Reaguji na marsse7:

Cituji lussera: http://refresher.sk/8864-Ako-vyzeraju-porn oherecky -bez-makeupu

tak to je něco

Cituji marsse7: Co můžou mít za rozdílné přípravky než máme k dispozici my obyčejné ženské?

Jednou když jsem odcházela úplně nadšená od mé kadeřnice, zakoupila jsem si všechny přípravky na vlasy které mi do vlasů dala ona (šampon,kondicioner, fluid na konečky, tužidlo, lesk na vlasy, pudr do vlasů) i tak jsem to neměla takové jak mi to udělala ona.
Při další návštěvě jsem se ji ptala jak je to možné a říkala, že ona sama si také nevyfouká vlásky tak jako když ji to udělá někdo jiný.
Hodně žen to řeší tak,že si pravidelně vždy jednou týdně (někdy 2krát) zajdou do salonu nechat vlasy pouze umýt,vyfoukat a načesat tak,že jim to klidně drží hezky celý týden.

Líbí se mi jak to má Pam "vždy" krásně nadýchané

Reaguji na KATHIA:
hehe, chemlon jak vyšitej nic moc teda... asi přestanu mít komplexy z celebrit

Reaguji na KATHIA:
to je ono,co jsem myslela
a ještě jsme zapomněly na jednu odbarvenou "celebritu" matku štikovou, tady je vidět,že jedný to za ty prachy jde a druhý nejde a to jsou holky stejně starý!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nikita13:
to je taky dobrý stejně starý a takový rozdíl
jinak ,ty se vyznáš v kosmetice ,že můžeš mi poradit ,mám jít tedy ke kadeřnici asi i na melír a psala mi ,že pracuje s kosmetikou Black ?, Nebo mám jít radši do Lorealu ?,děkuji

Reaguji na lussera:
já bych šla určitě k Lorealu,taky bude cena jinde,ale pro hezký vlasy asi tady budou holky spokojený s Black,ale tuhle kosmetiku nemám ani vyzkoušenou a ani nechci,Loreal už je někde jinde co se týká kvality, stejně tak Wella,Matrix,Sebastian,to jsou značky kam bych šla,jinam ne.ale je to můj názor
mimochodem v jednom kadeřnictví mi jedna "umělkyně" zkazila melír Lorealem,místo platinovýho tmavě šedý! vůbec nevím,jak se jí to povedlo! chce to samozřejmě kvalitní přípravky,ale taky šikovnou kadeřnici
jinak holky tady chválí tekutý krystaly Black,ale já nevím proč,melír nebo barvu bych si od nich nedala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nikita13:
děkuji asi tedy půjdu do Loeralu,pokud tedy půjdu i na melír,ještě právě jsem se nerozhodla švagrová ted byla v loeralu na melír taky ,ale za týden to měla celý vybledý ,možná i dřív a ošklivý ,že musela jít jiné zas ,tak nevím to bude kadeřnicemi taky ,jak to namíchá nebo nevím ,jako zaplatit 1300kč za melír a muset za týden znova ,měla to fakt hrozný,ale to asi bylo i tím,že ji nedělala bílí melír ,ale takový plavý a netáhla ho až k pokožce,takže jelikož má černé vlasy,měla hned i ten odrost venku znova

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám teda dělaný melír od Lorealu a je to úplně stejný jako třeba Dusy, vlasy to prostě vysuší i ta barva je po tom stejná a to sem používala 6%

Nejdražší přípravky, stylisti a vizážisti dokáží opravdu divy, komplexy nejsou na místě ...no a photoshop nezmiňuju ...Jinak co si prodlužuju a zahušťuju vlásky clip-inama, všímám si hodně vlasů u cizích a můžu říct, že skoro u každý celebrity bystřim prodlužko.

Reaguji na lussera:
jasně,že každý melír vysuší a odbarví,ale prostě jsou kvalitní a nekvalitní melíry.loreal jsem měla na vlasech dlouho,wellu kdysi taky,šla mi trochu do žluta,ale nevím s jakým to bylo oxidantem,teď jsem měla dlouho melír Loreal s keratinem,byl super,ale teď chci zkusit Matrix s panthenolem Light master,už ho zkusila ségra a musím říct,že se 6 % krásná bílá barvička,ale nechávala to tam dýl než píšou.ale hlavně,Loreal má hodně druhů melíru,tak třeba někomu jeden chytne líp,někomu hůř,taky aby ti dala správný oxidant,správně namíchaný poměr,aby ten melír neodflákla pár silnýma pruhama,ale aby byly tenký a hustý... no je to fakt umění mít krásný melír,tak hodně štěstí!

Cituji skarma007: barva je po tom stejná

to možná jo,ale kvalita se pozná až asi po roce,až to máš na větší dýlce vlasů,aby to nebyl chemlon,nebo polámaný,potrhaný po celý dýlce... taky je to o péči...

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji KATHIA: Hodně žen to řeší tak,že si pravidelně vždy jednou týdně (někdy 2krát) zajdou do salonu nechat vlasy pouze umýt,vyfoukat a načesat tak,že jim to klidně drží hezky celý týden.

Jj, přesně takhe to dělala má bývalá šéfka z práce, pravidelně každé úterý si chodila mýt, foukat a česat hlavu ke kadeřnici a prý si tu hlavu nemyla doma vůbec, do dalšího úterka jí to vydrželo pěkné.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nikita13: ještě jsme zapomněly na jednu odbarvenou "celebritu" matku štikovou

No to jsi dala ještě fotky, kde to má jakž takž dobré. To já našla "lepší" fotky! Hrůza a děs! Kdyby se radši obarvila na hnědo, než takovádle mnohobarevná katastrofa.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Britney Spears ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené