arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,

v pátek jsem z ničeho nic začala lehce špinit a pomalu to přešlo až do krvácení, které trvá do dnes. Beru antikoncepci Mirelle, nyní mám 12. prášek, poslední menstruaci jsem měla normálně v termínu. V pondělí jsem tedy klusala na gyndu, kde mě doktorka vyšetřila, řekla mi, že tam mám slabý zánět, předepsala mi čípky Polygynax na noc a k tomu Norethisterone dvě tablety denně až do dobrání všech aktivních tablet antikoncepce. Prý by krvácení mělo do tří dnů přestat.

Když jsem se o tom zmínila kamarádce, která studuje medicínu, tak se úplně zhrozila, že nechápe, jak mi mohla doktorka předepsat tyto prášky, když zároveň beru antikoncepci. Snažila jsem se o tom najít něco na internetu, ale nic kloudného jsem nenašla.

Moje dilema je tedy takové- mám začít Norethisteron vůbec brát? Prosím, máte s tím některá zkušenost? Nebyla jsem u své gynekoložky, ale u zastupující a proto si nejsem jistá, jestli se na ní mohu 100% spolehnout.

Předem moc děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho ted budu brát, ale je fakt, že neberu antikoncepci - kamarádka, to mělo taky tak ..Takže těžko radit. Zkus napsat na nějakou online poradu

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě ho doktor běžně pokud krvácím mimo cyklus. Je to jenom jiný hormon, který krvácení zastaví.

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
Norethisteron není HA
Ten dělá, to,že zastavuje růst a zvyšování děložní sliznice a tím pádem se krvácení zastavuje.
Vždy jsem si Norethi nechávala psát na dovolenou, abych nekrvácela u moře. Rovněž jsem ho používala při zvýšené funkci štítné žlázy--měla jsem krvácení ---4vložky najednou
Na noc jsem měla jen ty velké.
Nor je trochu antikoncepční, ale takhle malá dávka moc nevyřeší.
Ale uvidíš, krvácení vymizí. Osobně bych ten Nor brala, Ale, když je ta doktorka tak důležitá, napsala nebo Ti řekla, že budeš zadržovat vodu při braní Nor, budeš mít tak o 2--5kg nahoru.
Ale neboj se, kila i otékání vymizí. po vysazení Nor.
E

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuju holky, asi si ho tedy večer vezmu, protože krvácení nepřestává. Bála jsem se, aby v kombinaci s antikoncepcí nebylo těch hormonů najednou v těle moc nebo tak.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mi jej doktor napsal, když jsem brala nízkohormonální Mirelle a pořád z ní krvácela, takže klidně jej ber, krvácení se zastaví nejpozději 3 deb ale zřejmě ti tahle HA nesedí jako mě - má nízký obsah hormonů a já s ní krvácela i po 3 měsících takže je pak třeba vyměnit za silnější, mmch pokud mohu doporučit tak nebrat žádnou HA, protože důsledky jsou někdy po letech velmi nepříjemné ale to už je ot...

arrow
profile_image
VerSip
od 9. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sára2: Mně právě Mirelle zatím vyhovuje úplně nejvíc, beru jí něco přes rok.. Předtím jsem brala Yadine, Yaz a Artizii a po všech jsem byla nafouklá a taková oteklá a po Mirelle se cítím úplně super. I jsem antinu na rok úplně vysadila, ale nepociťovala jsem moc velkou změnu, akorát jsem měla bolestivější menstruaci ale žádné zhoršení pleti, padání vlasů, vynechání menstruace atd. se nedostavilo.. Tak uvidím. To špinení (krvácení) během cyklu mám teď prvně, tak snad se to nebude opakovat.

Cituji erin: budeš zadržovat vodu při braní Nor, budeš mít tak o 2--5kg nahoru

To mi ani neříkej, chtěla jsem si ho nechat předepsat. Tzn. nebudu mít menzes, ale budu oteklá? Skvělé!

arrow
profile_image
Weeruunkaa
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já odjíždím zítra na dovolenou a taky si beru s sebou Norethisteron.. zrovna se mi podařilo dát 6kg dolů, takže se můžu těšit na přibrání..fakt super

Cituji Weeruunkaa: zrovna se mi podařilo dát 6kg dolů, takže se můžu těšit na přibrání

Nepřibereš, ale zavodníš se a otečeš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já sem nikdy se zavodněním po Norethisteronu neměla, myslím že to je individuální.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené