arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Tak jak jste na tom, když máte doma taky Váhu a sama jste Váhou. Koukala jsem víc dopodrobna a já jsem Váha v panně a přítel Váha v rybě. Což na nas sedí ještě víc.

Někdy koukám na Volejte věštci. A zrovna nedávno to tam rozebírali, že to není štasné spojeni.

Osobně mám pocit, že někdy na mě Váha platí, jindy ne.Jsem děsně tvrdohlavá. Když nědko řekne doprava, jdu doleva.
Ale je fakt, že hádky nemám rada, nemám ani ráda, když se na mě někdo zlobí. Mám ráda umění, čisto...

Tak co vy váhavé Váhy? Jak s tím bojujete

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem váha. Sice nemám partnera váhu, ale obecně si s váhama vůbec nerozumím. Je to šílené znamení . Nikdy se nemůžu rozhodnout v banálních věcech a mám hroznou radost, když to někdo udělá za mě (jiná váha to ovšem za mě neudělá ) Navíc váhy jsou pro praktický život docela nepoužitelné (viz já antitechnik), takže potřebují k sobě někoho praktičtějšího, kdo za ně bude řešit technickou stránku věci. Myslím, že optimální partner pro nás je někdo stabilní, kdo nás dokáže navést na tu správnou cestu. Ale tak jestli vám to s přítelem zatím vychází, tak není třeba řešit znamení můžete být výjimka.

arrow
profile_image
Kammi
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem váha, můj nejlepší kamarád je váha, můj přítel byl váha. Mám všechny váhy, co znám moc ráda. Řekla bych, že my váhy věci hodně řešíme do hloubky, všechno rozebíráme do podrobností, zkoumáme příčiny a následky. A s kým jiným tohle nutkání uspokojit než s další váhou.
Taky se říká, že váhy jsou rození diplomati. Nikdy jsem se s žádnou váhou nemusela hádat. Problém? Fajn, sedneme si a vyřešíme to. To by bylo, aby dvě váhy nenašly kompromis, který by byl přijatelný pro obě strany (akorát je riziko, že to hledání potrvá věky ).
Jediné, co nám dvoum vahám občas chybělo byla nějaká hnací síla. Když oba uvíznou v mrtvém bodě a ani jeden se nemůže rozhoupat k nějakému dalšímu kroku, tak je to fakt bída.

arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem Váha a můj partner taky.. Můžu s jistotou říct, že jsem si s žádným partnerem nikdy předtím takhle nerozuměla, jako právě teď s tou mojí Váhou skoro se nehádáme, na všem se v pohodě domluvíme a já jsem se konečně naučila rozhodovat, protože on je v tomhle ještě horší než já, takže prostě musím neměnila bych..

arrow
profile_image
Misaellka
od 4. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sice nejsem Váha, ale můj přítel je. A občas mi to teda leze krkem Je strašně hodnej a milej, ale když jdeme někam do restaurace a on si 20 min vybírá co si dá k jídlu, tak to už začínám šílet a vadí mi to jak se nechce vést nepříjemný rozhovor, jakmile mu není příjemné se o něčem bavit -či hádat, tak prostě řekne : ,, nechci to řešit '' a jde. A to mě, jako lvici, dost vytáčí Ale jinak jsem s Váhami naprosto spokojená !

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Já jsem padla na druhého partnera po sobě, co je taky váha.
S tím zkoumáním do hloubky to mám taky. Přítel moc ne. Já se štourám a on jen valí oči, co zase tak řeším.

TAk si hodně věci moc beru.
Jinak Váhy jsou prý lidi, co mají ostatní rádi - snaží se všemi vyjít.

A stou nerozhodností - to je někdy děs. Jakmile mám na výběr z více možnosti, tak se nikdy nemůžu rozhodnout

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem taky váha a problém mám v rozhodování. Neumím si ředstavit, že bychom se nerozhodli oba.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na Limetka 33: To pak bývá pěkně veselo))))))

A jak jste akční v životě? Máte raději válení doma, či nějaký akce? Já i přítel jsme spíš takový milovnici svého domova, než někde chodit.

arrow
profile_image
Agatha
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to mám jak kdy, někdy mám fakt chuť někam vyrazit, ale někdy jsem úplně nejradši doma, v klidu.. Přítel by zase pořád někam chodil, každej pátek, každou sobotu.. Vždycky se ale nějak domluvíme

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tyweee: Taky mám ráda svůj klid Ale občas tu společnost opravdu potřebuju. Nesnáším ale velkou a hlučnou společnost, spíš něco komornějšího. Akce u někoho doma nebo na chatě v menším počtu - to je moje

jsem váha, přítel je váha, skoro půlka rodiny je vahách, mám spoustu přátel ve vahách se všema si výborně rozumím a opravdu mám pocit, že se tak nějak navzájem lépe chápeme ...

v tom partnerství je to trošku horší, sice si ve spoustu věcí vyhovíme, rozumíme atd., ale protože já jsem mnohem víc temperamentní než přítel, tak mě jeho nerozhodnost kolikrát dokáže neskutečně vytočit (přestože já jsem taky nerozhodná). na druhou stranu on je ten klidnější a dost mě usměrňuje. taky má rád svůj klídek a já naopak bych pořád někam chodila, bavila se, poznávala nové věci atd...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na DanielaM:
Tak to mám stejně - někdy je chut něco podniknout,ale spíš tak v pár lidech. Pak se zase ráda vracím do tý svý nory a vychutnávám si klid

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Misaellka: jakmile mu není příjemné se o něčem bavit -či hádat, tak prostě řekne : ,, nechci to řešit '' a jde. A to mě, jako lvici, dost vytáč

no podle mě to nesouvisí s tím, že je tvůj přítel váha. Já jsem váha a můj přítel se chová naprosto stejně, jak popisuješ tvého přítele. Jenže můj přítel je lev Takže myslím, že všeobecně chlapi nechtějí řešit nepříjemné věci a vést o tom rozhovory.

Cituji tyweee: A jak jste akční v životě? Máte raději válení doma, či nějaký akce? Já i přítel jsme spíš takový milovnici svého domova, než někde chodit.

jj, taky tak, i když je přítel lev, jen já váha. Máme rádi si někam o víkendu zajít, spíš přes den nebo večer, ale né v noci, máme oblíbenou restauraci, občas uděláme nějaký vyloženě pěší výlet, ale jinak se rádi válíme doma, v pohodičce. Já si ráda čtu a být doma mě baví, dokonce si to, když je přítel v práci, užívám víc.

Jinak jsem měla jednou přítele váhu, o pět let staršího, a byla to celkem katastrofa, po roce jsem se ho musela už zbavit. Strašně mě vytáčel, rejpal do mě, hledal na mě chyby, přitom se choval, jako kdyby sám žádný neměl. No hrozná povaha! A taky byl hodně na peníze, snad ani na nic jinýho nemyslel. děs běs.

Ale jinak jsem celý život obklopená váhama, brácha, děda, pes, kamarádky, kamarádi, s váhama si většinou rozumím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na deniko: Můj ex je taky váha. Ale jinak jich moc neznám.

Nejvíc mě nebaví to rozhodování. Mít dvě možnosti na výběr a zvolit si jednu - trauma na celý den.

A válení doma je fakt super. Čím jsem starší, tim jsem raději doma a ven jednou za čas. Třeba představa spát u někoho a ne doma, hnus. Prostě doma je doma

arrow
profile_image
katchjenka
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jsem váha a manžel taky, občas je to fakt děs, obzvlášť když jdeme na večeři a nejsme schopni si vybrat z jídelního lístku, to pak půl hodiny padají otázky "co si mám dát"?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené