořádku.Za mě tělísko Mirena už nikdy....Jsem ráda,že jsem se rozhodla objednat se na vyjmutí a pan doktor mi ho za 2 dny vyndal.Úleva neskutečná.Hezký zbytek večera všem!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené