1. . .34567

Reaguji na 5Peta: Právě, naštěstí víno zabralo, doporučuju ostatním, stačí 1-2 deci

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Emma20: Ne na všechny s nízkým tlakem víno působí blahodárně. Já ho třeba nemůžu pít vůbec. Dám si dvě deci a svět se mi točí jako na kolotoči.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, mám také nízký tlak, a zajímalo by mě jak se Vám ráno vstává. Já mám celý život problém s tím že se nemůžu probrat, ráno jsem prostě jako zombie.... probouzím se hodinu, trvá mi to než se proberu z toho lymbu, mám tři budíky a když konečně vstanu, je to strašný každý ráno, nezáleží na tom jak dlouho spím.... Zjistila jsem že po ranním sexu je to vstávání mnohem lepší, zajímám mě zda to tedy souvisí s nízkým tlakem...jak jste na tom vy?

Reaguji na Dmnka: já to mám tak, že když je ráno hezky, čistá obloha s luníčko, tak v pohodě a když je zamračeno a třeba prší, tak jsem jak kdyby mě ráno někdo přetáhl kladivem po hlavě.

Cituji Dmnka: Zjistila jsem že po ranním sexu je to vstávání mnohem lepší,

jo s tím souhlasím, to je asi tím, že se nám tím "cvičeníčkem" rozproudí krev v žilách, víš

arrow
profile_image
annakinka
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a nemáte některá zkušenost s homeopatiky? jestli teda existují

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 5Peta: když je zamračeno a třeba prší, tak jsem jak kdyby mě ráno někdo přetáhl kladivem po hlavě.

Přesně . Jakoby mne pojezdil náklaďák, co jeden, celý konvoj. Bohužel jsem teď v kraji, kde prší více méně furt, takže jak rozlepím ráno oči, už se ještě vleže natahuji do lednice pro energetické pití nebo si vařím večer kávu a ráno ji narychlo vypiji vychladlou. Na nic lepšího jsem zatím nepřišla, červené víno vzhledem k práci za volantem nemůžu a i kdyby, zrovna po odrůdě, co mi jako jediná chutná mne akorát tak strašně bere spaní.
Homeopatika podle mne speciálně na nízký tlak nejsou

arrow
profile_image
annakinka
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

.. já nemužu ani to kafe, je mi po nim chvilku lip a pak mám takovej divnej pocit..nevim jak to popsat

Cituji annakinka: a pak mám takovej divnej pocit.

Já teď zkoušela kafe téměř úplně odstranit a normálně mi přijde, že jsem méně unavená.
Paradox, že? Ale na ten tlak mi to pomáhalo, ale bylo to jak říkáš. Nározové zlepšení a pak zase hrůza.

arrow
profile_image
annakinka
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: joo to je paradox.. já sem si teď navykla na Caro místo kafe a sypaný mate čaj s guaranou na povzbuzení a ještě sem pátrala na netu a našla sem tento čaj ..akorát se mi nechce platit poštovné :-/ http://www.kouzlo-bylin.cz/bylinne-caje-a-smesi/by linny-caj-na-zvyseni-krevniho-tlaku.html#.UnQK_xBd ncI

arrow
profile_image
Pavla Bellis
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak tu už zaznělo, u mě asi nejvíc práce udělá taky zelený čaj. A pak taky jsou lidi, který z toho vyrostou, jako já, aspoň částečně V 18 mi naměřili většinou tak 80/50, ve 26 už ho mívám nízký jen občas. Ale taky na to může mít vliv mnohem lepší strava a to, že od rána dávám ten zelený čajík, celkově piju hodně, dělám v kanceláři a ten čaj mě donutí zvednout se, projít, což má taky efekt. A ráno na hodinovou jízdu metrem musim mít kafe, to je fakt, ale jedno kafe denně problém neni.
Dlouho jsem k tomu nic nezjišťovala, ale vím, že doktoři to neřeší - zkoumejte sami, pusťte se do investigace na anglicky psanym webu a nejspíš přijdete na to, co za tim může stát nebo co na to. Nevěřte tomu, že s tim nic nejde a že je to jedno.

22:42:09 - Připojeno během spojování:
Snížený/zvýšený krevní tlak

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jak se projevuje snížený a jak zvýšený krevní tlak (kromě nesprávný hodnoty na tlakoměru ). Nic moc jsem tu nenašla. Tak moc děkuji.

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na steffinka in love: Nízký tlak http://nemoci.vitalion.cz/nizky-krevni-tlak/

Vysoký tlak http://nemoci.vitalion.cz/vysoky-krevni-tlak/

Nikde jsem nenašla lepší popis základních příznaků. Moc díky za odkazy.
...Někdo se zkušenostmi z praxe čili běžného života (popis laický)? Jak vypadá slabost, čím si v danou chvíli pomoci? Děkuji. ...Dnes ráno jsem měla opravdu ošklivý stav. Mívám ho tedy tak jednou - dvakrát do měsíce pravidelně, ale tentokrát to bylo maso. Do práce jsem mohla vyrazit až o hodinu později než obvykle. Ráda bych věděla, jak si v těchhle chvílích třeba ulevit. Podle všeho mám tlak snížený. Bohužel nemám k dispozici přístroj k měření, takže studuju internet.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na steffinka in love: je ti na omdleni. Já mám pocit že mi mravenčí a odumírají ruce a všechno slyším tak nějak zdálky. Černo před očima. Mě pomáhá snídaně a dostatek tekutin. Nesmím rychle vstát jinak bych sebou sekla. Pokud je ti opravdu zle tak minimálně sednout nejlépe lehnout a nohy nahoru.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na steffinka in love: Když jsem ještě před lety měla problémy s tlakem.... většinou vysokým... tak se mi v akutních stavech jakoby ztrácel svět. Stmívalo se mi před očima, zaléhaly mi uši až jsem během chvíle přestala téměř úplně slyšet, motání hlavy, pocit, že se mi bortí zem a celá země se točí.
Jediné co mi vždy spolehlivě pomohlo bylo lehnout si v zásadě jako do stabilizované polohy. To mi vždy začalo být lépe, cca za půl hodiny jsem se mohla pomalu zvednout a jít po svých.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené